bugün

entry'ler (179)

tayyip ölürse akp iktidar olur mu

olur. bizde bu kadar koyun varken yine olur.

konser

yaz aylarının gelmesiyle artan etkinliklerdir. https://iticket.com.tr/ de Güncel Gürsel Artıktay'ın 16sında konseri var ve sadece 200 lira hemen aldım.
'

femistina

sistit tedavisinde kullanılan doğal gıda takviyesidir. ilaç yerine geçmez ilaç kadar etkilidir.

candiflorex

Bira mayası içeren takviye edici gıda. Kız arkadaşım eczaneden almış içeriğinde bira yazınca dikkatimi çekti. Cinsel sağlık ürünü olduğundan bileşenleri espriye açık

ahmet türk

soyadıyla tezat bir siyasetçi. resmi olmayan sonuçlara göre mardini açık ara farkla kazanmıştır.

herbaderm

cilt bakım ürünleri satan markadır. Unutmadan toniğini kız arkadaşım kullanıyor ne anlıyorlar bilmiyorum ama öve öve bitiremedi. Nahan da hap kadar şişe https://www.herbaderm.com...iklik-karsiti-super-tonik

31 mart 2024 akp nin kalelerinin bir bir düşmesi

Halk bu seçimde akpye ciddi mesaj verdi. Eğer düzeltme olmazsa genel seçim için aba altından sopa gösterildi. istenince her şey bir gecede yer değiştirebiliyor dendi.

sizce şu an rte ne yapıyor

Sonuçları kabullenmeye çalışıyordur.

ethereum

Yakın zamanda yükselişe geçeceğini tahmin ettiğim kripto paradır. 2300 usd bandında gezse de kısa sürede 2400ü zorlayacak gibi görünüyor. Bunu destekleyen gelişmeler de var. https://www.koinmen.com/ üzerinden gelecekteki durumu takip edilebilir bu arada.

1 nisan editi: 2600 bandında an itibariyle. boğada 4 bini geçecek dedi dersiniz.

şaka maka türkiye ekonomisinin hala batmaması

hayatı boyunca aldığı maaşla ne ev ne araba alamayacak adam türk ekonomisi batmadı diyor. ekmeğe muhtaç mı kalmayı bekliyorsunuz olm siz?

yazın gelmesi

-2 derecede hangi ibne hortlattı bu başlığı? donuyorum lan.

iyimserlik

s*ktim öldü diyebileceğim duygusal ve bilişsel ruh hali. dünya kötü lan kötü

resmi gazete

gündemin yoğun olduğu günlerde yayımlanması epey zaman alan resmi yayın organıdır. bu gözler 00.00'da yayınlananı da gördü 07-08'e kalanları da. neden takip ettiğimi sormayın.

seo

namı diğer arama motoru optimizasyonudur. herkes yapabildiğini söyler fakat pek azı bu işten gerçekten anlar. sayısız parametre süzgecinden geçirilen siteler, ne kadar iyi optimize edilmişse sonuçlarda o kadar üstte yer alır. sonuçta arama motoru kullanıcılarına tam olarak istedikleri içerikleri sunarken web siteleri de daha fazla trafik alır. fakat takip edilemeyen hızla gelişen teknoloji nedeniyle optimizasyon süreçlerine süreklilik ve dinamiklik kazandırmak gerekir. bunu da ancak kurumsal seo ajansları icra edebilir. işte bir örnek: https://www.piarmedya.com/

iç mimar

mekanların atmosferini, ışıklandırmayı, malzemeleri ve detayları düşünerek iç mekanları şekillendiren uzmandır. Her ayrıntıyı özenle planlar. https://qaraqalem.com/ bu tanıma uygun diyebiliriz.

sexin tetris olması

Akla Celal Şengör'ü getiren benzetmedir. Güldürmüştür.

(bkz: celal şengör ün aşk tanımı)

pasaport harçlarına yüzde 234 zam

Adamlar vize vermiyor zaten zam gelse ne olur? Gidenlerin pek çoğunun parası da halkın cebinden çıkıyor.

sigarayı bırakmak

Her hasta olduğumda aldığım karardır. 1-2 gün kadar o hasta halimle içmiyorum sonra ne oluyorsa bir bakmışım elimde sigara var.

ahmet selim

Yayınladığı GTA5 ve Mortal Kombat videolarıyla tanınan bir Youtuber. Kendine has bir anlatım tarzı var ve bu da oyundan ziyade sohbetin sarmasını sağlıyor. Oyuna hikaye yaratma tarzı hoşuma gidiyor. Keyifle izlemekteyiz. YouTube kanalına göz atarak demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

https://www.youtube.com/@AhmetSelimXY/featured

kahve içelim mi cümlesindeki asıl amaç

Bazen sadece kahve içmektir ve bunu sadece kahve bağımlıları anlayabilir.