bugün

Afiyet bal şeker olsun dedemize, yarasın inşaallah.

Delikanlılık yaşta değil yürekte olur.

Adamın hası bir yazar.
Sözlüğün, günahkar ve abazanlarını ateşli entryleriyle cezalandıran (bkz: Ghost rider) dedesi.
Afiyet olsun dede. Çiçek şeklindeki köy ekmeğini ilk kez görüyorum.
yevmiye kaç para dede?

niye eksiliyorsunuz lan?! bizim burada 150 lira.

dede cevap versene soru sorduk
Bereketli olsun dede. Hep kendine topla hiç sözlük kardeşlerime de çay hediye edeyim deme :(
Ooo dedenin pavyon parası çıkmış.
Kolaylıklar ve bereket dilediğimiz sözlüğün sevilen dedesidir.
inanılmaz vefasız bir yazardır. sözlük moderatörleri kendisini ve benzeri bir başka yazarı ( o kendini biliyor ) silmemek için takla atarlarken ( küfürlü hakaretli entrylerini gammazlayın silinmiyor hiç birisi ) bu emmi kalkıp adamların anasına avradına sövüyor.

(#45589555)

şimdi şu yoğun küfürlü entryden sonra kendisini ve benzerini koruyup kollayan moderatör çaylak yapsa adamın/kadının ne anası kalacak ne avradı yani *
Putlara pek düşman ayakları yapan klasik Karadeniz yobazıdır.

Diğet taraftan ibrahim peygamberin put kırdığı harran'a putun kralı (bkz: harran a rte putu dikilmesi) dikilir, hiç sesi çıkmaz.

iki yüzlü diyeceğim ama zaten Karadenizli dedim, gereksiz tekrar olmasın.

Aynen diğer nicklerine yaptığımız gibi bu nickinin de kuyruğuna teneke bağlayıp göndereceğiz tez zamanda.
islam'ın kurallarından bihaber yobazdır.

Maç seyredecekmiş! Maç seyretmek masivayla iştigal etmeye girer a cahil! Madem pek müminsin, işte bir ayağın da çukurda, ne işin olur senin sözlükle, maç seyretmekle? ibadetine, taatine bak, ahiretini kurtarmaya çalış.
maalesef ki yaşının adamı değildir. yaşı gelenler genelde namaza niyaza yönelirken kendisi milletin anasına karısına bacısına kafayı takmış. 5 vakit namaz kılıyormuş 6 ay oruç tutuyormuş her sene hacca gidiyormuş.. tüm bunları yapacağına mesela sürekli milletin ( herkesin ) anasına küfür etmese bence allahın gözünde daha iyi bir seviyeye gelebilir.muhakkak ki en doğrusunu rabbim bilir ancak elimizde emareler var bununla alakalı.

(bkz: cennet annelerin ayaklarının altındadır)

pkk ya sövmesine kimse takılmıyor onlara hepimiz sövüyoruz. maalesef ki daha okuduğunu anlayamayacak durumda embesiller var aramızda.. bu emmi diyor ki "bu entrydeki küfürlerden dolayı beni çaylak yapacak moderatölerin de anasını avradını s....yim" diyor. anladın ? gene anlamadın demi. anlayacak olsanız zaten böyle d...k geçilecek durumda olmazdınız. ya hakikatten aptalsınız okuduğunuzu anlayamıyorsunuz ya da kıvırmak iyice içinize işlemiş kıvırmadan duramıyorsunuz. yazılan şey net duruyor orada. yazanda kıvırıyor ( ben pkk ya küfür ettim ) savunmaya çalışanda kıvır kıvır kıvırıyor çok ilginç..

"ben ancak varsa babanızla yoksa ananızla muhatap olabilirim" gel bunu da "pkk lılara diyor" diye savun embesil kardeşim hadi..
agresiflemiş yaşı ilerlemiş amcamızdır.

emmi insanların anasına küfretme diyoruz insan gibi anlamıyorsunuz. mevzu pkk dır bilmem nedir değil düzenli olarak herkesin anasına karısına sövüyorsun. yaşınızın adamı olun az. insanlara tavsiye verene kadar azcık kendinize çeki düzen verin. moderatörlerin sizi silmediğini/silmeyeceğini zaten biliyoruz dün gelmedik buraya 6 senedir buradayız.. adamlar kendi analarına küfredilmesini içlerine sindirebiliyor demek ki ne yapalım.

demogojiyi bırakın insan olun kalıbınızın adamı olun.. pkk ya küfrettik diye bize sarıyor demeyin senin yaşının 3 katı kadar bizimde sövmüşlüğümüz var. buraya yaşı küçük insanlar giriyor kadınlar yazıyor milletin anasına avradına karısına kızına küfretmeyin diyoruz çok basit bir şey bak. müslümanım diyorsan elindeki en büyük şey güzel ahlakın olmalı. siz hangi peygamberi örnek alıyorsunuz arkadaş ? özel hayatınızda ne b.k yerseniz yiyin bize ne ister dul kadınlara sarkın ister "edebiliyorsanız" insanların yüzüne karşı küfür edin bize ne. burayı kanalizasyona çevirmeyin diyoruz insan gibi.
Küfür hakkında mel haklı, bir adam ben Müslümanım dindarım diye ortaya çıkıyorsa, islamı en güzel şekilde temsil edip örnek olacak. Ağzından lağım akmicakki insalar kötü örneğe kızıp din buymuş demesin.Bu konuda bir çok hadis ve ayette vardır.
başarılarının devami dileklerimle, tebrikler.
Mezuniyetine kadar bakanlık torpiliyle bi güzellik yaparsın oğluşuna dediğim yazar.
Oğlumuzu Tebrik eder, tüm tahsil hayatında hayırlı muvaffakiyetler dilerim.
Benimki de fen lisesi kimya dersinden 100 almış.
Gayet güzel derece. engelini aşarak birçok engelsizi geride bırakmış. Tebrikler.
Yüce tengri yolunu açık etsin. Başarılarının devamını dilerim.
Tebrik ederiz, allah zihin açıklığı versin başarısı daim olsun
Zeka genetiktir dede evet ama %80i anneden geçer
Pek üstüne alınma sen yani.
böyle mutlu heberilerin yağmur gib yağması dileğiyle tebrikler.
Allah rahmet etsin. Esinizin ellerine sağlık.
Özümüzü yitirmediğimiz böyle güzel adetler beni hep mutlu ediyor. Allah rahmet eylesin. Teyzenin ellerine sağlık. Ekmeğe gelince o nasıl ekmek. Kek gibi duruyor.
allah rahmet eylesin.
Sakın seçimden önce terk-i diyar eyleme genç.
Gadanı almak boynumun borcu.

Not: anladın sen onu.