bugün

entry'ler (725)

kursun sayimiz terorist sayisindan fazla

teröristler de bu teoriyi yalanlamak için tek sıraya girip bekledikleri için korkacak birşey yok ,bir iki güne öğreniriz sonucunu. sadece bize silah satanların yüzünü güldürebilecek bir laftır. zaten bu terörü de bize silah satanların desteklediği açıkça ortadadır. çünkü her iki tarafa da yıllarca silah satıp ,kendi ekonomilerini güçlendirebilen ülkeler niye ekmek kapılarını (terörü) ve ona karşı verilen savaşın bitmesini istesin. biz hala kahramanlık yapıp dağlara çıkalım ,bundan yolunu bulan ülkeler de ,paralı askerlerle dünyayı parmağında oynatıp ,refah içinde yaşasın.bizim gibi kurşunları değil ,bankadaki paralarını saysın.

bira hamallik abi

normal hamallar malı bir yerden belirli başka yere bırakırlar. bira hamalları taşıdıkları birayı biraz abartınca şehrin göbeğinde buldukları her kuytuluğa bırakırlar.
*

ankara da 0 000544 ytllik doğal gaz indirimi

bu gidişle yerel seçim de, ankara'dan alacağı oy oranına benzer bir indirim miktarı.

f1 tezahuratlari

(bkz: burası imola burdan çıkış yok)*
(bkz: imolaya geliriz hepinizi keriz)*

akp yeni genel merkezinin suyu nereden geliyor

(bkz: iski)*

aysun kayaci nin her pepsi icenle yiyismesi

bu pepsi ürününü kızlar içerken izlemek gibi sapıkça, fakat iki hatunun öpüşmesini izlemek gibi oldukça tahrik edici bir sahneyi de bir sonraki reklamda görmek isteyeceğimiz ve mümkünse bu hatunun da aysun kayacı seviyesinde güzel olmasını rica ettiğimiz kampanyadır.

ebedi istirahatgaha ugurlamak

(bkz: allah rahmet eylesin iyi adamdı)

istanbul kiyamet vakti

oldukça kaliteli bir online oyundur.

ruyada suleyman demirel i gormek

rüyama süleyman demirel girdide ,biz mi görmedik denilebilecek durumdur. *

şarap gazoz karışımı

(bkz: şargoz)

okulu mufettislerin denetlemesi

okul tuvaletinin senede bir defa bal dök yala duruma gelmesine yol açan durumdur.

satanist kizin teroristle evlenmesi

sonucun da hitler gibi çocukların çıkması muhtemel durumdur.

sayin recep tayyip erdogan

fakat o kişinin sayın lafını abdullah öcalan denen ve saygıyı hak etmeyen bir şahısa da kullanmasıyla ,kendisine olan saygımızı kaybetmemize sebep olan şahsiyettir.

dunyanin en mutlu insani

para kazanma derdi kalmayıp istediği işi yapan ,yıllarca ardığı aşkı bulup mesut olan, hastalığı olmayan ve sözlük te iyi bir yazar olabilen insandır. **

ilk yazdiklarini okumak

hey gidi günler ,ne çabuk geçiyor zaman ve hatırlıyor musun o geceyi ne eğlenmiştik gibi lafların telaffuz edilmesine sebep olacak durumdur.

sınav zamanı aşık olmak

çalışırken okuduğunuz herhangi saçma bir kelimenin bile size onu hatırlatıp dersten uzaklaştırabileceği tehlikeli durumdur. zaten hep böyle zamanları bulur bu merette.

dünyanın en mutlu insanı olunan anlar

sevgilinizin kordon boyunda ,güneş batarken başını göğsünüze yaslarken ,birden bire başını kaldırıp yanağınıza küçük bir buse kondurduğu andır.

durex pleasuremax

ben gülü gaz maskesiyle koklamam diyenlere göre olmayan üründür. (bkz: kurtlar vadisi dayı)

yazar tavsiyeli tv programlari

show plus'ta yayınlanan ve hafta içi her gün saat 23:15 te başlayan "the man show" bütün erkeklerce mutlaka izlenmelidir.

seriat cilginligi

"din elden gidiyor ,şeriat istiyoruz" diyen ve zamanında o çok iyi bildikleri şeriat kanunlarıyla beraber yedek subay kubilay'ı hiçbir suçu, günahı olmaksızın şehit eden insanlara özenenlerin ,yeniden hortlatmaya çalıştığı güdüdür. gerekirse bu yolda bir değil bin şehit daha verir bu ülke ,merak edilmesin. şeriatı savunacaklar da yukarıda verecekleri hesaba kendilerini hazır etsin. çünkü peygamber efendimizin yolunu kaybeymişlerdir. allah kolaylık ve akıl sağlığı versin.