bugün

entry'ler (52)

suçluluk psikolojisi

Iliskideki sucluluk psikolojisi bir gece yarisi gelen seni seviyorum mesajidir net. Artik ne pok yendiyse.

regl olan bir tür benden üstün olamaz

Üstünlük takvadadır. Bkz: veda hutbesi.

türklerin müslümanlaşmasıyla yaşanan çöküntü

Bu konuya kısmi olarak katılmaktayim.
Turkler ne zaman ki ummetlesmis iste o zaman tembellik, rehavet, yobazlik, ahlaksizlik baslamis.
Ornek selcuklu: ilk ve en basarili sultanlari meliksah, alparslan vs vs. Yikilirkenki sultanlarj ise keykavus keyhusrev alaaddin vs vs.
Ornek osmanli: ilk zaman sultanlari osman haric orhan murat cem yildirim yavuz muhammedin turkcelestirilmis hali olan mehmet vs vs. Yikilirkenkilere bakiniz ki abdulhamit abdulmecit vahdettin vs vs.

babanın eve giriş şekli

Anahtarin degil yaninda olmasi, kapinin ustunde takili bile olsa gene zile basar gene zile basar.

üstteki yazarın yaşadığı şehir

Izmir olabilir.

5 8 ağustos sivas günleri

Plakasinin 58 olmasi hasebiyle 5-8 agustosta sivasta gardaşlık festivali kutlanir. Sivas hakkinda uzun uzun yazardim ama kisaca bu organizasyonun sebebini soyle belirteyim: memlekette insani cezbedecek hicbi bok yok. Zaten herkes almanya ve istanbula kacmis. Biseyler turetmeye calisma hadisesidir.

yaşın 40 olması

Goz acip kapayincaya kadar olur herkes kirkinda. Eger ki dinc sağlıklı spor yapan biriyseniz inanin herbisey icin en ideal yastir.

erkekler neden bakire ister

Ben oncesine karismam benden sonrasini bilirim. Eger ki benimle birlikte iken yanlisi olursa da yaninda olmam.
Bu arada sizin mantiginiza sokayim kusura bakmayin da. O zaman hicbir kadin 2. Evliligini yapmasin amk. Beyin bedava.

patronu ile cinsel ilişkiye giren genç kızlar

Aklima yilmaz guneyin orospu olacaksa okumus orospu olsun deyisi gelir. Orospu olacaksa patronuyla olsun dedirten kizlardir. Psikososyal cikarimim var ama erindim simdi efendiler.

tren evka 3 yönüne gider

Izmirde bulundugunuzu gösteren anonstur efendim. Izmir cok sicak lagyn bu arada.

eskisi gibi keyif vermeyen şeyler

Sözlük.

vcd den izlenmiş en unutulmaz film

Michael douglas reisten the game.

kıç yalamak

(bkz: rimjob).

atatürk e hakaret den dava edilmek

Ins muebbet yersin dedigim comarlar.

al gülüm ver gülüm ün ingilizcesi

Taket it my rose, give it to me my rose. Dmdmdmd.

doktor bulamayan çomarlar

Hesabını doktordan sorduklari surece daha cok bulamayacak comarlardir. Hesabi doktorlari ozele ve yurtdisina kaciranlardan sordugun gun magduriyetin bitecektir bilesin.

aklı fikri cinsellikte olan tip

Kimisi yapar kimisi konusur derler. Yapamayan surekli bahseder bu sadece cinsellik için degil hayatin her alanı icin gecerlidir.

2022 yks sınavı

Emeklerinizin karsiliksiz olmamasi dileğiyle genc kardeslerim. Olmayanlar da kafaya takmasin diplomasiz ulke yonetecek insanlara da ihtiyaç var.

fakir garip işçi garip memur garip

görsel
Bu aciklamaya bakip oy veren her dar gelirlinin aclikla imtihan olunmasini dilerim yaradandan.

yaşantınız hakkında sürekli yorum yapan akrabalar

Akraba esittir akbaba zihniyetinde biriyim. Baba tarafimdan sadece babamla gorusuyorum.