1. 1.
    Hoş gelmiş inşallah kızdır ve güzel bilgi dolu entry girer katkı sağlar sözlüğe.
    3 -1 ... erecto hz
  2. 2.
    10 numara yazardır. Çok donanımlı, vatansever ve atatürkçü birisi. Severek takip ediyoruz efendim.
    6 -5 ... ulusalci kemalist
  3. 3.
    (bkz: #44134836) nick altıma gelip saydıran yazar. madem öyle ben de onun nick altından cevap vereyim.

birincisi malesef türküm. hem de milliyetçiliğini yaptığınız millete kimliğini veren çoğu adam gibi selanik çevresinden mübadillerden ailemin bir tarafı. basbaya ailesi kemalist kökenli beyaz türküm direk.

atatürkle ilgili hiç bir problemim yok. benim sıkıntım yaşadığımız toplumla alakalı. milliyetçilerin sandığı gibi yüce falan olmadığımızı gayet bayağı, yarak kürek bir topluluk olduğumuzu düşünüyorum. zaten bu (m)illete güvense yaptığı her şeyi halka rağmen yapmazdı. adamcağız dönemi içinde batılı anlamda bir türk benliği oluşturmaya çalıştı ama kurbağayı altın tahta da oturtsan kurbağa doğası gereği çamurun balçığın kirli suyun içine atlar.

mustafa kemal atatürk'ün idealizmini takdir etmekle beraber türk halkının bu özveriyi asla haketmediğini, halka enerji vermek için söylediği sözlerin faşizan bir şekilde ırkçı kimselerce istismar edildiğini gören birim sadece.

bu arada atsız ve rıza nur başta olmak üzere has türkçülerin çoğu atatürk düşmanıdır. dikkat edin de sonra ülkeyi kuranlara düşman falan olmayın asal polat ve cafer oruç tayfası gibi.
    5 -2 ... eduardo elric
  4. 4.
    klasik türk milliyetçisi profili. ırkçı olduğunun farkında olmayan birisi....
    8 -5 ... crownguard
  5. 5.
    Milliyetçiliği ırkçılıkla bir tutan aptal solculara sadece gülüp geçen yazar. Kimsenin gönlünü hoş tutmak zorunda olmayan yazar.
    4 -2 ... magicovento
  6. 6.
    niyeti kötü olmayan bir türk milliyetçisi.
    Biraz sakin ve farklı görüşlere de tahamüllü olsa ne iyi olacak.
    2 -2 ... sweetmandarine
  7. 7.
    dedim ben klasik türk milliyetçisi profili diye bu arkadaşa.

çemkirmiş hemen kullanıcı ismimin altında cihangir solcusu diye. değilim amk değilim ideolojisi olmayan birisiyim sadece o kadar.

t :tahir malı gibi yazar
    7 -3 ... crownguard
  8. 8.
    Milliyetçiliği doğru anlayıp ona göre yazan yazar... atatürkçü aydın fikirlerle donanmış sağlam yazar....
    6 -2 ... kralzeus
  9. 9.
    bolulu hemşehri yazar.
    4 -2 ... hzengels
  10. 10.
    tek özelliği yörük türkmeni olması olan eleman. kanınızda kürtlük varsa teröristsiniz.

yörük bir adamdan kafatasçı olmamasını beklmek aptallık olur zaten.
    2 -7 ... crownguard