bugün

Dede antepten çıkıysan haber ver işimiz gücümüz var seni bekliyoruz. Başımıza iş gelir neme lazım.
ekşi sözlüktte bir entryde kendisinden bahsedilmiş olan yazar amca.
Her nicki gibi bu nicki de donuz listemde olan yazar.
izmirli atatürkçü ateist bir hacı amcadır.
Dedeye bak yav.

Tarikatı için istek ve önerilerini sunmuş olmalı.
Fotoğrafa bakınca tıstıstıs gülme sesi de geliyor.
Vay be. Ben de edip yükselle falan telefonda konuşuyorum en fazla. Evet.
başkan a selam söyle dayıcım.
Allah'ına kurban dedoşşş.
görsel
Dayı bugün whatsap'ta bunu paylaşmış. Oruç kafasına girdi herhalde. Yada ramazan paylaşımı yapanlarla kafa buluyor.
Karadenizde hilal gözükmedi deyip oruç tutmamazlık yapmamıştır inşallah.

Yağmur bulutlarından gözükmedi dede ya. Yol yapma lütfen.
Donuz listemin her nickiyle ilk adaylarından biri olan yazar.
sdf.
ben de genis aciyla atayim dur.

görsel
görsel

Bak yigenin miydi neydi. Bakan Varank maçtaydi.

Sen kesin torpille yanında yer almışındir...

Swh...
görsel
bayramını en içten dileklerimle kutladığım
ayrıca bi fenerli
olarak şampiyonluğunu tebrik ettiğim zattır.

görsel
6 senedir yanlışta ısrar etmeyi övmek de ne bileyim. Evet.
-dedecim, şirke-t-ül-shawki-shuwki'deki güç bela bulduğumuz işimden dönerken yolda afgan sürüsü taciz etti. sen ne yapıyordun milyonlarca yabancı ülkeyi istila ederken? biz ne olacağız diye düşünmedin mi?

-instagram'da seninle çektiğim dede-torun story'lerime beğeni kasıyordum. "muhalif" kudurtuyordum torun. hıııııııırk! (son nefesini verdi)
(bkz: #45534030) dayıcım iyi diyorsun da nusayri esad ın kabinesinde 10+ sünni bakan vardı daha bir önceki hükümetinde, bizde hiç alevi bakan var mı bi bak istersen?

ayrıca bize giren yaklaşık 4 milyon surinin hepsi mi sünni din kardeşi? hiç mi aynı mezhepten it kopuk, sabıklaı bize itelenen yok sence? yapma allasen.
Erbakan trilyonları ceplerken sana da verik heralde ki dilinden düşürmüyorsun. Erbakana oy vermeyen cennete giremez diye siyaset yapıp hırsızlık yapanlardan ne beklersin ki.
Dedeciğim hoş geldin. Bayramımız mübarek olsun. Üç hatim yapacağım demiştin yaptın mı??
görsel
Dedenin tüm sevaplarını çaldım.
Memeler hakkındaki analizlerini hiç yakıştıramadığım büyüğümüzdür.

Sen ki devlet erkanıyla görüşen, müezzinin işi çıktığında belki ezanı okuyan, torunlarının bakkaldan çikolata alıp kafakoparanus dedemin hesabına yaz dediği çağa gelmiş bir ağırlık sahibi şahsiyetsin.

Biri yanında meme dediğinde sus ayıp demen lazımken meme boy ve ebatları hakkında mülahazalarda bulunmaktasın. Gerçekten çok yazık.
dede yakında ya kolestrolden ya kalpden gider. tarihe not düşeyim dedim.
doğal besleniyor adam.
orjinal katkı maddesiz tereyağı...

sizin gibi neyden yapıldığı belli olmayan margarin mi yesin.
haha.