bugün

Uzun uzun yazıyor, yazmayı sakın bırakmasın.
Dişi olduğunu gönderdiği kahve fincanından anladım. Teyit eder misiniz lütfen. Sezilerim çok kuvvetlidir.
Az önce enfes bir yazısını okudum. 7 senelik yazar olarak ilk defa samimiyetimle söylüyorum, kalemi kuvvetli.
Medyama goz atmasi gereken yazar.
selam güzellik bişeyler içmek istersen Karşıyaka'da buluşalım.
ilginç birisi.

Kendisinden ricam şu saatten sonra beğenileri kesmesi olacak. Entrilerimi Beğenmeyi birak bro.

Umarim anlaşılmıştır !.
etliye sütlüye pek karışmayan kavgadan polemikten uzak kendi çapında yazan yazar.

görsel
Çok kibar nadir yazarlardandır.

Üzmeyin lan adamı.

Edit: düşüncemizi söyledik nerde özgürlük. Hiç bu kadar hızlı eksilememiştim. Çok kabasınız. Evet.
tesbih yapımında kullanılan plastikgillerden yarı değerli bir taş.
waaov. mimar galiba kendisi neguzel evler yapıyordur şimdi.
Kendi halinde yazan iyi bir yazar.
Mimar mı ahhahaa.

Daha neler.

Bir adet ofis çalışani.
Sağlık alanında çalıştığını düşündüğüm kaliteli bir yazar. Güzel yazıları var.
Sağlık alanında çalışan hemşireymiş.
(#45268669)
Klişeleşmiş türkiye toplumunun basit bir örneği.
insanların hayatı söz konusu iken bile böyle saçma cümleler kurabilecek eğretilikte. Yazık

Böyle bir ülke insanından mantıklı davranışlar sergilemesini beklemek, ülke geleceğine yönelik umutlu olmak en büyük aptallık olur.
kız sanıyordum.
ilaç değil mi bu?
(#45463016) pardon, bir şeyi çok merak ettim. Bu sözler bir şarkıya mı ait?

Edit: kendi kendime cevap vereyim bari; evet.

https://youtu.be/XgAmTX8QFY8
dün gece sahurda canımı fena sıkan zevat. saatlerle ilgili bi başlık açıldı geldi tag heuer falan filan yazdı neyse özelden mesj attım şu saatin modelini bi at göreyim dedim amacım değer tespit yapmaktı bu arkadaş geri dönüş yaptı sebep yazdı? bilmem kaç bin liralık saat falan dedi ben cahilim bilmiyorum fiyatları! sanki saatini elinden alacağım veya dalga geçeceğim (öyle bir potansiyel gördü galiba) geri döndüm atma foto gerek kalmadı yazdım mesaj engeli attım. arkadaşım ben saatlere verilen paraya asla acımam hatta isterim ki parası olan birileri en az 2 milyon tl patex philpe veye A. Lange & Söhne taksın sen benden foto isteseydin ikibir etmem anında atardım neyin tribini atıyorsun bana?
ankara'lıdır.
sevdiğim bir yazar. ancak sokak köpeklerinin tümünün tehlikeli olduğu gibi yanlış bir fikre sahip sanırım. üzüldüm.
iyi tespitleri ile gözüme çarpan bir insan. Girdiği entrylerde genellikle haklıdır.
Tanimadigim bir yazar. Kalemi keskin olsun.
Tesbih yapiminda genellikle kullanilan bir amerikan patentli maddedir ayni zamanda.
eski tasarımın hangi artıları elimizden alındı?
Severek okuduğum bir yazar. Koştursun efendim.