bugün

entry'ler (2598)

düşün ki o bunu okuyor

Beni bu kadar uzmeni gerektirecek ne yaptım sana bilmiyorum. Bana her şeyi açık açık söylesen bu kadar üzülmezdim. Senden hem nefret ediyorum hem de hâlâ seviyorum gibi hissediyorum. Gerçekten bu kadarını hak etmedim. Bana değerli olduğumu hissettirip birden küt bunu kestin. Önce benimle flortlesip sonra arkadaş kalalım diyip şimdi de ya bana abi de diyebilirsin demen çok sacma. Böyle demenin altındaki nedeni gerçekten çok merak ediyorum. Bu gibi bir şey diyecek biri değilsin böyle bir şeyi senin kendinin diyeceğini düşünmüyorum. Ya da gözümde çok iyi biri gibi geliyorsun veya geliyordun bilemiyorum. hayatını düzene koyduğunu söyledin ama sanki hayatını bozan benmişim gibi hissettirdin. Beni bu kadar çok uzmusken mutlu olabilecek misin gerçekten merak ediyorum. Bir yerden sonra patlak verecek biliyorum da ya da öyle umuyorum.

sözlük hanımlarının bugünkü kıyafetleri

görsel

sözlük yazarlarının itirafları

Bundan 4 ay önce biriyle tanıştım. Gerçekten çok iyi biri. Ama kaderimde ne varsa son ikidir konustuklarim beni hep arkadaş olarak görüyor veya arkadaş olarak devam etmek istiyor. Bu beye içimi dökerken ağladım ve karşımda ağladığını fark ettim. Bir insanı uzdugu için mi ağladı onu bilemedim. Bunlara rağmen deli gibi onunla hâlâ konuşmak istiyorum.

anın görüntüsü

35x50 cm ingiliz anahtarı çizdim
görsel

direkt yerine direk diyen davar

Onu direkle direkt dövmek lazım!

bir erkeğin içini en çok acıtan şey

Fiziksel acıdır anca.

en iyi türk dizileri

Kurtlar vadisi net.

sözlük yazarlarının yaşları

18. sözlüğe 16 yaşındayken başladım vay be yakında 19 olacağım ve 3 yıldır buradayım. bence çok bile durmuşum swh.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

tam yeni bir hayatım basladı derken yine gecmiş benimle geliyor. arkadaşımın eski sevgilisi tarafından mesaj alıyorum ve bundan cok rahatsız oluyorum. bunu arkadaşıma dememe rağmen hıçbir şey yapmıyor olması canımı sıkıyor.

yazarların en son aldığı iltifat

saçların ne kadar güzel, çok parlak ya.

sözlüğü en eski tasarım gibi gösterecek script

3-4 yıl bekleyin ben yaparım.

bilgisayardan anlayan sözlük yazarları

Grafik tasarım için linkteki bilgisayar yetersiz mi? Anlayan mesaj atabilir mi?

Link: https://www.hepsiburada.c...za=Arcadia%20Bili%C5%9Fim

en merak ettiğiniz şey

Kiminle evleneceğim. Valla şaka gibi ama en çok merak ettiğim şey bu.

sjsjsjs diye gülen kız seksiliği

Buna da kalkma be.

sözlük tipsizlerinin fotoğrafları

(img:#2253164)
Artık yüzünü karalayıp atan kalmadı mı ya. Modası geçti mi?

internette tanışılan kişi ile ilk buluşma

Yakın zamanlarda grafik sınavında denk geldik bir yazarla. Kendisini hemen tanıdım ancak erken çıktığı için konuşmaya fırsatım olmadı.

eren isimli erkeklerin genel özellikleri

isminde eren geçen veya direkt eren olan herkeste gözlemlediğim biraz egoist oluyorlar. Onun dışında evet yakışıklı oluyorlar.

sözlük acil bakın çok önemli

Güzel sanatlarda grafik tasarım yetenek sınavıyla alıyor. Anlaşılan bihabersin bundan traveler. Swh.

sözlük acil bakın çok önemli

Grafik tasarımi kazanmisimm. Dilediğiniz şanslar işe yaradı teşekkürler dostlar.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Biraz sonra yetenek sınavına gireceğim çok korkuyorum. Bana şans dileyin.