bugün

show tv de yayınlanan yeni bir program.
programda adının necmi olduğunu tahmin ettiğim bir arkadaş sokak sokak gezerek karşılaştığı kimi vatandaşlara illüzyon gösterileri yapıyor.
david blaine ve criss angel' ın yandan yemişi. ancak şaşırtmayı başarıyor, ne zaman kalp krizi geçirtir, saç ağartır o zaman ünlü olabilir. ha şahsi fikrim sermet erkin veya abrakadabra' dan çok üstün.
bu arkadaş show tvdeki oyunculuk yarışmasının ilkinde görülmüştür.
oyunculuk yarışmasından çıktıktan sonra şansını değişik program ve dizilerde denemiş olmayınca mustafa karadeniz olmaya soyunmuş o da olmayınca david blaine olmaya karar vermiştir. o isimle* ve saç stiliyle bunun da olmayacağını baştan söyleyebiliriz. ayrıca david blaine de kamera oyunlarıyla numaralar yapıp tv başındakilere yediriyor ama en azından onun şakalarına maruz kalanlar daha başarılı bir oyunculuk sergiliyor. magic imizin buna dikkat etmesi gerekir. hadi hayırlısı kolay gelsin.
yeteneksiz sihirbaz. her bölüm pet şişeye para sokma numarası gibi basit işlerle uğraşıyor. hileli parayı babam da sokar o şişeye.
türkiye de sihirbazlık yapıp tavşan kullanmayan tek bünye.
(bkz: necmi yıldırım)
her gece showturk' de tekrarı gösterilen iluzyonist insan. ayrıca çok sempatik bir insan.
Chris Angel'in youtube'deki "numaralarını" izlemesem, "ulan bu necmi denen herif harbi sihirbazmış" derdim ama ne yazık ki demiyorum. zira necmi sadece Chris Angel'ın numaralarını taklit etmekle kalmamış, aynı zaman da Chris Angel sıkılıp "öff ya artık bu numaralar bayatladı, bari nasıl yaptığımı anlatıyımda çok dırdır etmesinler" dediği numaraları necmi birebir alıp bizlere yutturmuştur.
ne yazık ki hokkabaz, acı ama gerçek!
insanlara samimi davranayım derken genleşen ve bu sebepten yakın zamanda dayak yemesi beklenen necmi'dir. aynanın içinden geçme numarasında ilk olarak kolunun yumruk şeklinde çıkması da manidardır.
levitasyon yeteneğine sahip olduğunu düşündüğüm insan. zira numaralarının çoğu bunu gerektiriyor.
criss angel in açıkladığı numaraları gelip bize yutturmaya çalşan yetenekli fakat kopyacı bir insan.
buzda dans 2 yarışmasına katılacak olan şovmen.
çok güzel klon gösteri yapan, kolpanın önde gideni insan. yetenek desen o da yok. adam gibi otur üret bir şeyler şapka çıkartalım sana dimi ama ?
eskiden criss angel özentiliği yaparak sokak sokak dolaşıp aptal sapa numaralar yapardı.hala devam ediyormu bilinmez.
taklit de olsa , kendini bu konuda iyi geliştirmiş kısa bir sürede . programı da izleniliyordu yani .
birkaç gün önce annesinin intihar ettiği acı dolu sihirbaz.
az evvel disko kralı'nda görüp, irfan değirmenci'ye inanılmaz benzettiğim sihirbaz.
1999 yılında sırpların kan gölüne çevirdiği kosova'da bulunmuş barış gücü askerlerinden biri olduğunu öğrenmiş bulunmaktayız. ismini bu geceye kadar hiç duymamıştım, ama sırf bunu duyunca saygın biri oldu gözümde.
(#10909558)
arabasını tamir ettirip parasını ödemeden ortalıktan kaybolan, televizyona yakışmayan ve bunu anlayınca esnaflığa başlamış fakat onunda adabını bilmeyen çakma.
selametçi olmuş kendisi.
Ankara Ülkü Ocağı Başkanı.

--spoiler--
Ankara'da "gasp, yaralama, tehdit, şantaj, öğrencilerden haraç toplama, darp" gibi suçlara karışan ve aralarında Ankara Ülkü Ocağı Başkanı Necmi Yıldırım'ın da bulunduğu 36 kişi "çete" operasyonunda gözaltına alındı.
--spoiler--

--spoiler--

Radikal gazetesinin haberine göre, Ankara Özel Yetkili Cumhuriyet Savcısı Mehmet Özgür'ün yürüttüğü soruşturmada sekiz aydır takip altında olan zanlılardan 21'inin "fakülte reisleri" olarak anılan öğrenciler olduğu belirtildi.
--spoiler--
beyni öyle yıkanmış, öyle kör edilmiştir ki akıllara zarar bir din adamı olduğunu düşünen şahıstır. ayrıca kullanıldığını da hissetmiyorum değil.

'evime televizyon almam sevmiyorum' deyip, televizyonda fink atan enteresan adamdır. sakalını sevdiğim..
ismailağa cemaatine katılmıştır.

http://www.sabah.com.tr/k...gic-necmi-cemaate-katildi