1. 1.
  icat yapan insan modeli
  bir tek ipli zar yapamadılar.
  5 -1 ... aabi
 2. 2.
  (bkz: capon)
  2 ... philemon
 3. 3.
  japonyada ya$ayan ki$i.ayrıca teknolojide bir numara bir halka ait insan. (bkz: japonlar yapıyo abi)

  (bkz: japanese)
  1 -2 ... eru
 4. 4.
  fotoğraf makinesizi makbul olmayan insan türü.
  4 ... selmagezinir
 5. 5.
  (bkz: japon yapmış)
  ... dahii
 6. 6.
  ryu 'nun akmerkez'de kaza ile ezdiği* kızın mensubu olduğu ırk. kendisi bir "komenna say" bile dememiştir, özür dilememiştir kızdan.
  1 ... roy mustang
 7. 7.
  konuştukları ingilizceyi kendilerinin bile anlamadığından şüphelendiğim ama onurları yüzünden çok imrendiğim insanlardır.
  (bkz: bütün genellemelere kafam girsin)
  1 ... amoresperros
 8. 8.
  çekirdeği, yapıştırıcısı ile ünlü küçük, çekik, pirinç tüketme makinalarının her biri
  1 ... dammit_poet
 9. 9.
  yaşanmış iki olay:
  1- teknolojiye bu kadar alışmış olan bu insancıklar kapadokya da bir otelde grup olarak zemin kata çağırdıkları asansörün kendiliğinden açılmasını beklemişlerdir dakikalarca. nasıl açacaklarını bilememişlerdir garibanlar taki rehber arkadaş kapıyı çekip asansörü açana dek.
  2- yine bir gece otelde duş almak isteyen bir japon. kırmızı yuvarlak halkalı olan sıcak su musluğunu çevirmiştir, tabi burası türkiye! sıcak su gelmez. hemen bir panikle gecenin bir köründe rehberi uykusundan uyandırır benim musluktan sıcak su gelmiyor diye. rehber zaten osura osura uyurken birden uyandırılmanın verdiği sinirle diğer musluğu dene o zaman der. japon da buna uyar. ve tabi ki sıcak su da gelir.
  5 -1 ... recepx
 10. 10.
  teknolojik insanlardır . küçükken japonyayı uzay filmlerinde ki gibi bi yer sanmama sebebiyet vermişlerdir . ayrıca gerçekte japon kızlar o animelerde ki gibi uzun bacaklı , pürüssüz , baktıkça içimizin gideceği kızlar değilmiş . geç anlamıştım ben bunu . ama şirin insanlardır . bütün turistler barlarda plajlarda olurken onlar tarihi yerleri görmeye gelirler .
  5 -1 ... jaymz