bugün

entry'ler (950)

gecenin fotoğrafı

görsel

sözlük yazarlarının itirafları

Bugün şu dünya memleketinde en çok istediğim şeye ne kadar çok yaklaştığım kafama dank etti. içimin mutluluktan kıpır kıpır olmasını beklerken bi ânda kuru bolca soğuklu karanlık bir odaya döndü. Oturup ağlayasım geldi ama ağlayamadım. Ne zamandır oturup kendi kendime ağlamıyorum en yakın zamanda yapmam gereken bir etkinlik ama bunu yapabilmek de nâsip meselesi tabi.

sözlük yazarlarının itirafları

Gecenin 4 ünde vicdanım hayatıma "please wake up, this is not real" dedi, benle niye ingilizce konuştuğuna takılmadan arzu ettiğim maneviyattan ne kadar uzak kaldığım sillesi yedim yüzüme. Sillenin acısından mı, dilediğim yoldan uzaklaşmamdan mı yoksa vicdanı sızlamamdan mı anlayamadım ama saatlerce ağlamak istedim, fakat ağlayamadım.
insan neden bulunduğu, mutlu olduğu kaldırıma bakmaz da karşı kaldırımdaki gereksiz parıltıya takılır tarzı sorular sorup iç hesaplaşmamı genelleştirmeye çalıştım.
itirafı daha fazla uzatmadan duâ niyetiyle şu ezgiyi fısıldayalım "Tut elimden tut Ya Rabb, beni bırakma bana" ve Hz. Yunus (a.s) ' in duâsıyla bitirelim
" Senden başka ilah yoktur, seni bütün noksanlıklardan tenzih ederim. Gerçekten ben kendine zulmedenlerden oldum."

gecenin sözü

işçi hakları falan
Eşitlik falan
Komünizm gibi şeyler,
Güzel kızlar mesaj atsın.
-Che guevara

üstteki yazar hakkındaki varsayımlarınız

Entry i uzatmaz, net.

abdurrahim karakoç

"Lambada titreyen alev üşüyor.
Mihriban, sevdiğim.." diyen sekizinci güzel adam. En çok sevdiğim incitme şiirinden bir beyit ;

"Gölgesinde otur amma
Yaprak senden incinmesin.
Temizlen de gir mezara
Toprak senden incinmesin. "

gece gece motosiklete binmek

Gece gece insanları egzoz sesiyle rahatsız etmeyin, yapmayın guzum yapmayın evladım.

kızların genelde fingirdek olması

Fingirdek kızlar mesaj atabilir mi ? Aklıma takılan sorular var sormak istiyorum, teşekkürler.

ilk buluşmaya gelinlikle gelen kız

Niyetini açık bir şekilde beyan eden ablamızdır. Biz erkeklerin en büyük şikayeti kadınların niyetlerini gizlemeleri veya dolaylı yolla anlatmak istemeleridir zaten. Bize böyle ablalardan lazım, niyeti halis ve açık olanın yolu çiçekli olur, evet.

mezunum uludağ sözlük

Yeni sorumluluklara hoşgeldin. 5 senelik okulu 11 senede bitiren benden bir şeyler olduysa senden hayli hayli olur. Bunlar hep tatlı stresler, rahat ol ve iş arayışının tadını çıkar.

elleri güzel erkekler

Bir seferinde bir tane hanımefendi "ellerin çok güzel." demişti. Herhalde iltifat edecek bir şey bulamadı ellere odaklandı diye düşünüp üzülmüştüm. Entryimi "kadınlar kapatılsın." a bağlamadan önce "ulan kızlar iltifat ederken bile üzüyorsunuz." demek istiyorum, iyi forumlar.

arkadaşlar baydınız

Sözlük başlıkları WhatsApp kız grubuna döndü. Neyse ki emoji kullanılmıyor entrylerde, her yer güllü kalpli dudaklı gereksiz ve samimiyetsiz emojilerle dolu olurdu. Baydınız arkadaşlar ve aynı zamanda bayandınız, evet.

gecenin şiiri

" Mecnun olup çöle düşmeyeceksen
Ne Leylâ'yı çağır, ne çölü incit.
Eğer çekemezsen gülün nazını
ne dikene dokun ne gülü incit.. "

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

Arkadaş diyoruz bağrımıza basıyoruz bir kriptoorşit yapacak, yarım saatini alır "abi 3k nın altına gelmem" diyor. iplik benden, serviyet bezi beni, aletler benden, anestezi benden, tedaviler benden, yoğun bakım benden, hasta sahibi nazını çekmek benden.. ee ne anladım ben bu işten ? Arkadaşlarınızı iyi seçin, çok gerilip sinirlendim gece gece.

25 yaşından küçük kızlar sözlükten uçurulsun

Mantıksızca bir önerme. Biz ne yiyelim taş mı ?

deniz ve mehtap

görsel

sayılmayan bir yazar olmak

Gecenin 2 sinde sigara yaktırır. Dertlerin en ağırıdır yeri gelir tatlı uykudan kan ter içinde uyandırır.

sevilmeyen bir yazar olmak

Kimsenin söyledikleri umrunuzda olmasın entrysi girerek girdiği entryinin karşı tarafın umrunda olmasını isteyen yuzır topluluğu, yine müthiş bir felsefe konusu. Kardeşim sen bu pembe toz bulutlu entryleri geç, ben sen için paketi açtım yakıyorum. Derdin derdim değildir ama yine de yakıyorum, evet.

pure purple violet

Ulan 10 yıldır şu mecradayım kimse benim adıma böyle başlıklar açıp yüzlerce entry girmedi, illa garı mı olmak gerekiyor sayın yazarlar, evet.

aşık olmanın belirtileri

Aşık olduğunuzu o kişiden ayrılınca anlarsınız. O karındaki kelebek uçuşları, görünce yüzünüzün gülümsemesi, sürekli onunla iletişim hâlinde olmak istemeniz gibi hissiyatlar farklı şeylerdir. Aşk neredeyse tamamının acı olduğu bir duygudur; uyutmaz,iştah keser(yeri gelir 2 gün yemek yiyemezsiniz), gördüğünüz her insanı ona benzetirsiniz,dünyadaki her şey ona kavuşmanız için sebeptir gözünüzde, tanımadığınız insanlara bile derdinizi anlatırsınız olur da bir kelime söyler kavuşmanıza vesile olur, kendinize hiç yakıştıramadığınız eylemleri yaparsınız , en okkalı delikanlı adamı bile gecenin bilmem kaçında ağlatır ve aşkın acısını dibine kadar yalnızca erkekler yaşar.