bugün

tengoş'u kollayacağım derken canım ulusdağ sözlüğü göte getirdi,birde mahkemelere düşen emin'i aldı tam oldu.

gerçek parayı cukkalamış 2-3 daire yapmıştır akıllı ise yoksa mokorlarda yakında.

üstüne birde aşırı çirkin.

aman uzak dursun..
şu anda sözlük, "saldım çayıra mevlam kayıra" modundadır. çok yakında mevlamın kayıramayacağı durumlara düşeceğini söylemek kehanet olmaz.
Türkçü mü. Herif twitter’da demirtaşın avukatlığını yapıyor. Terörist Hdp’ye dokunulmasın diyor. Bu mu Türkçü. Güldürmeyin.

Vizyonerliği de kopyacılıktan ibaret. Platformun yarısı hata veriyor. Subpageler açılmıyor, entrylere Sonradan foto bile yüklenmiyor. Leş gibi.
Uludağ gibi başarılı bir sözlük platformunu türkiyeye kazandırdığı için kendisine teşekkür etmeliyiz, en azından ekşi sözlük gibi artık yoldan çıkmış, tamamen siyasi bataklığa dönüşmüş garabet bir sözlüğün tekelini ortadan kaldırmıştır. Ayrıca liberal görüşlü, Türkçü, vizyoner bir adamdır.
Aşığımdır kendisine...yakışıklı has Anadolu erkeği duruşu yüz hatları...
2006'da sözlüğü açtığından beri tek bir kadınla fotoğrafını görmedim yanılmış da olabilirim ama sürekli inci -serkan ve sakallı emin ile takılıyor.

bu sözlükten dünyalığını yapmıştır birde emin'i kerizlemişti 5 sene önce 10 milyon helal olsun.
sözlüğe bakmıyorsa nedeni ya iş yapıyor yada yani...

sanal alem böyle, parayı kazanırsın kürt hasso yer.
Eğer okuyorsa başlıklarını engelle butonu hakkında bir çalışması olduğunu umduğum yöneticimiz.
Nam-ı diğer zall.

twitter aleminde selahattin demirtaş gibi teröristlerin sanal avukatlığını yapmaya çok meyilli olan bir şahıs.
hdp’ye dokunulmasını istemiyor, çünkü ifade özgürlüğü (!) felan filan.

aynı hassasiyeti kendi sözlüğünde de göstermesini bekliyoruz.
tem şubenin kendisini alacağı hakkında dedikodular var...
"ismail alpen benim! hayır benim!.." diye bir çıkış beklerdim fedakar, cefakar sözlük yazarlarından..
Arantısı düşmüş sözlük sahabı. Tem şube alacakmış bir de evinden. Ayvayı yemiş. Ne suç işlediyse bu kadar?

(bkz: swh)
Bu çöplüğün sahibi.
bir gün tanışıp bir kahve bir de sigara içmek isterim.
veba partisi taraftarıdır.
görsel
görsel
Tipsiz amk.
görsel
kişisel bir soru sormak istiyorum simetrik yüz hatlarınız hoşuma gidiyor beni tahrik ediyorsunuz ve uludağ sözlük hakkında düşünceleriniz nelerdir sayın alpen ?
Sitenize üye olurken 2022 deki küçük bir gaza gelmekti.
Bizide maaşa bağlayıp belirli yazarlara hisse senedi dağıtmayı düşünüyormusunuz ?
görsel
zall takma adı ile tanınan Uludağ sözlük kurucusu.

2019 da %50 hisseleri emir adanur tarafından satın alınmıştır.
çaylak olunca ekranım kilitleniyor en az 2 senedir var bu sikik sorun. numara girme gafletinde bulunmuştum onda da onay kodu gelmedi hakkınız bitti diyor bi de. bi ara çaylak süresi ve sebebini söylüyorlardı demek ki haksız yere verdikleri cezaları açıklayamayınca böyle çakalca bi yola gitmişler.

ulan belki ben hesabımı kapatıp yeni hesap açacam niye çaylaklık süremi göremiyorum ve işlem yapamıyorum çaylak olunca? yazılımcıyım girişimciyim diye geçinirsin kaç senedir şu işi halledemedin.

2 gündür yaşadığım durum.
biraz olsun kırgın olduğum şahıs. sözlük admini.
öyle güzel, öyle temiz bi yüreği var ki bazen bu kirli dünyaya ait olmadığını düşünüyorum.

varlığına minnettar olduğum ruhumu dinlendiren yazar.

sevmediğim başka kimse kaldı mı.
Kendisine Bir aktroll'ün sözlüğü parmağında oynattığına, istediği kişiyi çaylak yaptırdığına dair bir mesaj attım. Bakmadı bile.

Sen bilirsin ismailcim. Bizim yazacağımız çok platform var ama senin 16 yıl emek verdiğin sözlüğünün online sayısı bir gün 20'lere 30'lara düştüğünde, sol frame akmadığında bunun bedelini biz ödemeyeceğiz.