bugün

elinden; Web Tasarım, Bilgisayar Programları, Bilgisayarlar, Tekstil Boyaları, Apre, Emprime, Batık, Havlu, Pamuklu Kumaş ve Dokumalar, iplik Üretim ve satışı, Yünlü Kumaş ve Dokumalar gibi türlü türlü işler de gelen on parmağında on marifet türk bilimadamı. bursa'da ikame etmekte olup karizmatik, geleceği parlak, bekar ve her genç kızın rüyalarını süsleyen beyaz atlı prensin neodünyadaki tek karşılığıdır.

edit: aa zall'mış buu.
[kat: ismail alpen]
ÖZET ;
(bkz: ZALL) *
o bir zall*
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
(bkz: ismail baba)*
şu saatten sonra ismail el salla eeel ya da ismail zallpen ahuahuahaha tadındaki entrylerle karşılaşması muhtemel olduğu için büyük ihtimalle şu an zaman gazetesine küfreden kişidir.
doğum günü kutlu olsun yazarı. *
sivas fen lisesi mezunu.
bugünlere gelmemde önemli rolü ve emeği olan müthiş ötesi, hayranlık uyandırıcı, 10 parmağında 10 marifet olan ama gerçeklerle yüzleşmek yerine sansürlemeyi tercih eden ulu ve yüce kişi..
--spoiler--

Sözlüklerin çok olması zenginliktir

ismail Alpen (Zall-Uludağ Sözlük): Uludağ Sözlük bilgilerin paylaşımı, yeni insanlarla tanışmak ve bu esnada da eğlenmek amacıyla kuruldu. Ekşi Sözlük, yazar alımlarını kapattığında, yazma hevesi ve yeteneği olan insanlara da ortam sağladı. Bizce yeni bir sözlük Ekşi Sözlük'e ve onun oluşturduğu kavrama zarar vermiyor, zira konuların daha fazla insanla daha zengin tartışılmasına katkı sağlıyor. Sözlüklerde gazetelerdeki köşe yazısı kalitesinde günde binlerce yazı giriliyor. Bu yönden pek çok kişi artık gazetelerdeki köşe yazarlarını takip eder gibi sözlük yazarlarını takip ediyor. Uludağ Sözlük'te Ekşi Sözlük'ten farklı olarak küfür kesinlikle yasak.

--spoiler--

ismail alpen Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.