1. 1.
  (bkz: wayne rooney) *
  3 -7 ... yamuq
 2. 2.
  son dönemde popüler bir rapper olduğu doğrudur, şu günlerde herkes onla bir düet yapmak için birbirini ezmekte.. ancak benim pek hazettiğim bir arkadaş değildir.. güzel söz yazar, beatleri de fena değildir ama o sesi beni benden alıyor, ruhumu öldürüyor.. hele bazen bir gülüş atıyor şarkının orta yerinde, işte o zaman hoparlörün önünde yatmakta olan kedim uykusundan uyanıp odadan dışarı fırlıyor.. hem de tıslayarak.. ama güzel şarkılar da mevcut tabii, başta drop it like it s hot ve i feel like dying olmak üzere.. ama genelde allah sevdiğine bağışlasın/bana uzak allaha yakın olsun..
  bi de kendine weezy falan der olm valla çok antipatik lan..
  11 ... rapper ninja
 3. 3.
  bir haftada bir milyon albüm satabilme özelliğine sahip rap'çi. ayrıca;

  (bkz: tha carter 3)
  1 ... 4bucuktan5bucuk
 4. 4.
  cok itici hatta igrenc bir sesi olmasina ragmen her sarkiya featuring * yapabilme ozelligi olan ufak tefek bir rapci. kazandigi para pek ufak tefek degildir ama...
  3 ... bairam hoshtempo
 5. 5.
  2009 grammy ödüllerinde beş tane ödül kapmıştır. kanye west son iki albümünde kullanmıştır bunu. kusa kusa şarkı söyler. insanda bi sus aq deme isteği uyandırır. ama ödülleri kapmıştır o ayrı.
  4 ... kanye
 6. 6.
  15 yaşındayken annesinin, "git kendine bi kız arkadaş bul ve ondan çocuk yap, böylece sıkılmazsın, oyalanacak bişilerin olur" tavsiyesi üzerine, o zamanki kız arkadaşı 14 yaşındaki Antonia Carter'dan bir kız çocuk sahibi olan amerikalı rapper. şimdi 26 yaşında koca herif oldu ve kızının ismi de Reginae Carter. (11 yaşında) Lil Wayne ve Antonia daha sonra evlenmiş fakat ayrılmışlar. Lil, Vibe dergisine verdiği bi röportajda eski eşi, çocukluk arkadaşı ve kızının annesi Antonia'nın en iyi arkadaşı olduğunu söylemiş.

  tuhaf bi sesi var. bazı şarkıları çok güzel. yüzünde filan bile dövmesi var bu adamın. yolda görsem yolumu değiştiririm, tırsıyorum bu adamın tipinden. *
  http://theedge.clutchmago...ads/2009/01/lil-wayne.jpg
  lil wayne
  4 ... slywitch
 7. 7.
  sesi böcek gibi çıkan şarkıcı gibi bişey.
  4 ... user user birakir
 8. 8.
  (bkz: shawty wanna be rapper) diyerek sıkı bir ayar vermiş kişidir.
  ... 4bucuktan5bucuk
 9. 9.
  lollipop ve talkin' parçaları harika olan rapper.
  -1 ... brian o conner
 10. 10.
  best rapper alive triplerine girmis pabucumun "en iyi rapcisi". tupac vardir, e 40 vardir, dmx vardir hic olmadi mobb deep vardir. sen kimsin be adam? got kadar boyuyla akiyor ortamlarda' sesi de cok gicik.
  4 -1 ... takino parmino