bugün

entry'ler (3076)

16 ocak 2021 whatsapp ın paylaştığı durum

kişisel sohbetlerimiz uçtan uca şifreli olduğu için mesela girilen bir sitede sağda google reklamlarında trendyol reklamı varken, whatsapp da kiralık araç muhabbeti yapınca konu siteye tekrar girdiğinde rentacar reklamı çıkıyor, yersen *

bir dağ evinde sığır gibi yaşama arzusu

hayalimdir.
sadece yazarı ilgilendiren subjektif entry'ler silinir. ama silmeyin lan :(

evleneceği kızın geçmişini araştıran erkek

malın önde gidenidir. ama geçmişi araştırdığı için değil evlendiği için *
çoğu kız eski erkek arkadaşlarıyla muhabbeti bile kesmez. sebebi de olur da bir enayi bulursa "bak ben evlendim" nispeti yapabilmek için.
hele bunların 30-35 yaş aralığındakiler en fenasıdır. düşman başına.
üzerlerindeki aile baskısından kurtulmak ve biyolojik saatinin de sıkıştırmaya başlamasıyla üreme baskısı artar ve ihaleyi bırakacak bir saftirik ararlar.
evlenirseniz son sahibi olursunuz ve evlendiği için artık üzerinde aile baskısı da kalmamıştır.
muhabbeti kesmediği erkek arkadaşları var demiş miydim *
e ne duruyorsun? helva yapsana :)

cuckold vs swinger

swinger'da sırtını mı dönüyorsun ak, çevir kafanı bak.

lost highway

he amk evladı he lynch filmlerini sözlükten kadın düşürmek için övüyoruz. beyin nöronlarına attırayım senin. o beğenmediğin lynch sizi ayakta siker de haberiniz olmaz.

o beyin yapınızla sittin sene düşünüp de ince göremeyen siz dalyaraklar için bir detay da ben yazayım:

--spoiler--
filmde fred usta bir müzisyendir, iyi bir kulağı olmasa zaten müzisyen olamazdı değil mi sayın amına koduklarımın. kulağının çok iyi olması yeteneği kurguladığı karakter pete'de kaybolmuyor. mr.eddy'nin arabasının motorunu sadece "dinleyerek" ayarlıyor.
--spoiler--

şimdi siz sırf bunu anlayasınız diye fred bizzat kendi ağzıyla "ben bir müzisyenim ve iyi bir kulağım var. ben karımı öldürüp pişman oldum ve kafamda yarattığım karakterin mesleğinde kulağıyla usta bir araba teknisyeni ile olayları -olayları kendi hatırlamak istediğim şekilde- hayal ediyorum" demesi mi gerekir? böyle derse zaten 0-6 yaş aralığına hitap eden saçma sapan bir anlatım olmaz mı?

inland empire

aşmış film. boşa geçen üç saat yazan, bu üç saatte yapacak başka bir şeyler bulabileceğimize bizi ikna etmeye çalışan dal yaprak umarım kendinden sonra girilen entry'leri okumuştur da kafasında ampul yanmıştır.

gizem in yakılışını yukarıdan izleyen allah

Son zamanlarda leyla ve eylül'ü izledi. Durduramıyoruz.

reina

mekanını basan, içerde 3-4 şarjör mermi yakan adamı kendi mekanında indiremeyen gece kulübü.

superonline

internet sansürünü çok yanlış anlayan firma. fiber interneti komple kapatmışlar hatta sitelerini bile kapatıp gitmişler. ararsanız "genel kesinti var anlayışınıza teşekkürler" deyip kapatıyorlar.

kickass torrent

kat.al klondur itibar etmeyiniz.

Ayrıca sahibine 2 çift lafım var. sen sitenden zaten milyonlarca doları (belki de milyar) götürüyorsun. ulan gerizekalı herif, senin amerikan emperyalizmine hizmet eden apple ve facebook gibi oluşumlarla ne işin var vizyonsuz herif? Sadece filmler ve müziklerden ihlal ettiğin telif haklarından dolayı izlendiğini, takip edildiğini bilmeyecek kadar gerizekalı mısın? Facebook'ta kicass torrents in sayfası sende olsa ne olur olmasa ne olur? Gittiğin mekanlarda iphone u masaya koyup millete şekil mi yaptığını sanıyordun? O apple store'undan alışveriş yaptığın ip'ni yine o çok sevdiğin facebook sayfana girdiğin aynı ip'yi federallere öyle verir işte. Girdi mi götüne facebook şimdi?

budget

akşam belli bir saatten sonra ararsanız (21:00 gibi) hiçbir şekilde bir müşteri temsilcisine bağlanamayacağınız şirkettir. 20 dakika beklersiniz ama nafile. şikayet etmek için genel müdürlüğü ararsınız çalar çalar orayı da kimse açmaz. öyle bir yer.

lindsey pelas

memelerinin doğal olduğu kanıtlanmış playboy dişisi.

http://www.playboy.com/ar...p;utm_campaign=pelasproof

kojima productions

hideo kojima tarafından kurulan video oyunu imalatçısı şirkettir.

silent hills

ps4 exclusive olacak gibi duran kojima productions oyunu. oyun bence ilk izlenim açısından başarılı. oyunun silent hill ile ne kadar alakalı olacağı kendi açımdan muallaktır zira eğer serinin 4. oyunu gibi birkaç zorlama eklentiyle serinin bir oyunu havası verilmeye çalışılırsa bunu ancak seriyle sinema filminde tanışanlar yer. bu ne bu oyunun ne de 4. oyunun kötü olduğu anlamına gelmiyor tabi, burda konu ticari kaygılardan dolayı isim hakkından faydalanmak (bkz: silent hill) ve ilk oyun çıktığı zaman ne halt yediği belli olmayan günümüzün popüler bir aktörünü zamane veletlerinin dikkatini çekme amacıyla oyuna zoraki dahil edilmesi. bu iki sebepten ötürü kojima'nın hala bir marka yaratma güveni kendine gelememiş ki köklü serilerin arkasına takılar ekleyerek derede kürek çekmeye çalışıyor, halbuki okyanus tecrübesi var.

iri memeler ve geniş kalçalar

(bkz: wendy fiore)

muharrem ince nin ramazan günü bira içmesi

ramazan müslümallarını rahatsız etmiştir.

escortla gidilen swing partide evli kadına kaymak

(bkz: evlilik cüzdanı)

(bkz: bütün sırrı bozdun ya)

2 temmuz 1993 sivas katliamı

yobaz köpeklerin en sevdiği günlerden biridir bugün, bu şerefsizler yaklaşık olarak bir saat sonra sahura kalkacaklar.

kuteybe bin muslim

Türklerin müslüman olmasında yaptığı katliamlarla büyük rol oynamış kişi.

ışid in 3 ü kadın 23 türkmeni kurşuna dizmesi

bu katliamları ne adına yapıyorsanız onun anasını sikeyim olayıdır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.