bugün

entry'ler (242)

hamileyim diyen sevgiliye verilebilecek tepkiler

Hassiktirdir.

iphone 5

Bana sıkıntı çıkaran telefon. Kasası dökülüyor her gün. Şarjı zaten az giderdi , ios7 den sonra 3g açıkken 3 saniye içinde yüzde 70'ten yüzde 59'a indiğini gördüm.

tuğba dural

Çok değişik havası olan sunucu. Pazar sabahımızı sesi ve bakışlarıyla şenlendirdi

mine tugay

En beğendiğim kadınlardan. Kadın gibi kadındır bence. Kendisiyle her türlü şey yapılabilir hissi uyandırıyor. Bazen eğlenceli bazen romantik bazen çılgın bazen seksi ama her zaman güzel. Aşık olduk yanlışlıkla galiba.

sakal çıkmaması

Testosteron eksikliğidir belki de.

kızların yakışıklı erkek görünce verdiği tepki

Uuuuu beybi beybi.

gül gölge

Kocası çok şanslıdır bu iri hatunun.

yalnızlık bir insan olsaydı ona söylenecekler

La bi siktir git.

arkası sağlam ünlüler

Jennifer lopez.

türkiyede evli kadınlar ve oral seks

Genelde beceriksizdirler.

nasılsın diye mesaj atan eski sevgili

Kazığa oturtulması gereken sevgilidir. Bok mu var da kafa karıştırıyosun be yavşak diye saydırılasıdır.

aşkım mao ne demek

Monoaminoksidaz demek diye cevap verilmesi gereken sevgilidir.

gülşen bubikoğlu

Şu an showtv'de yaban filminde hayranlığımı depreştiren kadın. Tek kusuru göğüs ölçüsüymüş bence. Ufaklar biraz. *

kadınların efendi erkek yerine piç erkek tercihi

Ağızları daha iyi laf yaptığı, kızları daha çok eğlendirdikleri içindir herhalde.

fakirlerin yapıp zenginlerin yapamayacağı şeyler

Kış günlerinde 100 kiloluk yün yorganın altında kıpırdayamadan yatmaktır hiç şüphesiz.

şu lanet hayatıma biraz hareket istiyorum

Monotonlaşmış hayata sahip bir zencinin isyan cümlesidir.

Ben en son uçakta böyle bir isyanda bulunduydum da 10 dakika o türbülans senin bu fırtına benim sallanmıştık.

sevişmek istiyorum diyen hatuna verilecek cevaplar

- sevişmek istiyorum

+ sevişelim o zaman hihehehei

- offf senle değil yha brad pitt filan .s .s .s

hırpalanmış yerlerinden öperim çocuk

Her okunduğunda tüyleri diken diken eder.

islam olmasaydı anamızı bacımızı satardık

Böyle düşünen adam içindeki pezevengi müslümanlığın altına süpürmüştür ama her an birini satabilir. Anası , bacısı , karısı ve hatta götü kendine dikkat etsin.

dövme yaptırılası sözler

Kıvanç tatlıtuğ'a sorulması gereken sözlerdir. Ne de olsa only allah can judge me diye bir dövme yaptıran adam.