bugün

entry'ler (1630)

hz muhammed nişasta bazlı şeker yerdi

Çok yakında sarıklı sakallı bir yobazın hadis uydurmasına alemettir.

aleviler neden türkiye den nefret ediyorlar

olaylara götüyle bakan çomar tespiti.

geç tarih verildi ameliyat için türkiye ye geldik

Çocuklarımı Ayrı Ayrı devlet hastanesine götürüp, Ayrı ayrı muayne ücreti verip ve ayrı ayrı ilaç parasını ödememe rağmen sonuçta yine Özel doktora yüklü miktirda para bayılıp çocuklarımı iyileştirdim.

Sağlık sistemimiz süper diyenler ya bu ülkede yaşamıyor yada ağır yandaş son olarak suriyeli olma ihtimali var.

deizme tehlike deyip inancına saygı beklemek

Bir Müslüman olarak hak verdiğim konu.

Oldu olacak insanların dinini devlet belirlesin.

türkiye nin önde gelen tapınakları

Yeni nesil tapınak Adıyaman'da.

sünnilerin tarih boyunca haçlılarla ittifakı

Ortodoks kardeşliği.

geç tarih verildi ameliyat için türkiye ye geldik

Türkiye'nin neresiymiş Söyleyin bizde gidelim.

alevileri sevmek zorunda mıyım ben ya

Elinde fırsat olan Alevinin kafasını kesiyor fırsatı olmayanda ''Onları sevmek zorunda mıyım'' diyor.

Allah elinize fırsat geçirmesin.

çocuğunuza vereceginiz öğütler

Kimseye Kul olma.

tum ortodox aleminin paskalya bayrami kutlu olsun

Allah'ın bütün peygamberlerine Eşit bakıyorsak Kutlamamız gereken bayram tebriğidir.

Uydurma diyenler, Siz Hristiyan alimlerden daha iyi bildiğinizi mi iddia ediyorsunuz.

iskilipli atıf hoca

Bir ingiliz ajanı.

suriyeliyim benim de bu topraklarda hakkım var

ingilize domalarak secde eden içimizdeki köpeklerin desteklediği söylem.

devletin inandığımız dini belirlemesi

Deizm'in yükselişi ile Harakete geçmek için Medyada karşımıza çıkan Devletin son icraatıdır.

Bir insanların dini inancını belirmek için önlem almak Hangi mantığa sığar.

ismailağa cemaati

Kontrolsüz bir güce sahip ve Her geçen gün gücünü artırıyor.

Sosyal medya'da ''15 temmuz'da biz sokaklardaydık'' diyerek Olayı sahiplenmeleri Aslında yarın başımıza neler getireceğinin habercisidir.

En büyük Hocaları olan Mahmut kişisi ölürse işte o zaman büyük savaş başlar. Müslümanlar için Kutsal olan Topraklarda çoluk çocuk demeden bir birini döven topluluktan her türlü Hareketi bekliyorum.

öğretmen maaşının çok az olması

Ek iş yapması en iyi örnektir.

ben bu yazıyı abdullah öcalan a yazdım

Ruhban Sınıf ile Yıllarca sömürülen Halkların mecbur bırakıldığı Durum ile Sözde lider edilen Birine Yazılan yazıdır.

Aklım Almıyor Arkadaş Bir kişi çıkıp böyle yapacaksınız diyor ve Yandaşları sorgusuzca bunu yapıyor. Ne ara evrim geçirdik'de Koyun olduk.

barış dinini en iyi anlatan görseller

insan olmadan Dini olanların Görselleme Durumudur.

kapitalizm

GDO Diye bir şeyi ortaya atıp Organik diye Millete kökleyen Sistemin adıdır kapitalizm.

sen resulullah ın ümmetisin

Tam bir Din pazarlaması örneği.

Sonra'da insanlar neden deist oluyor diye bağırıyorlar. Siz dini Amaçlarınız için kullanırsanız millet'den bu dinden soğur kardeşim.

Avrupa'da hristiyan din adamlarının yaptıkları Hristiyanlığı yozlaştırdı Türkiye'de ise Siz ve sarıklı sakallı cemaat üyeleri müslümanlığı yozlaştırıyor.

ülkenin şeriata doğru gitmesi

şeriat değil Amerikan emperyalizminin Süslüman rejimidir o.