bugün

entry'ler (600)

istasyon insanının sözlüğe dönmemek üzere vedası

Merhaba arkadaşlar. Ben sırf siz beni istemiyorsunuz diye böyle bir fedakarlık yapnaya karar verdim. Çok sevdiğim ve çok eğlendiğim sözlükten geri gelmemek üzere (şerefim üzerine yemin ederim, artık ben de yoruldum) ayrılma kararı.. Siz de en azından bana karşı son bir iyilik yapıp bu çook uzun belki de sözlük tarihinin elle yazılmış en uzun entrylerinden biri olacak veda yazımı okuyun lütfen. Cenaze namazım olsun bu benim. Yanlış hatırlamıyorsam sevilmeyen ya da müslüman olmayan birinin bile cenaze namazını o kılmak o mahalledekilerin görevidir.

Ya da neyse aq kime ne anlatıyoruz benden nefret eden adamlara duygusal konuşma yapıyorum hay beynimi ..
Neyse arkadaşlar günün birinde beni özleyeceksiniz ve beni aslında sevdiğinizi geçireceksiniz içinizden. Ben birazdan hesabımı silip belki de belki de öyle bi rahatlayacağım ki sizler acınası konumda olacaksınız. Gereksiz entry girme duyar kasma prim yapma çabalarınız birbirinizi yalama gereksinimleriniz birilerini linç etmeye çalışmalarınız hep devam edecek. Ben de yaptım bunları ve artık yapmayacağım için huzurluyum. Az sonrs Elime bir kitap alacağım ve uludağ sözlük benim için tatlı bir hatıradan ibaret olacak. Sonsuza dek görüşmemek üzere.

Bu sözlükten bir istasyon insanı gelip geçti..

1stasyon insani

Bakıyorum da alpay abinin kanı daha ellerinde kurumamış olan troll tiplerin göndermeye çalıştığı sevilmeyen yazar. Tamam gideceğim dediysem giderim. Sadece bekleyin. Bi kahvaltı etmeme izin verin en azından. Sonra bir konuşma ve elveda.

1stasyon insani

Bakıyorum da hep birlikte üstüne gidilen yazar. Dün dostlarımız var derken sanırım yanılmışım. Bir allah'ın kulu da çıkıp istasyon insani öyle biri değildir dememiş. Anlaşılan sözlüğe veda vakti gelmiş. Devecinin ardından bu akşam ben de gideceğim istediğiniz olur umarım.

hafifçe dövünüz

Hafif ne kadar hafif mesela herkesin elinin ayarı farklıdır bir barzonun hafifi benim sertime denktir.

Saçma bir kuran söylemi.

sanal alem

Gezin sevin sevişin gerisi boş diye akıl veren boş tiplerin bolca olduğu ortamdır.

veronica mars

Şu cahil midir nedir komik desen değil... Ögrencisinin kendisine aşık olduğunu yazmış. Aha işte tam veronica gibi yalancı. iki yalancı palavracı iyi anlaşırsınız. Sen ona öğrenci hikayesi anlatırken o da sana müvekkil hikayesi anlatır.

Tanım: sız yazar.

sigarası alkolü olmayan yemek temizlik yapan erkek

Er kısmı sessiz kek kısmı vurgulu olan erkektir..

fransızca bir not bırak

Yetkililer göreve güzel türkçe'miz katlediliyor buna izin vermeyin. Burası türkçe bir sözlük boş yapmasın kimse.

Tasvip edilmeyen başlık.

lord marcus amoralist piyemses

Zeki olduğunu hep söylemişimdir. Onun dışında tam bir zaman kaybı. Devecialpay in yokluğunda iyi gelebilecek bir yazar o yüzden sevindim.

walter white vs walter bishop

Dün ilk defa fringe denilen diziyi izledim ve bu versus aklıma geldi hemen. Ben ne izledim lan acaba diye de düşündüm. Tam bir ergen dizisi. Hayaletli bir bölümdü. Yok öteki evrenden hayalet gelmiş falan ahahahah ne sikko bir diziymiş bu.

Yani dostlar, walter white gömer.

kız kardeşi yastığa sürterken yakalamak

Lan iyi ki kız kardeşim yok dedirtir. Millet neler görüyormuş, şok resmen.

goodbadnotgod

Vay be kral dönmüş. Köpeğiyiz köpeği.

iki kadının erkeğe tecavüz etmesi

Lan manyak mısınız bi gidin sanki tecavüz edecek kadınlar barbara palvin falan olacak iki tane kokuşmuş şişmanın üstünüzde tepindiğini hayal edin bir de.

