bugün

entry'ler (1284)

mezuniyet iş bulma evlilik çocuk

Insan hayatının en güzel dönemidir. Universiten mezun olursun kendi ayaklarının üzerinde durmaya çalışırsın. Başardığın zaman sende kendi aileni kurarsın. Hayata atılan ilk adımdır.

esmer olmak

Ten ne kadar esmerse o kadar kusursuz pürüzsüz ve lekesiz gozuktugunden en ideal ten rengine sahip olmaktir.

bitince üzülen şeyler

Sevgilimin evci izni, ama canımın içinin artık okulu bitiyoo *

gerçek sevgi

Gerçek sevgi sevgilim ve benim aramda olandır. Her zaman onu özlemektir, sesini duymak istemektir, kavga ettiğinde küs kalmak yerine telefonu kapatmayıp bi şekilde barışmaktır, ikisinden biri güldüğünde sebepsizce diğerinin de gülmesidir, affetmektir, ne kadar zaman geçerse gecsin telefonu kapatırken hep onu çok sevdiğini ona hatırlatmaktır, monotonlaşmamaktır, kendini tanıması ve geliştirmesinde ona el ayak bağı olmayıp aksine ona destek olmaktır, canı sıkkın olduğunda onun yanında olmaktır, sadece sevgili olmak değil de en yakın arkadaşı da olabilmektir birbirlerinin, bişeyinden hoşlanmadığında ona hödüllenmek yerine bunu ona düzgünce anlatabilmektir, ondan tiksinmemetir, bazen sadece onun sağ salim evine gittiğine sevinmektir, başına bişey geldiğinde en çok üzülmektir, birlikte eğlenebilmektir, birbirini yıpratmamaktır, gerçek sevgi o mutlu olunca mutlu olmaktır, aynı hayatı paylaşmayı gönülden istemektir

üç özelliğinizi yaz

Sözlüğün eski topraklarından sayılırım.
Gerisini de söylemiycem.

mızmız myrtle

Tuvaletteki kızları korkuttuğu için kocaman tuvalette tek başına yaşayan Harry Potter karakteridir. Yalnız yaşamaya da devam etmiştir. En önemli özelliği de saçlarının hep tavşan kuyruğu modeli olması ve kahkülüdür.

abdülhamid i okullarda iyi anlatın genelgesi

ülkemizde hala böyle insanlar varken diye başlıycam ama çok uzatmak istemiyorum keşke sizi evrenin başka bi köşesine alabilsek. Orda daha çok otu b.k anlayıp mutlu olabilirsiniz.

sözlük yazarlarının sesleri

Hiç kimseye derdimi duyurmaya yetmiyendir. Annemler sevgilimle buluşucam diye burnumu kapıdan çıkarsam hemen pimpirikleniyolar. Seviyolar onu ama bulusmamizi istemiyolar. Bu mal da beni istemiyolar diye triplere girdi bende ona git dedim. Ailevi sorunlar zaten cabası. Allah ım canımı alsın da kurtulayım artık hepsinden ya.

kalp kırmadan kilo almışsın deme yolları

Kesinlikle evde elin boş biraz spor yap demek değildir.

üçüncü nesilden sonrası silinsin

"Üçüncü nesil olanların hepsi ölürse sözlük ne olucak" sorusunu akla getiren başlıktır.

nasıl mutlu oluyorsunuz

Bu aralar bisiklet sürmeye çabalıyorum. Her pedal çevirişim bana ayrı bi zevk veriyo. Rüyamda bile bisikletimi görüyorum. Bi kere sepetini çalmışlardı.. Akşam gördüğümde de önünü kaldırıyodum. Inşallah bu da heves olup geçip gitmez. Canım bisikletim, isim koyucam sana.

teyze olamayacak olmak

Bir kadının, kız kardeşi olmadığı için yaşayacağı durumdur. Bende yaşıyorum aynı durumu.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Sevgilim olan şahıs, sana cidden en kırıldım.

sizi asla terk etmeyecek kişi

Anne babadır. Elin oğlundan yada kızından medet falan ummayın iki dediğini yapmayınca yada bişey istediği gibi olmayınca tepenize çıkıveriyolar. Seviyorum falan diyene de kanmayın. Hep aynı.

sabah 05 00 da uyanıp tarz olmak

Eğer tarz biriyseniz bunu çok uzun süredir yaptığınız için eliniz yatkındır ve sadece hazırlanmak için sabahın 5 inde kalkmazsınız. Eğer tarz biriyseniz dolabınızdan gözü kapalı seçtiğiniz neredeyse her kıyafet birbiriyle uyumlu olur. Eğer tarz biriyseniz de çok kasmazsınız. Tarzınız budur, bu da sizsinizdir.

sözlük yazarlarının hayatının özeti

Kışın okula gider gelirim yaz gelince de sözlüğe girerim.

çayı şekersiz içen insan

Öğrenci evinden alıştım ve hiç bi şekilde ben şekersiz içiyorum diye triplere girmem. Bu yüzden kendimi olmuş kabuk ediyorum. Yine bi başarının kilidini daha açtım hihihi.

arabasıyla fotoğraf çekinen insan

Başkasının arabasıyla çekinmesinden iyidir ve anlayamazsınız. O araba onun canıdır.

çin denince akla ilk gelenler

Nedenini bilemediğim bi şekilde fincan takımı geliyo benim aklıma.

nickaltı olmayan yazarlar

Geçen seneden biliyorum (sözlüğün yazlıkçılarındanım) bu başlığın altı bana nickaltı aç diyen yazarlarla dolar taşar hep. Hey yavrum hey.