bugün

mod olmasına çok sevindiğim uludagsozluk'e adım attıgım ilk gün gözüme çarpan ilk yazar kişisi. hayırlara vesile olsun diyorum.
hayırlara vesile olsun insanı.başarılar diliyorum.sildiği entryleri çöp kutusuna deliksiz basket atması dileğiyle.
yazılarını takip ettiğim kaliteli yazar.
konfetiler ve kırmızı halı eşliğinde karşıladığımız, yazarlığı kadar idareciliğiyle de nam salacak olan kıymetlimiz.
kolay gelsin moderatörü.kutlanan adam.
bulunduğu yere bileğinin hakkıyla gelen halk kahramanı, içimizden biri.
varlığımı tek farkeden kişi.*
konuşma tarzı, üslubu ve yazarlara yaklaşımıyla sözlüğün bir yerlere gelmesinde çok büyük roller oynayacağını düşündüğüm,

"sessiz yazar" olduğum dönemde kendisine attığım yaklaşık 1 sayfalık özel mesaja gerçekten önem verdiğini gösterip, önerdiğim her konuya mantıklı, inandırıcı ve tatmin edici cevaplar vererek son zamanlarda kaybolan yazma isteğimi fazlasıyla yerine getiren,

konuştuğum yazarların genelinde ve önceden şahsımda da hakim olan "yapsak/istesek/sorsak ne değişir ki abi nasıl olsa sallamazlar" düşüncesini açıkça yıkmış,

moderatör olmasının uludag sözlük için büyük bir fırsat olduğunu düşündüğüm yazar.
türkçeye çok önem verdiğini 'kopi pest ' yapmıştan anladığım böyle devam etmesini istediğim mod ve sözlük yazarı.
dertlere deva , seviyeli , iyi insan...
hayli sempatimizi kazanmis bir yazar.. *
evet yorulduğunun bende farkındayım kendisine bir haftalık bağdat tatili önerdim ama gitmek istemedi değerli modumuz.
işi ne, yorulacak tabi diye düşündüğüm yazar...
ışık hızıyla hareket edebilen, güleryüzlü yazar. başka yerde yok.
system of a down entrysini okuyup bravo dedigim akabinde hemen hakkinda entry giriyor oldugum yazar.
bir tutam hakan şükür *, bir tutam hasan şaş *, bir tutam ümit karan * ve bir tutam da emre aşık *'ın harmanlanmasıyla ortaya çıkan yazar, moderatör. * * * *

edit: galatasaray'da onun kadar zeki birisi yoktur.
çaylak olmuş eski mod. entrylerimi silip duruyodu. oh olsun....
namı uludağ sözlüğü aşıp ekşi memleketlere ulaşmış ve bunu çoktaaaan haketmiş olan süper insan... ya da daha kısa ve anlamlı ifadeyle dost *
http://84.44.114.44/show.asp?t=july4th
muneccim oldugundan suphe ettigim insan...* * uludag sozlugun en bi sicakkanli, en bi sevecen modudur ayrica.
olaylara farklı bakış açısı getirerek en olmadık yerde bile insanı güldürebilen,her seye esit uzaklıkta olabilen,insan gibi insan modeli,ayrıca süper mod.
konuşulası,sevilesi ve ayrıca yoğun insan...
bugün online listesinde göremeyince canım sıkıldı. sonra sözlüğe uğradığını görür görmez hemen yapışım hesap sordum kendisine nerdesin diye. ihtiyacınız olduğu her an yanınızda olan biri o. dün bunu bir kere daha anladım. burdan kendisine tekrar teşekkür ediyorum. bonus olarakta şunu yazmak istiyorum:
(bkz: iyi ki varsın)
Canım çikolatacığımın bir tanecik aşkı. Güzeller güzeli prensesiyle bir ömür mutlu olmasını dilediğim dost. *
sözlükte bulunmadığı zamanlarda eksikliği her daim hissedilen yazar..mod..admin..melek yavrusu..