bugün

kişisel hesabim yok ve kullanmiyorum. sirf denemek icin bir hesap actim profile cirkin bir kadin koydum hesabin ismi de sacma sapan bir sey durum bu. allah belanizi versin be ibneler. 2 kisiye takip attik durum bu. dakka da 10 mesaj istegi geliyor amk.
görsel
Sutori atamayanı ikiyolarmış. Birazdan zilini çalarlar.
Eklemek isteyen kızlar mesaj atamaz.
instagramım yok.
Zaten başka bir yeteneğim var ldskfjghg
kızlara istek atıp kabul etmemesi.
yok onun şifresi sevdicekte var. telegram falan yapabiliriz ama.
Aşk olsun habbe, gönder buraya. ben alev atarım sana.
Çöktü sandım Allah belanı, Girmeyince guzelligimi kıskanıp çöktü sandım uygulamanın.

Neyse ki yine kiskaniliyorum.
kusura bakmasınlar ama bazı kullanıcıların banlandığı uygulamadır.
istemiyorlar seni anla artık.
bozuldu galiba, haftalar öncesinin paylaşımlarını gösteriyor anasayfada...
Resmen bağımlısıyım. Telefonu kapıyorum açıyorum. Elim ilk Instagrama gidiyor.
Kullanmadığım ve hayatım boyunca esiri olmayacağım saçma uygulama.
evli insanların boşu boşuna işgal ettiği platform.
başkalarının hayatından kendine pay biçme yanılgısının çokça yaşandığı yer.
bol fotoğraf, bol işe yaramaz sayılabilecek eziğin ''olmasa da olur'' diyebileceğimiz sürüyle işe yaramazın da barındığı sosyal medya ağı.
Iyice got pazarina donen uygulama. Bi de ben biraz baktim ya artik kesfetim kari kiz doldu.
istekram demesi daha zevklidir.
Meme ve göt pazarı.
facebook satın aldıktan sonra bir başka yöne evrilen uygulama. kurucuları aldığı paraya bakmıştır elbet ama acaba uygulamalarının dönüştüğü halinden memnun mudur?
instagram ile insanlar kendilerini ifade edebilir, değer verdikleri herkese daha yakın hissedebilir ve bir tutkuyu yaşama dönüştürebilir.

(bkz: https://about.facebook.com/technologies/instagram/)
meşhur olmanın en kolay yollarından biri. gerçek yerli/yabancı takipçi satın alarak fame olmak içten bile değil. düzenli bir şekilde sayfanızı beslediğinizde sonuç alabilirsiniz. fenoinsta gibi sitelerden her türlü instagram hizmeti alabilirsiniz.
hem e-ticaret, hem özel hayat paylaşma, hem anı biriktirme yeri olan sosyal medya mecrasıdır.
benim eski hesabımı askıya almış olan bir uygulama yani eski hesabıma erişemiyorum.
koca bir boş.
boş ama hoş.
Çin, Rusya ve iran'da yasaklı olan site.