bugün

elinden; Web Tasarım, Bilgisayar Programları, Bilgisayarlar, Tekstil Boyaları, Apre, Emprime, Batık, Havlu, Pamuklu Kumaş ve Dokumalar, iplik Üretim ve satışı, Yünlü Kumaş ve Dokumalar gibi türlü türlü işler de gelen on parmağında on marifet türk bilimadamı. bursa'da ikame etmekte olup karizmatik, geleceği parlak, bekar ve her genç kızın rüyalarını süsleyen beyaz atlı prensin neodünyadaki tek karşılığıdır.

edit: aa zall'mış buu.
ÖZET ;
(bkz: ZALL) *
o bir zall*
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
(bkz: ismail baba)*
şu saatten sonra ismail el salla eeel ya da ismail zallpen ahuahuahaha tadındaki entrylerle karşılaşması muhtemel olduğu için büyük ihtimalle şu an zaman gazetesine küfreden kişidir.
doğum günü kutlu olsun yazarı. *
sivas fen lisesi mezunu.
bugünlere gelmemde önemli rolü ve emeği olan müthiş ötesi, hayranlık uyandırıcı, 10 parmağında 10 marifet olan ama gerçeklerle yüzleşmek yerine sansürlemeyi tercih eden ulu ve yüce kişi..
--spoiler--

Sözlüklerin çok olması zenginliktir

ismail Alpen (Zall-Uludağ Sözlük): Uludağ Sözlük bilgilerin paylaşımı, yeni insanlarla tanışmak ve bu esnada da eğlenmek amacıyla kuruldu. Ekşi Sözlük, yazar alımlarını kapattığında, yazma hevesi ve yeteneği olan insanlara da ortam sağladı. Bizce yeni bir sözlük Ekşi Sözlük'e ve onun oluşturduğu kavrama zarar vermiyor, zira konuların daha fazla insanla daha zengin tartışılmasına katkı sağlıyor. Sözlüklerde gazetelerdeki köşe yazısı kalitesinde günde binlerce yazı giriliyor. Bu yönden pek çok kişi artık gazetelerdeki köşe yazarlarını takip eder gibi sözlük yazarlarını takip ediyor. Uludağ Sözlük'te Ekşi Sözlük'ten farklı olarak küfür kesinlikle yasak.

--spoiler--
(bkz: big boss)
sitesinin reklam gelirini çok merak ettiğim adam.

(bkz: payımı istiyorum kardeşim)
(bkz: emekçi düşmanı ismail alpen) *
bir ömür boyu mutluluk dilediğim admin kişisi.
(bkz: ismail sen kocaman bir cilginsin)
alpen pvc sanayii aş. nin sahibi, pencere kralı insan.
uü tekstil mühendisliğinde dokuzuncu senesi imiş.
(bkz: sedat kapanoğlu)
facebook'tan arkadaşlık teklifi gönderdiğim çapkın * *.
ben tam bir kapitalistim, amerikanciyim diyen sozluk sahibi. adam kayirmadigina, kadrolasmadigina canil gonulden inanmak istiyorum. * (bkz: e oldu mu simdi)
askerlikten kaytarmak için okulu bitirmiyormuş.
facebook'ta bir sürü fake hesabı açılmış isim.
ayrica yalancidir bu kisi. ya da o haber yalandir. ulu da küfür yasak mi ? hem de kesinlikle, hep birlikte güldük. zall gece 12'den sonra kerhane gibi oluyor burasi. format falan sonradan degisti sanirim.
g.o.s.b. daki işyeri ikametinde gizli gizli sözlük keyfi yapan.
bir bebeyken kendisine yöneltilen "büyüyünce ne olacaksın?" sorusunu susma hakkımı kullanıyorum diyerek geçiştiren, sistemin yönlendirmelerine boyun eğmeyip kendi yolunu çizen ufku açık insandır.
cok saygı duydugum yazar kisidir. kendileri, bu adam belediye baskanligina aday olsa kazanir.