bugün

entry'ler (417)

7 yaşına gelip başı açık gezen kız çocuğu

Bu yaşa kadar sen nasıl beyinsiz yaşadın ki?

corona virüsünden kaçılacak yer önerisi

Oturun evinizde,açın kitap okuyun.biryerlere kaçma eylemi gosterirseniz,o gelir sizi bulur.

5 mayıs 2019 galatasaray beşiktaş maçı

Bir tezarruhat vardı bilir misiniz?
Beşiktaş ne zaman şampiyonluk moduna girsen
Cimbom koyar hevesin kaçar.

Neyse tamam çok da şeyapmayin.bunlar hep fötö,abd,dhpkc oyunlari zaten.yoksa bu guzel futbola mac kesin sizindi.

5 mayıs 2019 galatasaray beşiktaş maçı

Artık ağlamasak mı?

eve alınabilecek köpek cinsleri

görsel
Allahim olabilir mi boyle bir sevimlilik.lutfen olsun cunku.

hayat siken şarkılar

Tanju okan-kadınım

https://youtu.be/L7itlXvT-oQ

kılıçdarın arabasına kaya atan kadın

Kaya nedir allah askina ya?
Basindaki pembis turbanindan buram buram cehalet akiyor.Allah kimseyi bu kadar düşürmesin.amin.

sözcü gazetesinin yumruk terapisi manşeti

(bkz: tamam)

sevişirim ama evlenmem kızılı

(bkz: beynim var ama kullanamıyorum kafası)
en güzel saç rengidir.
neyse ki gram beyninizle ancak klavye kullanabiliyorsunuz.

uludağ sözlük 35 yaş üstü yazarlar kulübü

Zeytinyaginin litresi 35 ise cok pahali buldugum kuluptur.has akhisar zeytinyagi 5 litre 125 lira.ben soyliyeyim de sonra sey olmasin.

24 ncü izmir kitap fuarı

En kalabalık gününü 13 nisan'da yaşamış olan fuardır.sadece ilber ortaylı imza sırasında 2000 kişi net vardı.

dövme yaptırmak

30+'dan sonra yaptırdığım eylem. Minimal bir dövme zaten. Çok can yanması da şehir efsanesi ayrıca. Bu yaştan sonra da pişman olacağımı sanmıyorum.

burnunda hızma olan kız

Siz beyninizi aksesuar niyetine kullaniyorsunuz biz bir sey diyor muyuz?ne bos beles insanlarsiniz ya.hayat belirleme komisyonu olarak toplanmissiniz yine.universiteyi kazandigimda kullanmaya basladim.10kusur senedir de kullaniyorum.kadina yakisan en guzel aksesuar.

gecenin şarkısı

Aylin aslım-senin gibi

https://youtu.be/OCjPkMrnMw8

istanbul seçimlerinin tekrarlanması gerekliliği

cok isterseniz hobi olarak gidin oy kullanin birdaha.sorun degil.yakinda imamoglu mazbatasini alir.siz hala oy sayiyor olursunuz.

sadakallahülazimin ingilizcesi

it is no doubt that,the god says the truth.

dövme yaptıran kıza normal gözle bakamamak

Dövme yaptıran kızın bundan haberi var mı peki? Kendinizi ne kadar fasulyeden nimet sayıyorsunuz cidden enteresan.

moon tripper hanımın ellerine dair

Bir takim ellerdir.
Hic bir ülke gündeminin konusu moon tripper hanimin elleri kadar önemli degildir.
Simdi buraya "yeah burasi uludag sozluk burda ciddiyet beklemeyin" diyenler damlar.

buket aydın

Kendisine başka organlarla gülünen sunucumsu.keşke botoksları yüzüne yaptıracağına,o buruşuk beynine yaptırsaymış.

anadolu ajansı

(bkz: ne oldu Resmin gitti)