bugün

o gun gordugu bir seyi kosup hemen sozluge yazan yazarin, bunu daha bugun gordugunu, cok sasirdigini diger yazar kardeslerine anlatmak maksatli kurdugu cumle.
(bkz: ummadık taş baş yarar)
uütf anfi 3'de projeksyona bağladığımız laptopla* counter-strike oynadık..Sunum var diye içeri giremeyen anfi görevlilerinin suratını gördüm.**
inanılmayacağını düşündüğü bir olayı anlatırken, kişinin cümlelerinin sonuna sıkıstırdıgı sempatik bir cümledir. 'valla ister inan ister inanma ama ben bugun bunu gördüm' gibi. * * *
bilgisayarına sürekli format atılan arkadaşım programları yüklemek için, bazı programları winrar la sıkıştırıp bir cd ye yüklemiş... buraya kadar her şey normal... ama gel gelelim bu arkadaş winrar ın setup ını da winrar la sıkıştırıp yedeklemiş ve format attıktan sonra yaptığı bu salaklıktan dolayı yedeklediği dosyaların hiçbirini kullanamadı...

(bkz: winrar in kurulum dosyasini rarlayip yollamak)
paylaşımcı arkadaşlarımızın sık sık kurduğu cümle. *
(bkz: anket olmayan başlıkta anket yapılması)

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
ssg'nin sözlük alemine kazandırdıgı tümcelerden birtanesi.
kalıcı zayıflık için nlp..
ben bugun bunu gordum ve yanimda olmani ne kadar isterdim, sen de goresin diye, birlikte gorelim diye" şeklinde devam etme olasigindaki
paylaşmayi arzulayan bunyenin cumlesi olabilir bu. ayrica;
"ben bugun bunu yedim ve sen de yiyesin istedim"
"ben bugun o şarkiyi dinledim ve sen de dinleyesin istedim"
ceşitlemeleri de yapilabilir
le bron james yapacağını yaptı gene.
irklarin yüceligiyle kafayi bozmus yazar.
insan olmanın en yüce ırka mensubiyet olduğunu bilen, ırkçılarla her fırsatta dalga geçmeye yeminli yazar.
kendi isteği ile başını örten kadınlar başlığına,

--spoiler--
basortusu takan kadınlardır, türban takıp mensubu oldukları tarikatlara özgü şekilde başörtülerini bağlamak akıllarına bile gelmez, samimidirler inançlarında, gelenek tabanlıdır çok zaman bu istek.

Hiç birisi gidip 50 bin ytl değerine türban alıp takmaz,pardesü üzerine mini etek giymez, bira içmez ya da cevahir'i kapatıp alışveriş yapmaz, ülkemin ezilmekte olan sürekli baskı gören, çilekeş kadınlarıdır,eğitimsiz oldukları gerçeğini de unutmamak lazım.

ayrıca bu kadınların kocalarına "abi senin hanımı başörtüsüz görmüşler" denirse ne olacağını bilen kadınlardır, bununla ilgili olarak ;

(bkz: mahalle baskısı)
--spoiler--

yazan yazar. ne içtiyse aynından istiyorum yazarı.
ırklar ile kafayı bozmuş ırkçılık karşıtı olmasını dilediğim ve iyi ki gelmiş yazar.
ayrıca bazı yazılarında ispanyolları överken kimisinde yüce fransız ırkı der.bu konuya da açıklık getirmesini dileriz kendilerinden.
(bkz: finalde geçemeyen bütte hiç geçemezmiş)
ben bugün bunu gördüm
yazarmış bi de onu da bugün gördüm.
8 lahmacun 15 dakikada yapılabiliyor imiş.
4 lahmacun 15 dakikada kolasız yiyilebiliyor imiş.
cosmus.
tanrıyla konusuyor.
kampüsü var yok bilmiyorum ama
kampüsüne maximum seviyede gerekli gereksiz herseyi istiyor.
maksat baslık acmak olunca nefes dahi almıyor.
masallah
düşünce ve ifade özgürlüğünü her inanç için isteyen yazar lakin islamcıların bu özgürlüğü adee kendi inançları hatta sadece sunniler için istediğini ve herkes için isteme noktasında samimi olmadıklarına inanıyor.Bunu da kanıtlamak için veri topluyor, çok da yakın kanıtlamaya.

ateizm, islam, hristiyanlık, yahudilik,alevilik,ajdar anik dini, türk, kürt, ermeni,rum..., bunların tamamına inanç ve ifade özgürlüğünü savunursanız işte o zaman bei anlarsınız.yüce ispanyol ırkı derken, ulu fransız ırkı dememle neyi anlatmak istediğimi.

yakında muhtemelen sözlükten tüm inanç ve ırklara ifade ve düşünce özgürlüğü istediği için atılacak yazar.atarsanız bir gün en azından sansürden geçebilmiş entrylerim kalsın diye de rica bulunuyor.

off ulan ben bu kadar sansürü haketmedim.nerede bu ifade özgürlüğünü inanç özgürlüğünü savunanlar şimdi ? hani nerede türbana özgürlük isteyen, benim ifade özgürlüğüm engellenirken !
4. nesil çaylak. nefret ederek diyorum ki;

''ben dediydim''
efendim şöyle ki yavşanan kıza, ben ağır adamım-otoriter olmak isterim-düşündüğümü direk söylerim ayarı vermek amaçlı "o gün yalan söyledik ektin di mi" şeklinde gidilirse göte gelinebileceğini anlamamın hemen akabinde söylediğim ilk cümle. kıza öyle olsa bile yalancısın deme, dedirme! ben bugün bunu gördüm.
(bkz: yapılan en büyük salaklıklar)
uzun süredir sözlükte olmadığını fark ettiğim;araştırınca çaylak yapılmış olduğunu gördüğüm yazar.anladığım kadarıyla yine düşünmek gibi büyük bir suç işlemiş ve doğal olarak çaylak yapılmıştır.benim de başıma geldiği gibi lockolayında. haksızlığa uğradığını düşündüğüm yazardır aramıza tez dönme dileğiyle
bu adam kanlı bir çatışma sonrası tam ölürken arkadaşları tarafından sedye ile taşınıp o arada hemen iyileşivermiş. (Polat alemdar nasıl o kadar çatışmadan, canlı bombadan kurtuluyorsa ben de kurtuldum işte, ne var ). Geride kalaaan, hmm bir düşüneyim aa evet 18 silinmiş entry diyor sözlükteki çöp kutumda.

neyseki geri dönerken tarkan'ın bir filminde içine girip ertesi gün iyileşiverdiği "bütün madenlerin eridiği havuz'a uğramayı ihmal etmedim artık çelik mi ararsınız, demir mi, bor mu her şey var bünyemde.

(bkz: ben bugun geri döndüm)
gece saat üç buçuk olunca günüm başlıyabiliyormuş. bende böyle bir kaabiliyet varmış. ben yeni keşfetmişim. *
(bkz: vay be ben neymiş) * *
bilmislik taslamak icin yaratici bir cumle.
-ben bugun bunu gordum sen gorebildin mi? hah hayt, seklinde olabilir mesela...