Aralarda o kadar boşluk bırakırsan tabi sığmaz (Zekiye mod off).

Uludağ sözlüğün kurucusu, yazılımcı. Milyonların zall'ı.
Belki de sözlüğü hackleyen, o kadar ddos atan ismet inönü'dür.

T: sözlük admini kişisi.

Edit: (bkz: 8 haziran 2016)
(bkz: bit yavrusu)
(bkz: aklını seveyim ulan ismail)
Bu sözlüğün ekmeğini en fazla 3-5 sene daha yer sonra babayı alır. Zaten iyice cilki çıkmış bu sözlüğün fazla geleceği yok.
Sanmıyorum ki gerçek düşünceleri bu olsun?
Yahu adam gerçekten böyle düşünseydi sırf Uludağ sözlükten 150-200 kişi tutuklanırdı.
Yalakalık yada para olduğunu da düşünmüyorum, başka bir şey var işin içinde. Ama ne olduğunu bilmiyorum.

Bu arada şimdi farkettim twitter fotoğrafındaki "Uludağ sözlük" yazan duvarın fotoğrafını atarsa çok memnun olurum merak ettim hoşuma gitti.
adam ne zamandan beri inönü ye atıp tutuyor daha yeni mi yetti beyniniz anasını satım hortaltmışsınız gene. sosyotrend de serkan inci ahmet ersan ile sabah akşam inönü ye kayıyolar zaten. işin en mal tarafı da bugün ismet e laf atan yarın atatürk e atar diye. ulan adamlar biraz daha zorlasa ülkedeki en atatürkçü insanlar biziz diyecekler siz hala atatürk e düşman arama peşindesiniz. zaten onların da dediği gibi onun arkasına sığınmaktan başka yaptığınız bi şey yok.
elhasıl, ülkedeki sağlam yazılımcı ve girişimcilerden biridir kendisi. bi tarafınızdan çıkan bi şeyler atmaya çalışacağınıza biraz dinleyin belli mi olur sizden iyi bir şeyler biliyordur belki
edit: haşa huzurdan canım sizi tenzih ederim
memişleri tombikto bir yazar.
hayır ulan yani fena şey de değil sözlüğün var koskoca binlerce insan girip okuyor yazıyor çiziyor. insan niye umursamaz ki? daha da iyi yapayım falan diye düşünmez anlayamıyorum. bu sözlüğü kurma fikri nasıl oluşmuş böyle bir insanda onu da anlayamadım. kendisini tanımıyorum çomar diyenler edenler oluyor ben bilmediğim için o konuda konuşmam fakat sözlüğü bok götürürken sözlüğün sahibi ne iş yapıyor diye sorarım.

ek olarak: kendisini biraz kaliteye davet ediyorum.
Komik biri.

Ben anlamıyorum arkadaş.
Böyle giderse bursa israilin eyaleti falan mı olacak sanıyor?
Uzun vadeli de düsünüyordur belki.
Mesela 300 yıl sonra. Buna katkıda bulundugu icin neyle ödüllendirilecek acaba?
mantıklı konuşan bi kardeşimiz. kaş hareketleri güldürür bazen.
Bir ben mi tanımıyorum bu adamı.
o görüntüler ilgili teşkilatlara aktarılıyor zaten..

görücem ben zamanla hepsinin göt deliğinin çaplarını..

ismail'i de hapiste gördüğüm gün benim düğün günümdür..
Gammaz arkadaş türkçeye iyi sahip çıkıyor, bis dann aufwiedersehen desek türkçe katletti diye hakkımızda şikayet edecek birine benziyor ama kendisi katım katım katlediyor türkçeyi bir hoscakal, görüşürüz bile demekten acizcesine...
Sahip olduğu sözlüğün modları artık bir derdim var kısmına bile cevap vermez oldu. Mod mu kalmadı diyeceğim eleştiri yüzünden çaylak olunurken bunu düşünmek salaklık olur. Hep diyorum sözlük eski sözlük değil diye bunun nesille alakası yok yönetimle alakası var. Evet.
#37515990 Oytunla aynı fikirde olacağım aklıma gelmezdi.
ismail, evladııım senin bu modlar bdv da cevap vermiyorlar. Hepsi de Hawaii sahillerinde güneşleniyor sanırsın. Az çemkir modlarına.
Yeni Türkiye gibi oldu sözlük. Haberin ola.
Yutup kanalı açıp teknoblog ya da girişim internet vs konuşabilir Serkan’la.
Para gelir üstad.think about it.
Kafadan kilo alıyor. Kafayı eski hale döndürmek imkanı olsa "bki" normal çıkacak aslında.
Adamın dibidir. Saygılar. Evet.
burayı karı kız ortam yapmak için mod. yetkili vs olanlardan temizlemesi lazım.
ŞAKA mısın??

görsel
arama çubuğunu değiştirerek ne yapmaya çalıştığını anlamadığım adam. zaten iyiydi önceki en çok entry girilen başlık üstte çıkıyodu şuan ne entry sayısı belli ne de yazar ismi aratabiliyorsun.
Rüzgar gülü olduğunu günden güne açık etmektedir.
Serkan inci ile beraber, sosyal medya devi olan zatı şahane. Evet.
Kafa dengi saygıdeğer biridir, severim kendisini.