bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    kisinin hakaret icerikli kullandigi, kendini kaybettigi anda sarfedilen sozlere denir. (bkz: ukte dolduruyorum)
    1 -1 ... hexagram
  2. 2.
    Bir motivasyon. "küfür lisanın tuzu biberidir der" neyzen tevfik.
    3 -2 ... la merde
  3. 3.
    Yerine göre "manalı",bazen ise "eziklik" kokan bir araçtır.
    ... italiano
  4. 4.
    küfür etmek,artık söyleyecek sözü kalmamış, kelime dağarcığı sınırlı, nedenli nedensiz kızgın zavallıların işidir
    3 -1 ... yurekli74
  5. 5.
    yerinde yapıldıgında cok güzel oturan ama geneli itibari ile toplumun tepkisini ceken abes bir davranıs biçimdir.
    ... melankolik
  6. 6.
    adsl nin 15 saniyede bir kopmasının bünyede yarattığı etkilerden biri.
    3 ... norma
  7. 7.
    bir rahatlama biçimidir. zamanla alışkanlık yapar. sadece bizde mi bu bilmiyorum ama övgü için bile küfür edilir.
    1 ... cakaf
  8. 8.
    genelde bos odada duvarlara karsi soylendiginde insani bazen rahatlatan stresini alan 2. ve 3. tekil ve cogul zati muhteremlere karsi soylendiginde ise telafisi mumkun olmayan (bkz: yurekte ötte baldirda bacakta açılan yaralar) olaylara sebep veren toplum tarafından kınandıgı halde en temiz, kirlenmemis bildigimizin bile icinden ben senin taa ...diye baslayarak kurabildigi kotu sozcuklerin olusumunun agizdan farkli tonlarda cikarak diger kulaklar tarafindan duyulmasi...
    ... blindguardian
  9. 9.
    kızlara yakıştırılamayan eylemlerden bir tanesidir.erkeklerin bazılarına yakışmaz,eğreti durur ağızlarında.
    genel itibariyle yapıldığında,insanda rahatlama duygusu hissettiren hededir.**
    ... gazoz_kapagi
  10. 10.
    eğlenirken edilmesi kabul edilebilir eylemdir, coşkuya coşku katar. "ahahaha ne de eğleniyoruz .mına koyiim" gibi*. ortamların samimiyetinin argo ve küfürle perçinlendiği su götürmez bir gerçektir lan*.
    ... sally