1. 1.
  yeni bir sozluk yazarı * * * * *
  1 ... rapter
 2. 2.
  aslında forvette oynasa sahip olduğu yırtıcılık,inatçılık,agresiflik özellikleriyle kat kat daha fazla yararlı olabilir.ön libero oynamak üstün teknik yanında sağlam savunma özelliği ister çünkü.
  1 ... elendil
 3. 3.
  18 şubat liverpool-man u maçında john arne riise'nin frikiğini durdurmak isterken ayağı kırılmış futbolcu.bileği ayrıldığı için futbol oynamasına şüpheyle bakılıyor an itibariyle.sert futboluyla hep beklerdim sakatlanmasını.canı feci yanmış olacak ki nefes alamıyordu,oksijen maskesi taktılar hemen.umarız yeşil sahalara dönebilir.
  1 ... elendil
 4. 4.
  cm 01/02 de bir sürü özelliği 20 olan ancak beklenen futbolu bi türlü ortaya koyamayan, yazık ulan sana verdiğimiz paralara dedirten, şu anda da ayağı kırık olduğu için oynayamayan civciv sarısı futbolcu.
  1 ... don kişot
 5. 5.
  leeds united'da forvet oynayan. man. united'a transfer olup orta sahada saçmalamaya başlayan hırçınmı hırçın oyuncu
  1 ... armi
 6. 6.
  psikopat,hırçın ve deli bir futbolcu olan bir ingiliz forvet ve ön libero da manchester united da oynayan,sonradan sarı kafa olmuş bir futbolcudur.
  ... fuckereagle
 7. 7.
  manchester united tarafından bir alt ligde oynayan cardiff takımına, kiralık olarak verilen ingiliz oyuncu. yıldızı leeds united takımında parlamış, daha sonra manu'da hayal kırıklığı yaratmıştır.
  ... fowler
 8. 8.
  ne yazarı kardeşim bu adam futbolcu olsun. halı saha da dağıttı porto riko'yu.
  ... hendrix
 9. 9.
  3 entrysi olmasıyla hafif bir şaşkınlık yaratmış, 1. nesil yazar.
  ... legend of the stranger
 10. 10.
  bildiğiniz kalas. manchester united formasıyla 93 maçta 12 gol atmıştır. kalastır işte. cardiff'e kiralanması durumunu gösterir.
  1 -1 ... starfreedom