bugün

ünü sadece ekşisözlüğe ulaşmadı, bizim işyerine, bizim mahalleye, bizim mail grubuna, bizim spor kulübüne, bizim olan heryere ulaştı, hepsini de ben ulaştırdım, var mı diyeceğiniz, ne mutlu ki ününü böyle heryere ulaştırabileceğimiz nitelikte insanlar var etrafımızda ve o bunlardan biri dediğim yazardır.
Yaptıklarımdan pişman değilim eylemlerim devam edecek diyesim geliyor onunla ilgili böyle garip ithamlarla karşılaşınca. Sefası olsun, ülkemin dört bir bucağına da yayılıversin dürüstlüğü, sevecenliği, efendiliği. *
kankaları tarafından, kötülenip zamanın ötesine yollanmak pahasına hakkında ekşi sözlük'te başlık açılıp sonra da bunun neresi olayları çarpıtmak acaba?!?! diye düşündürtmüş güzel insan... havada garip bir tat var. neden bilmem... * değer mi? elbette değer!!
an itibari ile rastgele butonunun çalışıp çalışmadığını kontrol eden yazar.
50milyon+ %18*50milyon* = 59 milyon fenerbahçe taraftarının moderasyon temsilcisidir. ayrıca son bir haftada tek başına sözlüğü çekip çeviren, acaba olmasaydı ne olurdu? sorusuna cevap bulunamayan emektar insan.
sevgi pıtırcığı uuser.
yaklaşık olarak bir saattir beni çaylak yapmasını beklediğim moderatördür kendileri...vur kılıcı bre cellat. * *
gün itibariyle üçbinbeşyüzyetmişüçüncü entrysini girerek dalya demiş, nice üçbinbeşyüzyetmişüç entrylere dediğim yazar. bileğine kuvvet.
üçbinbeşyüzyetmişüçüncü entrysini kutladığım çok yönlü insan, yazar, mod..vs. * *
vay anasını üçbinbeşyüzyetmişüç..üçbinbeşyüzyetmişüç kere maşallah.
nickini üçbinbeşyüzyetmişüçth olarak degistirmesini istedigim yazar.
3573 rakamına ulaşmış olması için değil de, ulaşırken akılda kalmış entryler yaratmış olması sebebiyle tebrik ettiğim yazar. yoksa çok daha fazla entry girip, girdiği entrylerin çoğuna bakınca "ee?" tepkisini verdiren, yani çok şey söyleyip hiçbir şey söylemeyen yazarlarımız da yok değil.
sözlüğün efendisi.modumuz.
üçbinbeşyüzyetmişüçüncü entrysini ayırtmayı unuttuğum, "kaçırdık bak, tüh" dediğim, artık ileriki ileriki entrylere bakalım dediğim uuser. * * * * * *
hakkında bu kadar entry girilince üçbinbeşyüzyetmişüçüncü entrysini girdiğini anladığım yazardır.
ayrıca "vay be üçbinbeşyüzyetmişüçüncü entryni mi girdin" demek istediğim yazardır. kusura bakmasındır biraz geç görmüşümdür ama altıbindokuzyüzkırsekizinci entryni ilk ben kutlayacam nah buraya yazdım.
(bkz: sevecen kişilik)
ben bu insana ne zaman mesaj göndersem ''hocam şunu şöyle değiştirir misin,şunu yanlış yapmışın şöyle yapar mısın'' diye hemen bana ''hallettim ilgine teşekkürler'' diye mesaj gönderiyor.öyle de güzel bir insan yani.pek teşekkürler.
ekşi sözlükteki başlığında şunlar yazan mod;

1. uludağsözlük'ün en bi cana yakın yazarı; ve en bi yardımsever moderatörü.. şimdiye kadar herhangi bir konuda herhangi bir kötü yaklaşımına rastlanmaması da tesadüf değildir.. gerçekten muhteşem bir insandır.. hem de ilk izlenimden sonuncusuna kadar..

kısacası sohbet etmesi zevkli; kaliteli yazıları takip edilesidir.. ***
(charmofsmyrna, 14.06.2006 00:51 ~ 17:51)

2. uludagsozlugun karizmatik moderatoru, *
bir uludagsozluk yazarı.. 4 temmuz.. ilk entrysine bakıyorum da #15462 yani benden yaklasık 6000 entry sonra, tarihine bakıyorum 16 ocak, yani benden 2 gün sonra.. sozluge ilk geldigi günü hatırlıyorum *
nedendir bilmem ismini ilk gördüğüm an kanım kaynadı *.. uludagsozluk te gercek dost olarak anacagım 4-5 kişiden biri.. *
ilgili bkz: (bkz: cikarinbeniburdan)

edit: bu entry yi kim neden kötüler anlamış değilim, aynen devam..
(propontis, 14.06.2006 01:22 ~ 20.06.2006 02:05)

3. saygılı bir o kadar sevecen, efenim bir o kadar sevgi yüklü, bir o kadar anlayışlı, bir o kadar yardımsever, bir o kadar adam gibi adam işte...daha ne olsun...
(alwayssleepy, 23.06.2006 18:53 ~ 19:10)
erdemliliğe, hoşgörüye, her şeyin fani olmadığına dair inancı arttıran, güven veren tavrıyla birçok şeyi anlamlı kılan, sözlüğün vesile olduğu en değerli kazanımlardan.
doğum günü "mutlu" olasıca.
dogum günü "kutlu" olasıca.. dogum günü mod'u *
öncelikle,

2 temmuz fth
3 temmuz arjen robben *
4 temmuz july4th

(bkz: yok mu arttıran)

dedikten sonra doğumgünü hediyesi olarak eşsiz sesimle aşağıdaki şarkıyı seslendirmek istediğim insan.

öhöööm..

heppi bööööörttdeyyy cuuuuulaaaaaay
heppi bööörttdeyy cuulaaaay
heppi börtdey heppi börtdey
heppi bööööööööörtdeeyy culaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaay
nice mutlu yillara efendim...
yeni yaşının yeni mutluluklar getirmesini dilediğimiz modumuz...
doğum gününü kutladığım yazardır..