1. 1.
  ingiliz futbol klübu olup bazı maddi sıkıntılar yüzünden lee bowyer,alan smith vs. gibi müthiş bi kadroyu elinden bırakmak zorunda kalmış,Galatasaray'ın 2000 yılında yarı finalde oynadığı rakiptir.
  2 ... rackula
 2. 2.
  bir dönemin süper solağı harry kewell'ın tam anlamıyla yıldız olduğu zamanlarda şu an ki durumuna göre büyük başarılar yakalamış bir ingiliz takımı.
  1 ... smmnds
 3. 3.
  Küçükken bu united'lar çok yaman olurlar düşüncesiyle sadece ismini duymakla gücüne inandığım ingiliz klübü.Futboldan ne kadar çok anladığımı ispatlamak için saydığım yabancı klüp isimleri için bu united'lar bana büyük kolaylık ta sağlarlardı.
  3 ... debian
 4. 4.
  sıkıntılar yaşamadan önce lokomotif gibi işleyip harika oyun sergileyen genç yıldızlara sahip bir takımdı.

  (bkz: paul robinson)
  (bkz: harry kewell)
  (bkz: alan smith)
  (bkz: lee bowyer)
  (bkz: mark viduka)
  2 ... krmyrdsn
 5. 5.
  kulübün galatasaray gibi yanlış yönetilmesi sonucunda mali olarak çok zor durumda kalan ve elinde ne kadar yıldız futbolcu varsa satan yine de kendisini kurtaramayan ve iflasını açıklayan, galatasaray a 2000 uefa kupasında yarı finalde elenen zavallı ingiliz takımı.
  1 ... 220voltyiyenadam
 6. 6.
  leeds united artık 3. lige düşmeyi garantilemiş bir takımdır.* *
  1 ... utqqu
 7. 7.
  garibim, fukarayım, ben bir bahtı karayım şarkısını yolladığım; zamanında galatasaray'dan darbe yiyen gavur takımıdır.
  söylentiye göre kötü gidişleri galatasaray ile başlamış.
  1 ... asimusa
 8. 8.
  uefa kupasında galatasaray'a yarı finalde elendikleri sene *ellerinde genç ve umut vaadeden kadroları vardı. iyi futbol oynamaktaydılar. önümüzdeki yıllarda ingiltere'de ve avrupa'da çok ses getireceği yolunda futbol otoriteleri hem fikirdi. ertesinde düştükleri mali sıkıntılar sonucu kadro dağıldı ve takım da küme düşüp tarumar oldu. o kadrodan bazı futbolcular:
  (bkz: alan smith)
  (bkz: harry kewell)
  (bkz: lee bowyer)
  (bkz: mark viduka)
  (bkz: rio ferdinand)
  3 ... balsikeste baysungur
 9. 9.
  (bkz: lucas radebe)
  1 ... legend of the stranger
 10. 10.
  bir dönem yanakları al al bebe şebelerden oluşuyordu bu takım. sanki aynı fabrika malı gibi hepsinin fiziği, tekniği, kondisyonu aynı seviyedeydi. severdik ederdik fakat sonra bir sıçtılar pir sıçtılar. cm'ye gönül verdiğimiz yıllardan akılda kalan efsanevi sahaya dizlişleri;

  ---robinson---

  kelly---woodgate---ferdinand---harte

  bakke---bowyer---dacourt---kewell

  viduka---smith
  3 ... arjen robben