bugün

entry'ler (83)

arda turan andriy shevchenko takasi

eğer gerçekleşirse arda'nın hayatını kurtaracağı takastır.

(bkz: gerceklesmeyecek hayallere bel baglamak)

bez bebek i bir kez bile izlemeyip bok atan kesim

(bkz: kamera nerede)*

(bkz: absurdlukler karsisinda kamera nerede diye sormak)

12 kasim 2008 kayseri depremi

bolu yeniçaga birkere daha sallanmış(3.7) artık bizde ikinciyi bekliyoruz. bolu'dakilere geçmiş olsun.

12 kasim 2008 kayseri depremi

evde yürürken yere düşmemi sağlayan deprem.

(bkz: ne oluyo lan)

eve kız atma teknikleri

kız istemediği sürece hangi teknik denenirse denensin işe yaramayacak tekniklerdir. yani diyeceğim şudur boşuna plan kroki yapmayın gidin efendi gibi sorun baktın olmadı başkasına sor kız mı kalmadı.*
(bkz: önüne geleni eve atmaya çalışmak) (bkz: kendi kendine ayar vermek)

kayseri

polisinin gece yarısından sonra sokakta alkollü gezen gençleri(ki sadece bir iki bira içmişlerdir ve yolda yürümekten başka bir halt yememişlerdir.) acayip şekilde dövdüğü şehir. (bkz: ben bugün bunu gördüm)

kedilere koyulan isimler

(bkz: necmettin)

(bkz: zülküf)

bedava mac sitelerindeki chat sayfasi

hakan4567 - beyler hanımlar var aramızda lütfen.
burcu74 - evet var.
lokman3189 - diiişşşşiii var mıııı llaaaaann x3
abazan4578 - burcu msn ver orspu!!
hakan4567 - götünüzü s*ktirmeyin hanım var dedik *mına kaduğumun p*çleri.

ve daha niceleri.

9 kasım 2008 fenerbahçe galatasaray maçı

galatasarayımızın sahanın ortasına öbek öbek sıçtığı maçtır.
(bkz: vatana millete hayırlı olsun)

kız yurduna namus baskını

(bkz: sadece turkiye de gorulen olaylar)

sol frame in yabancı dil kursuna dönmesi

şu anda gerçekleşen durum. başta kürtçe olmak üzere norveçce, almanca, ingilizce, fransızca, hırvatca gibi dilleri öğreniyoruz. (bkz: surekli buyuyor efendim durduramiyoruz)

okul mudurunun ogrenciyi odasina cagirmasi

öğrencinin her çağırılışında arkadaşları tarafından marsellus wallace geyiğinin döndürüldüğü hadise.öğrenci odadan çıktıktan sonra ilk sorulan soru ise zed kim oldudur. (bkz: pulp fiction)

çocukken yapılan psikopatlıklar

parklardan arı toplamak, sonra onların iğnesini çıkarmak(hayvan ölüyo tabi bu sırada) toplanan iğneleri bir kavanoza doldurmak, sonra hiç neden yokken kavanozu 5. kattan beton zemine atmak.

kardeşin en sevdiği peluş tavşanın kafasını kesmek sonra onun odasındaki lambaya bağlamak. sabah kardeşin bu durumu görmesi ve sinir krizi geçirmesi.

her seyi tamir edebilecegini sanan baba modeli

lamba tamir ederken anahtarın tersine çalışmasını hesaba katmadan anahtarı kapattığını sanıp bozuk lambayı çıkarması, ardından lambanın bağlı olduğu kabloyu kesip 10cm kısaltması ve bunları yaparken elektriğe çarpılmaması ama lan faz geliyor deyip kontrol kalemini kabloya değdirdiği anda kontrol kaleminin parçalanması ve benim bunları izlerken kalp krizi geçirmemiş olmam tanrının bir lütfu olsa gerek.

kendisi elektrik mühendisi olmasına karşın hala aklı almamaktadır.ha bu arada bu olayın ardından namaza başlamış sonra geri bırakmıştır.*

ölmeden önce dinlenmesi gereken şarkılar

farid farjad - taghtam deh

limewire

araya zülfü livaneli yazdığımızda zülfü livanelinin orgasm videosundan başka bir eserini bulamıyan program. oda zaten bilgisayarda varmış, hayret kim indirdiyse.*

yaran msn iletileri

bana takıl hayatın renklensin, fazla takılma gökkuşağına dönersin.

sözlük yazarlarının akp li nickleri

devodevil - âli iblis

hamsi kolonyası

hamsili baklava yedikten sonra sürülmesi farz olan kolonya.

vanlilarin obama aski

vanlı mazotcunun ağzından dinlenmesi gereken hadise. (bkz: mazotcu van golu canavari)

+ obama baktii, bacagınii actii....