entry'ler (53)

gezginfest 2018 van gençlik festivali

gurur duyduğum festival. son zamanlarda yapılmış en ama en güzel işlerden biri.
şu videoyu izlediğinizde aşağılayanların ne güzel işler yaptığını görebilirsiniz.

https://www.instagram.com...y/?taken-by=gezginfestvan

reisçi çomarların piyasadan kaybolması

ilk seçimde ortaya çıkacak çöp tayfadır. yakındır.

gezginfest

cl finali gibi diye gittiğimiz fakat uefa finali olarak döndüğüm festival.
ha eğlenmedik mi çok eğlendim fakat tomorrowland roke in coke ayarında bişey beklerken zeytinli çıktı.
ilk festivallerine göre çok eleştirmiyorum ama daha iyisi olabilir canlar, yaparsınız.

simyacı

yıllardır nedenini anlayamadığım şekilde evdeki her banyo-tuvalette bir tane bulunan kitap tuvalette herkes simyacı okur ben kendimi bildim bileli.

gezginfest

2018 line up 'ı sanırım türkiye' de son zamanlarda yapılmış en güzel listeye sahip.

gezginfest.com ' da bir liste yayınlamışlar, cl finali gibi.

ismail alpen

(bkz: sgg)

üüüüüüüüüüüüüüffff

gezgin sözlük

açmışlar, güzel de olmuş vooalla!

sevilmek nasıl bir duygu

asla emin olamayacağınız duygunun adıdır.

gaziantep

ağzına sıçtılar güzelim şehrimin.

evlilik

en kısa zamanda başıma gelecek bela.

mario gomez

beşiktaştan gidip iflah olmayanlardan
(bkz: demba ba)

mezar taşına yazılacak en anlamlı söz

adaletin bu mu dünya ?

sözlük yazarlarının ruh halleri

yine gezenleri izlemek ah çekmek.

interrail

ne yapın ne edin hayatınızda bir kez olsun yapın. başkası size alternatif sunarsa ya şunu duydum şöyle derse de inanmayın. interrail başka bir gezi ötekiler başka bir gezi.

bizim railciler döşemiş zaten şurayı okuyup okuyup gaza gelin

http://interrailturkiye.c...category/raydan-cikanlar/

gezimanya

reklamlarından bıktığım güzel içerikli yer.

ilker başbuğ

adam bu cemaatçileri ordudan uzaklastirmak istedigi için zamaninda denmeyen laf kalmamis, çeşitli kumpas davalariyla sahte delillerle yine bu cemaatin yargisi tarafindan genelkurmay baskaniyken tutuklanip hapis yatmis, erdogan'a bu tehlikeyi ilettiginde akp ve cemaat ittifak halinde oldugu için kimsenin umrunda olmamış en taşşaklı genelkurmay başkanı.

abdullah öcalan öldüğünde gömüleceği yer

katildir. kendisine küfretmek için ne devlet sevici, ne muhsin yazıcıoğlu sempatizanı ne de ülkücü olmak gerekmez. adam olun yeter.
apo kim ? mit'in köpeği, emperyal uşağı ödleğin teki. yok marksistmiş yok devrimciymiş. hey yavrum heey çöplük bunun yeri.

sırtçantalılar

eskiden forumları vardı. özledik valla. gece gece yine bir gezi akşamında aklıma gelenler. seviyorduk be.

gezgin sözlük

bütün gezgin camiasında dolanan biri olarak başarılı bir girişim. geç bile kalınmış. besto başkan duyurur duyurmaz yerimizi almak için sabırsızlandık.

fetö cü emre uslu nun temmuzda döneceğim demesi

yıllardır kendisine ulaştırılan istihbarat ve bilgi notlarını biraz süsleyip kendi analizleriymiş gibi satan, emniyet içerisindeki haber kaynakları görevden uzaklaştırıldığı için artık içeriden cok fazla bilgi alamayan, bu yüzden boş bakkal taşşak tartar misali aynı twiti 50 defa yazan eski tayyip yalakası şimdiki örgüt sempatizanı. hanginiz boksunuz seçemiyoruz? dönmeyin.