Çok kötü bir durumdur. O güzelim masum penisin kirletilmesidir.

sözlük yazarlarının itirafları

Hiç olmadığım bir insan gibi davranmaya zorluyor insanlar beni.
Bunu siz de yapıyorsunuz. Mutluluk kapısı aralık, görüyorum. Ama ulaşamıyorum. Ben şimdi ne diyor ve ne saçmalıyorum. Bilmiyorum. Peteğin dibinde, bir sedirdeyim. Sıcacık. Ve yorgunum, uykum geldi. Uyuyorum. Rüyalara dalıyorum, kim bilir neler düşlüyorum, düşüyorum. Ve uyanıyorum.

çocuğuna oytun ismini veren baba

çocuğuna doğru ismi vermiş, cuk diye oturtmuş babadır. evladının ne mal olduğunu daha doğmadan anlamış.

devecialpay ın izini bu sözlükten silemeyeceksiniz

tişört ve ayraçla atatürk'çü olunmasa da atatürk'ü sevdiğimi göstermek için paylaştım onları yani deveci'yi destekleyen herkese atatürk düşmanı diyemezsiniz zaten deveci de öyle bir insan değildir muhtemelen. sözlükte kafayı sıyıranlardan trollüğün dozunu kaçıranlardan bir tanesi o kadar.

bakıyorum da deli meli diyenler olmuş. kezbanlara bak sen kız olduğunu belli edici nickler al olsun bitsin oh. teyzeymiş ev hanimiymiş bilmem ne böyle çöp tipler çoğaldı sözlükte.

bir gerçektir.

özel mesaj atıp hangi hatlısın diye soran dilenci

az önce bana denk gelen fakir yazardır. neymiş efendim türk telekomsam eğer yemek için şifre verebilir miymişim. moderatörler uyumayın şöyle rahatsızlık veren dilenci kılıklı tipleri temizleyin. sözlüğün kalitesi iyice düştü.

tuvaletteki bok izini işeyerek yok etmek

kızların -hele ki sözlük kızlarının- anlayamayacağı ve asla yapamayacağı olay.

ben allah in bir lutfiyesiyim

güzel nick. ben allah'ın bir lütfuyum yerine lütfiyesiyim hm.

devecialpay ın izini bu sözlükten silemeyeceksiniz

bazılarının zoruna gidebilecek bir gerçek.

öncelikle o bazılarından zeki olanlarının hemen bana da 'atatürk düşmanı' yaftasını yapıştırabileceğini biliyorum. benim ne kadar atatürk'ü seven ve sayan bir insan olduğumu bilen bilir. kitap ayracım şu:

görsel

bu da tişörtüm:

görsel

deveci alpay adlı arkadaş'ın atatürk üzerinden trollük yapması başta beni de kızdırdı ve hatta oytun denen zibididen evvel bunu dile getiren ilk bendim:

(bkz: atatürk düşmanı yazarlar listesi/#38412785)

haftalar evvel de aynı konuya değinmiştim. tabii o zaman belki kendisini düzeltir diye bu kadar sert çıkmamıştım.

bakın dostlar, bu adamın atatürk'ü sevip sevmemesi zerre kadar bile umurumda değil fakat bu adamın azıcık bile zekası varsa -ki çok fazlası var- atatürk'e hayranlık ve sevgi besliyordur diye düşünüyorum.

özel mesaj ifşa etmeyeceğim şimdi ama dün bana paylaştığı fotoğrafların kendisine ait olmadığını itiraf etmişti. sandığınız tip deveci değil. deveci'nin yaşı büyük de değil. adam troll. en azından oytunkaran gibi çöplerden çok daha iyi bir troll olduğu kesin. şimdi bir gereksizin rezilliklerini bir bir buraya dökmekle uğraşmaya niyetim yok bilen bilir zaten kendisini bugün atatürkçü rolünü iyi kesip artıları topladı. başka zamanda akyalayıcılık yapar. her neyse bir çöpe bu kadar kelime fazla bile.

deveci alpay kardeşimiz bizleri güldürdü, şu pasif sözlükteki neşe kaynaklarından biriydi. bizden biriydi, yalnızlardan biriydi. birinin kanını daha ellerinize bulaştırdınız. umarım bir gün o üstünüze bulaşan kanlarda boğulmak yerine, gerçek sevginin ve bağışlayıcılığın ne demek olduğunu anlayabilirsiniz. tolstoy dizesini bırakıp gidiyorum ben, sözlüğünüzü de başınıza çalın:

''Evet, sevgi! diye düşünüyordu. ama birini, bir şey karşılığında, herhangi bir nedenle ya da bir amaçla sevmeye dayanan sevgi değil, ölüm döşeğindeyken düşmanımı görüp de her şeye rağmen ona karşı ilk olarak duyduğum sevgi! işte ben, insan ruhunun özü olan sevgiyi, birine yönelmesine gereklilik bulunmayan sevgiyi duydum.''