1. 1.
  trabzonspor un alt yapısından yetişmiş yıldız futbolcu. altay ve gaziantep klüplerinde de forma giymiştir. geçtiğimiz sezonun gol kralıdır. milli futbolcudur.
  1 ... palta
 2. 2.
  gün itibari ile kendinin ve eşinin otomobili kurşunlanmıştır.
  1 ... palta
 3. 3.
  gazetelerin spor sayfalarında "fatih sultan tekke" şeklinde nitelendirilen kimi zamanda eline bir sünnetlik asası verilmiş fotosu yayınlanarak sultan kisvesine büründürülen yetenekli futbolcu.
  2 -1 ... syncmaster
 4. 4.
  Trabzonsporun emektar futbolcusu kısacası herseyi. Onun gitmesiyle aşşalara oynaması beklenecek bir Trabzonspor var... Olmadıgı zaman bıseylerin eksik olduguda sahada belli. Yaşadığı olaylardaki cesurluğuylada ön plana çıkmıştır , umarım Premier lig'e gitme şerefine nail olacaktır... (bkz: fatih sultan tekke)
  1 ... haznedaroğlu
 5. 5.
  Trabzonspor'un takım kaptanı olan bu futbolcunun istanbul'a geldiği hafta yapılan güvenlik kontrollerinde, ruhsatlı silah kullandığının tespit edildigini gören yaratıcı beşiktaş taraftarı o hafta oynanan lig maçında kendisini tiye almıştır;

  Kurtar bu hayattan fatih tekke vur bizi

  fatih tekke ateş etsene etsene etsenee
  10 -4 ... salca
 6. 6.
  trabzonsporun gizli forveti.
  ... hendrix
 7. 7.
  fenerbahçenin 7 milyon euro, beşiktaşın da 4 milyon euro önerdiği futbolcu.
  ... haznedaroğlu
 8. 8.
  beşiktaş'ın 4 milyon euro+ibrahim akın'ı önerdiği futbolcu.. fenere gelmesi durumunda zafer biryol gibi kenarda oturması banko olan oyuncu.. trabzonda kalması en hayırlısıdır türk futbolu için..
  -1 ... tttddd
 9. 9.
  kendisi icin, fenerbahce nin olayin suyunu cikararak 7.5 milyon euro+semih+yozgatli teklifini yaptigi iddia edilen trabzonsporlu golcu..
  2 -1 ... glosoli
 10. 10.
  işin iyice bokunu çıkarıp sidik yarıştıran fenerbahçe'nin şükrü saraçoğlu stadı+alex+anelka+aziz yıldırım'ı.. beşiktaş'ın da altta kalmayarak armasında ki 2 yıldızından birini trabzonspor'a vermeyi teklif edeceği futbolcu..
  8 ... tttddd