bugün

Siyasi analizlerini severek takip ettiğimiz milli ve yerli baş moderatörümüz.
Güldür güldürdeki adonisli ismail rolünü müthiş şekilde oynayan oyuncu.

Aynı zamanda aylin kontentene'nin kocası. Karısı da kendi gibi müthiş oyuncu.
Bugün yaptığı açıklamayla; Eleştirel bakış açısına geçmesinden mütevellit Akp ile uzun zamandır reklam anlaşması yapamadığı, fakat temkinli dili ile yeniden çalışabileceklerini de gizlemeyen sözlük admini.
Hülooooğğğğcan.
görsel
Yakışıklı abim benim. Evet.
gene üstün zekasını konuşturmuş ve büyük resmi görmüş. sen daha önünü göremiyorsun ismail fazla girme bu işlere arada ezilirsin bak. evet.
kafası çalışan birine benziyor. twitter kullansam takip ederdim. sözlük konusunda ise oldukça başarısız ve gamsız.
zall nickini çok mu aradı acaba?
Reistir. Adam gibi adamdır. Yakışıklı ve zekidir. Zeki olmasa bu Sözlüğün sahibi olmazdı. Serkan inci gibi değerli arkadaşlara sahiptir. Attığı her adım bir anlam taşır. Geleceğin en büyük medya patronudur. Evet.
görsel
Sözlüğünde pedofili, nekrofili bir sürü yazı bulunan admin. Gördükçe gammazlıyorum, yasal olarak başına iş açılmasın diye. Yazarlar bilmiyor ama özel mesaj ifşası da suç mesela. Mesaj sahiplerinden biri dava açsa paylaşanı öttürür. Sözlükte Bunlar da kol geziyor. Atatürk'e hakaretlere, nefret söylemlerine hiç değinmiyorum bile...

Sistem hakkında söyledikleri eyvallah ama 2 tane çalışan moderatör koysa buralara anlattığı sorunları hiç yaşamayacak. Caydırıcılık diye bir şey vardır Ve sözlüğünde yazı yazdı diye hapis cezası alan adamı kendisi bu noktada caydıramamaktadır. Keza bildiğim kadarıyla o olay eleştiri de değildi, hakaretti. Yani haberde öyle okumuştum.

ifade ve eleştiri adı altında bilinçaltı sıçan, sapıklık yapan, doğrudan hakaret eden bir çok yazarın var. Sen önce çalışmayan moderasyon sistemini çalıştırıp Bunları önle, sonra biz de destek oluruz sana. Ama içerideki iğrenç şeyleri gördükçe ne bileyim, şahsen ben bile attığı tweetlerde yakındığı şeylere katılamıyorum. Kusura bakmasın.
oglaksa ben kimlikte dogum tarihimi degistirecem banada haber verin.
(bkz: adam sonuna kadar haklı beyler)
noldu foton gitti.
En Harika adam dediği şahısın yönetim tarzı yüzünden herkese dava açılıyor, ismailcim Bunun farkında değil sanırım.

Ya da troll anlaşmaları için kapıyı komple kapamak istemiyor. Komik.
ekseriyet ile çizgi filmlerde ve bazı filmlerde gördüğümüz sağ omuzda melek sol omuzda şeytan mevzusuna yakalanmış sözlüğümüzün sahibidir. tek farkı bunun sağ tarafında vicdanı "yapılanlar yanlış bir şeyler söyle" diyor sol tarafında ise bir tomar para var "sus sus sanane olm işine gücüne bak sen" diyor. gibi..
Tamam ulkemizin reisi cumhuruna kesinlikle saygi gosterilmesi gerekir sosyal medyada, lakin bir kisiyi sevmiyorsan ya da partiyi istemiyorsan neden bu kadar zorlanir ki insan. Hic siyasete girmez ve ya takmaz. Yalancı sempatizanlığa cidden gerek yoktur kanımca. Sosyal medya özgür değil ki kardeşim. Hele ki bu ciddi tweetler anında ense valla. Konuşmamak lazım kanısındayım. Boşveeer.
Güldür güldür ismail ile karıştırdığım sözlük ceo'su.
keşke uludağ sözlük'ün bu hale gelmesine izin vermeseydi. konu paraysa gene kazanılırdı ama tercih meselesi bu işler..

her şey değişiyor tabi. ülke bu kadar değişiyor, sözlük değişmiş çok mu?

şu sıralar karşılaşamadığım 1. ve 2. nesil arkadaşlarımla güzel günler yaşattığı içtin müteşekkirim ama. genelde çok iyi insanlardı.
Madem bu kadar istekli o halde kendisini kudüs'te görmek istediğimiz sözlük moderatörü.
adam doğru dürüst türkçe bilmiyor bize burada format mormat kök söktürüyor. vay amk!
(bkz: sgg)

üüüüüüüüüüüüüüffff
özele gel iso.
iso 300 binlik fatura kes ödesinler. güzel tivit.
Ciddi olaylar dönüyor fotoğrafı. Medya kritik.*
Bunca Türkiye Cumhuriyeti düşmanını buraya toplaması boşuna değilmiş. iktidar değiştiğinde yalakalalık direksiyonu da değişecektir.