bugün

bir erkek giyim markası.
söylenişi pek bir zor, lüks ve pahalı, ünlü erkek giyim markası.
(bkz: en gıcık marka isimleri)
sahibi abdullah kiğılı'nın adını taşıyan marka. abdullah beyin soyadı da sanırız ki bingöl'ün kiğı ilçesinden gelmektedir.
http://www.kigili.com.tr
(bkz: lionheart)
en unlusu abdullah kigili olup, kigi ilcesinde okul yaptirdigi icin de taktir edilesi insandir.
fenerbahçe yönetim kurulu üyesi olan abdullah kigili'nin sahibi olduğu firma.
gerçekten en iyiyi en ucuza satan giyim markası.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
pek çok üst markadan * * *, bütçemi telef etmek pahasına, o ayrı, gömlek alan birisi olarak; fiyat-kalite oranında en iyisi olduğuna kani olduğum firma.
abdullah kiğılı tarafından kurulmuştur. sultanhamam da bir kumaş dükkanında iş hayatına başlayan abdullah kiğılı, 1965 yılında soyadını taşiyan marka ile gömlek pantolon üretmeye başlamış, daha sonra tüm türkiye ce tanınan en kaliteli markalar arasında yerini almıştır.
gayet kaliteli urunlere sahip marka. son zamanlarda acilan abdullah kigili isimli magazalarinda biraz daha pahali urun yelpazesine yer vermektedirller. bir marka adi olarak son derece zor olan bir ismin insanlar tarafindan bilinmesini saglamalarinin da ayri bir pazarlama basarisi oldugunu dusundurmektedir.
lacileri çekip süs biberi gibi gezmeyi seviyorsanız ve süs biberinden anladığınız çarlistonsa kığılı ' dan, yok gerçek saksıda bile yetişen ve yendikten sonra dötte zorlama yapan hakiki süs biberinden bahsediyorsanız ;sarar' dan giyineceksiniz. ha ben biber' i sadece menemen ' de severim diyosanız da arap şükrü' ye gideceksiniz, on kağıdı bayılıp yumurtaya gömüleceksiniz.
reklamlarında enteresan bir çift var. deniz kenarındalar, kolkola geziyorlar, taş sektiriyolar filan...'gaymisin kardeşim?' diye sorası geliyor insanın.o yaz gününde kazak giymesi de cabası.
reklamlarındaki ses halit kıvanç a aittir.
baya baya kötü, tv'nin siyah beyaz olan dönemlerindeki benzer reklamlara sahiptir.
internet üzerinden alış-verişlerde satın alma ve ürünün müşteriye ulaşması konusunda her ayrıntıyı düşünen, paketleme konusunda da inanılmaz hassas çalışan giyim - aksesuar mağazası.
ismi nedeni ile asla tam manasıyla marka olucağını inanmadığım erkek giyim firması.
reklamlarındaki adamın kim olduğunu hep merak ettiğim * * giyim kuşam markasıdır. daha burdan bir iğne almış değilim. *
hiç birşeyden şüphe etmeden direk bedenin teslim edileceği marka.
bazı gömleklerinde üretim yeri olarak vietnam ve bangladeş yazısını görünce biraz şaşırdım bebeğim olduğum markadır.
söylenmesi zor bir kelime. doğru söyleyebilene takım elbise veriyorlarmış.
artık çin pazarını seçmiş ve indirimden indirime koşan erkek giyim markası.
bingöl - kiğı ile alakası olup olmadığını merak ettiğim marka.
bir blazer ceket alınıp sonra bir yerine bir şey olduğunda ağlanmasına sebep olacak derece de pahalı erkek giyim markasıdır.*
herkese hitap edebilmek için eski kalitesinden ödün verdiğini düşündüğüm, sahibi Fenerbahçeli yönetim kurulu üyesi erkek giyim markası.