bugün

ne bağırıyorsunuz lan tepkisi verilecek leş dizi.
Kahkaha efekti zorbalığıyla mimigimi bile oynatamayan ve izlemeye sadece 1 dk dayanabildiğim dizi..
gürsel birse hanımdan yine bir avrupa yakasının ekmeğini yeme denemesi.

olmuyor işte azad et artık bizi.
Reklam için çekilmiş bir dizi gibi. Her yanda reklam filan. Ayrıca dizi o kadar mide bulandırıcı ve kafa şişirici ki, 2 saattir midem rahatsız yemin ederim. Tabi bu olayın grip oluşumla da bir ilgisi olabilir, bilemiyorum..
Diziyi baştan sona izledim,mimik oynatmadı. Derya karadaş'ın konuşması da ayrı kötü zaten. Olmamış dizi.
başladıktan 2 saat sonra ancak reklama girmeyi akıl eden dizi. galiba bir daha reklam vermeyecek.

Edit: bitmeyi tercih etti.
tam da beklediğim gibi çok kötü. 1-2 tane iyi oyuncu var onlara çok yazık olmuş.
Bence güzel dizi olmuş başarılı buldum ben.
Sonuna yetiştim, güldüm mü? Bir iki tebessüm. Ama avrupa yakası da ilk başladığında hiç izlenmiyordu sonra oturdu ve coştu. Yalan Dünya ise ilk bölümler çok güldürdü son bölümler hiç izlenmiyordu. ilk bölümden karar vermek çok çok erken.
ilk bölümden karar vermek yanlış bence. Henüz karakterleri tanıtıyorlar. O yüzden ilk bölümde abartılı oyunculuklar sıkabilir. Olaylar gelişmeye başlayınca değerlendirmek lazım.
dizi de daha ilk bölümden burhan altıntop karekterine ihtiyaç var gözüküyor. yeni nesil avrupa yakası seramonisi olma rolünde iddiaalı. yine, önceki dizilerde olduğu gibi gülse birsel kendini güzel olmayan tarzda göstermeyi ve seyirciden de bu kadın güzel neden rolde böyle deyip, hakkını yiyorlar demesini bekler gibi. oyuncu seçimleri doğruca, senaryo tıkanmaz ise ve de seyirci gülerse bu iş tutar diye öngörüyorum. kısaca gülse birsel seyirciyi tanıyor ve bize de izlemek kalıyor. deyinmeden geçemeyeğim, pinpon masasında örtü serip yemek yemek oldukça komik geldi.
Biat etmeyenler listesinde olan Gülse Birsel beklendiği gibi yandaşlar tarafından saldırıya maruz kalmış yeni dizisi.

iyi yada kötü bunu sorgulamak size düşmez lan twitter yalakları.
Bir işe çıtayı zirvede tutarak başlamak,en alttan yavaşça yükselmekten çok daha zordur. Gülse Birsel de bunun azizliğine uğramıştır. Benzeri için (bkz: Titanic) James Cameron, titanic ten yıllar sonra kendi rekorunu Avatar ile kırmış arada çektiği bir kaç filmi başarısız olmuştur. Avrupa Yakası gibi bir efsanenin üzerine ne yazsa kendini aşmadığı sürece ne yazık ki başarısız olacaktır. Cast seçiminde Hasibe eren ve bir kaç oyuncuya daha takıntılı olmasını da Tarantino ya benzetmeden edemedim. Ünlü yapımcı ve yönetmenlerden fazlaca esinlendigini düşünüyorum.
Fena dizi değil, burada yazanlara bakmayın.
(bkz: Çöp)
Beğenmeyen arkadaşlar izlemesin. Siz zaten hep belgesel değil mi. Şüphesiz balikesirli izler.
Yöresel aşiret dizileri arasında seyredilir bir dizi olmuş. Herkes sinema eleştirmeni olmuş ya kimse beğenmiyor. Ne bekliyorsunuz ki? Seyredin eğlenin geçin.
Firma sahibinin Cayciyi genel mudur yapip cayci ve ailesinin birden jet sosyete girmesi.komedi de olsa insan konuda bir mantik ariyor. Hangi firma sahibi caycisini genel mudur yapar gercek hayatta ?
Bende fena bulmayanlar listesindeyim, yalan dünya adlı dizi de böyle ilk başlarda sevilmedi alışılmadı sonra karakterler oturunca kopulması zor oldu.
çizgi film çekmişler resmen. izlerken çok gereksiz vakit kaybı yaşadım.
yeni gelin'den bile daha kötü. çok bayağı.
başıma bişey gelmeyecekse beni pek sarmayan dizi.

konu klasik. şu zengin oğlan fakir kız mavraları çekilmiyor artık. siktiredin.
Avrupa yakası ile yalan dünya karışımı bir dizi olmuş. Hatta bazı karakterlerin bile birebir aynısı var neredeyse.
ezberlenilmiş karakterler ısıtılıp ısıtılıp önümüze koyuluyor özeti bu.
baktım güzeldir dedim 10 saniye dayanamadım şevhet çorumlu var diye fakat bünyem dayanamadı açıp çoçuklar duymasını izledimorda komik bişey olmamasına rağmen güldüm ilginç.
ama deyim engin günaydınsız çop çöp çöp burhan altıntop isteriz !!!