1. 1.
  spor giyimde bi ara çok iyi olan ancak son zamanlarda pek de ilginç şeyler yapamayan, italyan spor markası.
  3 ... redwinemania
 2. 2.
  yüksek fiyatlı ürünleri ile kaymak tabakanın kaymak gençlerine hitap eden 1. sınıf spor giyim markası.
  2 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  bir dönem trabzonspor'un formalarını üreten firma.
  2 ... ulassbora
 4. 4.
  vücuda yapışan fit kesim formaları ile gönüllerde taht kurmuşlardır. bu formaların özelliği kadın iç çamaşırı malzemesinden yapılmasıdır, rakip oyuncu formanızı çektiğinden elinden kayar bir yapıya sahiptir.
  3 ... insatiable love
 5. 5.
  italyan firması olduğundan kelli bir çok italyan futbol takımının formasını yapan spor malzemeleri firmasıdır. dar yapımı dolayısıyla manken gibi çocuklar giyince * gönlüne yerleşen, her erkeğin de "lan bi giyelim bi de şööle del piero sakalı bırakalım, olm bütün kızlar hasta olucak" dediği süper firma. lakin ülkem de benim fatih*im benim gökdeniz*im meme uçlarını gösteriyor diye bedenlerinden en az iki büyük boy giymesi sebebiyle türk dutbolcularımızı o kadar da yakışıklı göstermemiş,fakat takımlara yaptıkları renk seçimleriyle beni benden almış firma.
  2 ... s o t
 6. 6.
  klasik ve modern çizgileri çok hoş ve sade biçimde sentezleyen favori giyim markam... formalarının yanısıra kazak ve süeterleri de harikadır... türkiye üretimini feza çorapları a.ş. yapar... indirim mağazası da olivium'dadır...
  1 ... cryptic
 7. 7.
  1916 tarihinde italyanın torino şehrinde kurulan çorap ve iç giyim kıyafetleri üreterek iş dünyasına girer, ilerleyen zamanda işlerini genişleterek werder bremen, kaiserslautern, sampdoria, feyenoord gibi futbol takımlarını giydirmeye başlayan firma.
  1 ... prinz eugen
 8. 8.
  bayrampaşa daki deposundan mağaza fiyatlarının yarısına peşin olarak alışverişi yapılabilen spor giyim firması.
  3 ... serander
 9. 9.
  (bkz: effe kappa)
  -1 ... pafküf
 10. 10.
  bacaklarını dizden kırmış ve yerde oturarak sırt sırta vermiş iki insandan oluşan logosuna insan başları kapatılarak bakıldığında ilginç bir görüntü elde edilen marka. *
  2 ... dunyayategetgecenadam