1. 1.
  isveç asıllı modüler mobilya şirketi. Tasarımcılarının başarısı ile ünlüdür.
  12 -1 ... ibibik
 2. 2.
  yakın zamanda istanbul'da bir mağaza açarak türkiye'ye gelmiştir. türkiye'de ayrıca ankara ve izmir'de de mağaza açmayı planlamaktadır.
  1 -1 ... zall
 3. 3.
  kalitesiz ve demonte ürünler satan mağaza.ama yeni evlenecek çiftler için dizayn ve tasarım konusunda başarılı çözümler sunmakta.*
  1 -4 ... africa
 4. 4.
  imalatçılarından milyonlarca metre , kg veya adet ile mal alımı yaptığından, maliyetleri oldukça düşük firma.
  1 ... olric
 5. 5.
  bursa da şubesi olmadığından reklamlarına aldanarak ,istanbuldaki şubesine gidip, eli boşdöndüğümüz modüler mobilya mağazası.
  2 -1 ... enterezan
 6. 6.
  standartüstü tasarımlar yapan, istanbul anadolu yakasında açıldığında insanların akın ettiği mobilya tasarımı mağazası.
  2 ... asiti kaçmış kola
 7. 7.
  tasarımlarıyla insanın aklını başından alıyorlar evet ama aynı durumun kalite konusunda söz konusu olmadığını düşünüyorum. ayrıca satış politikalarıyla fiyatları düşük tuttuklarını söylüyorlar evet haklılar ama herhangi bir mağazadan tişört almıyorsun ki kardeşim. ben mağazada yardım almak isterim o eşyaları eve biri taşısın isterim. fiyatlar ucuz ama nakliye bedeli var. bu bana biraz kandırmaca gibi geliyor. ama o kanepelerde, sehpalarda, banyolarda nasıl gözüm kaldı anlatamam.
  5 -1 ... audrey
 8. 8.
  istanbul anadolu yakasında ümraniyede mevzilenmiş ev dekorasyonu mağazası..Mobilya takımı,yatak,masa gibi büyük dekorasyon gereçleri değil de,lamba,sandalye,minder,örtü vb. ıvır zıvırları almak daha mantıklıdır..Tasarımları ödüllüdür,labirent biçimindeki akıllı dizaynı sayesinde müsteri girdikten sonra butun magazayı dolasmadan cıkamamakta,akabinde ve detayında evine eli boş dönememektedir..Karnınızı somon balığı* yada isveç köftesi* ile son derece cuzi bir fiyata doyurabilirsiniz..
  3 ... eric cantona
 9. 9.
  çeşitli tasarımlarıyla mobilya, ev aksesuarı satan magazadır. isveçlidir bu kardeşler, mallarının kalitesi konusunda yorum yapmak istemem ama ilgimi çeken şey, aldıgınız dolaplar, cekmeceler vs. hepsi incecik kutularda bulunmaktadır, alıp evinize götürürsünüz, ya da magaza icinden kargoya verirsiniz, evinize gidip rahatca montajını yaparsınız.
  1 ... eldaina
 10. 10.
  Diğer alışveriş merkezleri gibi, kadınlarla gezmenin psikolojik sorunlara yol açabileceği mağazalardır.

  Malları sağlamdır, tasarımlar basit ve güzeldir. Onları eve götürüp yapboz gibi kurup yerleştirmek de gayet eğlencelidir.

  Fiyat/performans ise türkiye için düşük değildir, ortanın bile üzerindedir.
  -1 ... baybars
 11. ikea Başlığındaki Önemli Entry'ler