bugün

entry'ler (853)

kahrolsun yoz muzik

http://2.bp.blogspot.com/...ahrolsun-yoz-mc3bczik.png

boards of canada

günlerdir, kemikleşmiş hayran kitlesinin sosyal medyada yeni albümleriyle alakalı şifreleri çözmeye çalıştığı, taptığım grup.

herifler national record gününde 20.snylik bir vinyl sattılar. sonunda 6 haneli bir kod ve olaylar gelişti. insanlar çıldırıyor resmen. e tabi kaç sene oldu...

bu dedikodular ve rakamlarla alakalı terlitoplu iki kaynak aşağıdadır:

http://2020k.wordpress.co...for-national-records-day/

http://bocpages.org/wiki/Record_Store_Day_incident

alfa romeo giulietta

marangoni versiyonu fena olmayan araç:

http://www.youtube.com/watch?v=CiWfNkboew8

alfa romeo giulietta

1.4 170 hp benzinli versiyonu her gün küçükyalı / etiler arası iş saati köprü trafiğinde gidip gelerek, genelde sakin kullanım bazen yol durumuna göre gazlanarak 9,7lltre / 100 km gibi bir değer göstermektedir ki bu ciddi anlamda düşük bir değerdir.

tüketim anlamında arkadaşlara referans olsun.

alfa romeo

patronu tarafından satılmasının bu dönemde söz konusu olmadığını, satılsa bile, bunun en son volkswagen grubuna olacağı söylenmiştir. tabi bunu 1-2 sene önce söylemişlerdi her şey olur. markanın zor durumda olduğu doğru. 4c modeli, yeni gelecek sedan * ile beklentileri karşılayamazlarsa, ne olacağını kimse bilmiyor.

alfa romeo giulietta

bu yıl sonunda makyajlanması beklenen, 3. yılını doldurmak üzere olan kasa.

alfa romeo owner s club

alfistilerin üre olduğu oluşum. türkiye'deki kısım için:

http://www.aroc-tr.com/

alfa romeo

sahip olması kesinlikle ayrıcalıktır.

vasfiye teyze nizin amınakoyacam ha

sosyal medyadaki neyine gülündüğü ve ne karakteri olduğu anlaşılamayan bir kadından bıkmış bir insanın feryadı. bugün vapurda duydum.

hiç seks yapmamış olan kızın büyük penis istemesi

ulan motosiklet mi bu önce mobiletle başla sonra scooter, daha sonra choppera geçersin diye. kademe kademe mi arttıracaklardı? iyi ve makul olanı belli bu durumun. sonuçta istenecek şey de belli.

sevim kapı

ne birası sevim'den sonra bir başka sarhoş cemil repliği.

tek link

no rapid'le beraber bir başka adult forum başlığı pazarlama cümlesi. direk dalınır.

çerez tabağında ilk önce bademleri yiyen göt

şimdi okuyunca aklıma geldi. atatürk'e sormuşlar. neden rakıyı beyaz leblebi ile içiyorsun diye. o da ''tabaktaki bütün kajuları ismet inönü götürüyordu da ondan'' demiş. sonra da ahah diye gülmüş. heralde bademleri yiyen götle benzer bir durum varmış o zamanlar. ama ismet inönü öyle değildir tabi.

bir pdf indirenin anarşistim diye gezinmesi

birkaç saattir süre gelen olay. ya şu kitabı indirenler de aman çok anarşistim havalarında gezmiyorlar mı ayar ediyorlar beni. sanki meclisin ortasına gidip kıçını açıp sıçtı herif, başbakana canlı yayında bi tarafını gösterdi. o derece sivil itaatsiz, bi tane kıçı kırık pdf indirdim diye havalara giriyor iki dakikada. bütün kurallara karşı geldin şimdi mutlusundur. kimse senin peşine düşmeyecek. şimdiden 50.000 kişi indirdi. benim anarşizmden anladığım gidip meclisin ortasına sıçmaktır arkadaş. yapamıyorsan konuşmayacaksın. ben yapmıyorum.

türkiye ye arabayla gelen geri zekalı gurbetçi

bazıları ucuz olduğu için öyle yaptıklarını savunuyor. anlamıyorsunuz geliba, 20 kat ucuz da olsa gerizekalıdır o şekilde gelen adam.

stemcor

dünyanın en büyük demir-çelik traderlarından biri.

charter party

deniz ticaretindeki en temel olgudur. armatör ve kiracı arasında imzalanan sefer veya zaman bazında geminin tahsis edilmesindeki genel şartları belirten anlaşmadır. taraflar direk biraraya gelebildiği gibi brokerler aracılığıylada bu sözleşme hazırlanabilir.

dwcc

deadweight cargo capacity.

deadweight

bu tonajdan bunker + constant çıkartırsanız karşınıza dwcc yani geminin para eden ve kaç ton taşıyabileceğini gösteren yaklaşık tonaj çıkar.

hrc

ks. hot rolled coil.