1. 1.
  yaşça büyük, saygı duyulan bir kişiye karşı sevildiğini belirtmek için söylenen söz. ya da birden çok kişiyi aynı anda bulmuşken söylenebilecek söz.
  1 -1 ... arabaciarabayatasget
 2. 2.
  riyakarlığın tavan yaptığı popüler kültür sözü. bir çok sanatçı(!) konserlerinde kendisini dinlemeye gelenlere bu sözü söyleyerek aklı sıra prim yapmaya çalışır. halbuki biz konser esnasında ''sizi seviyorum'' diyip kuliste ''kim bu .rospu'' diyenleri de biliyoruz.dürüst ol canımı ye arkadaşım dimi?
  ... neokurumneyazarim
 3. 3.
  Yönetmenliğini Uğur yağcıoğlu'nun yaptığı başrollerinde emre Altuğ, durul bazan, Birce akalay ve Irmak Ünal'ın yer aldığı ve önümüzdeki aylarda vizyona girecek olan film.
  1 ... rick blaine
 4. 4.
  Her şey varlıkla yokluk arasında gidip geliyorsa, ikisinin arasında koşup yorulmamak gerekir sevgide durmak... saygıyı saymak... Dert çekmektense sevgi çekmek, sevgi vermek, Her şeyden önce sevgiyi sevmek, ve sevmedikçe hiçbir şeyi sevememek meselesi...
  Sevgi ağacına anlayışlı yürek ve ellerle sıkı sıkı tutunabiliyorsa insan; sırtı sağlamdır, değilse de düşer, ve başı da kalbi de kırabilir... Düşünce duvarlarını yıkmak gerek... kalbi iki kapılı hana çevirmek; sizi seviyorum.
  ... linka
 5. 5.
  (bkz: sizi gözlerdim hep)
  (bkz: zuhal olcay)
  ... jeanne d arc
 6. 6.
  bir çiftçi ve çiftçinin evine gelen bir kadını konu alan bir film ayrıca. ama ne yazık ki şuan ingilizce ismini bulamıyor ve bu yeni çıkan türk filmine lanet ediyorum. arama motoruna sizi seviyorum yazınca sadece emre altuğ çıkıyor...
  ... levni
 7. 7.
  bugün gözlemlediğim fim * saçma olmakla beraber güldüm mü, güldüm evet. tabi bunun ne kadarı yanımdaki insanlara katılmak maksadıylaydı ne kadarı kendi seçimimdi bilemeyeceğim. film çok uzunmuş gibi geldi. süresine baktım da 90 dakikaymış. sanki 2 saatten fazla sürdü. zaten filmin yarısı bir sürü kadın değişmekle geçti. an an recep ivedik'i görür gibi oldum. "laağğn noluyo lağğn" şeklinde. bunlar herkesin güldüğü klişelemiş şeyler. emre altuğ'un oyunculuğunu iyi bilirdim. ciyak ciyak bağıran sesinden başka birşey anlamadım. velhasıl sıradan bir filmdi. ortalama altıydı. filmden tek kazancım çok sevdiğim şarkı olan sezen aksu-gidiyorum çalınmış olması ve bunu bangır bangır dinlemiş olmam.
  -2 ... damage
 8. 8.
  emre altuğ'un oyunculuğunun yerlerde süründüğü film. "sezen aksu olmasa film çekemeyecekler lan" izlenimi uyandırmıştır. vakit kaybetmek isteyenler için tavsiye edilir.
  ... peynirciks
 9. 9.
  (bkz: beni sizler yarattınız)
  (bkz: canlarım)
  (bkz: ıyy iğrenç butonu)
  -1 ... yesilcadi
 10. 10.
  vakit kaybı bir film: 1/10. "Boş durmayalım, bir film çevirelim" diye, birkaç günde çevrilmiş gibi.

  --spoiler--

  senaryosu çok zayıftı. Kızların değişmesi olayını sıfır inandırıcıkla yazmışlar. Sevgilin geri dönerse kesin numaradır, dikkat et, kendini kolla diyen kanka bile hemen kendisinin deli(!) olduğuna inandı ama bu numaradır diye aklının köşesinden geçmedi. Farklı bir yöntem izleselerdi iyi olurdu. Diğer taraflarda çok inandırıcı değildi. Gerçek hayatta böyle birşey olsa adam ikinci kızda tekmeyi basar, peşinden de evinin kilitlerini değiştirirdi.

  --spoiler--
  ... kartallar yuksek ucar