1. 1.
    yakın tarihte amerika nın eline verebilmiş tek ülke ... gerçi şu anda birçok ülke gibi sömürülmektedir aynı ülke tarafından.o meşhur savaşın bi anlamı kalmamıştır yani ..
    şaşırılası bi aziz nesin hayranlıkları mevcuttur...ben hala şaşırıyorum mesela ...
    6 ... postsinaptik golge
  2. 2.
    Asya ülkesi

Konum: Güneydoğu Asya'da, Tayland Körfezi, Tonkin Körfezi ve Güney Çin Denizi kıyısında, Çin, Laos, ve Kamboçya sınırında yer almaktadır.

Başkenti: Hanoi

http://www.ulkeler.net/vietnam.htm
    1 ... city walk
  3. 3.
    Başkenti hanoi , nüfusu 79,939,000. Resmi dil vietnamca. para birimi dong. okur-yazar oranının %94'tür. Yönetimi tek partili sosyalist cumhuriyetdir. şöyle ilginç bir adetleri vardır; yemeklerden sonra gegirmek, ev sahibine cok buyuk bir jest(miş)...
    Fransız yada ABD'li olmadıktan sonra çok büyük misafirperverlik görebileceğiniz sıcak bir ülke.
    3 ... enrique
  4. 4.
    "tek şiarımız bir iki üç daha fazla vietnam yaratmak" sloganına konu olmuş, emperyalist devletlere karşı ulusal kurtuluş devleti vermiş olan devlet.
    3 ... kisil
  5. 5.
    brçok holywood filmine konu olabilmiş ülkedir. bu filmlerde genel olarak amerikan askerlerinin psikolojilerinin bozulmasının asıl nedeleri arasındadır.
    2 ... huntr
  6. 6.
    ülkenin ekonomik faaliyetlerinde temel teşkil eden sektörlerle kamu sektörlerinde greve gidilmesine yasak getirdiğini açıklamış olan ülke..
    1 ... celebi
  7. 7.
    hollywood' un manevi babası. vietnam ve vietnam savaşı olmasa amerikan sineması bir fersah geride kalırdı.
    4 ... ruhunla sev
  8. 8.
    asya'nın kürdistanı.

" bugün geçmişe baktığımda , düşmana karşı değil, kendimize karşı savaştığımızı anlıyorum". "düşman içimizde idi".

platoon
    3 -2 ... entel fare
  9. 9.
    bayrağı şu şekildedir;

vietnam
    1 ... valtertablet
  10. 10.
    Along Koyu, ile ünlüdür.
    2 ... linka