bugün

sürekli çökmeye başladı bu hayra alamet değil. elinde nude mude olan varsa dm kutusunu boşaltsın bizde faydanalım.
''Eğer çökmüş olarak kalsaydı dünya daha iyi bir yer olur muydu?'' Sorusunu kitlelere sorduran facebook kuruluşudur.
Çöksün de eski sevgililerimin eşlerini gormeyim.
çökme mökme yoktur an itibariyle net şekilde girilen sitedir. evet..
insanın mutsuzluğuna mutsuzluk katan uygulamadır.
Güne onunla günaydın deyip,
Geceye onunla iyi geceler dediğim sevgilim.
girmeye üşenenler için link:https://www.instagram.com/
Yeni türkü grubunun maskeli balo şarkısındaki bahsettiği yer.Kapatmakla ne kadar iyi yapmışım.
kullanmayan mı var ? her şey bir yana cidden yakn zamanda bu siktiğimin uygulamasıyla ilişiğimi kesmeyi düşünüyorum. yakın zamanlarda aktif olarak gözükeceğim tek sosyal mecra uludağ olacak.
yakında kullanmayı bırakacağım platform.
Hiçbir zaman ısınamadığım platform.

Eskiden burda erkek adam instagram kullanmaz uludağ sözlük kullanır diye entry girerdim. Hey gidi günler..
yani yine çöktü mü?
Bana kullanma ehli verilmemesi gereken plartform. Bağımlılık yapıyor ezik hayatımda tüm gün orda takılıyorum. Sonrada 31 çektikten sonra olan gelen pişmanlık gibi hissettiriyor. Mk.
şu sıralar nefret ettiğim bir site haline geldi. sosyal medya ile pek işim olmaz bir hesabım vardı öyle ahım şahım paylaşımlar falan yapmam ama hikayelere falan bakarım. geçen gün telefon numarası istedi. verdim numaramı neyse kod geldi girdik falan çalışıyordu. dünden beri "uygulamada profilini doğrula" tarzında saçma sapan bir yazı çıkıyor ekranda. ne yaptıysam hesabıma giriş yapamıyorum. uygulamada açtım yine olmadı. ben kimsenin yorumuna karşılık vermem, kimseye mesaj yazmam hatta kimsenin fotoğrafını dahi beğenmem neden böyle yaptılar anlamış değilim. nefret ettim instagram denen saçmalıktan.
Sevmem, kullanmam da.
Fotoğraf'a da müzik eklenebilen uygulama. Sarrrrdı, sarıyo.
Arkadaşlar ben toplam hayatımda bu kadar instagram bildirimini bir arada görmedim noluyo heklendi mi site tıklamaya korkuyorum

görsel
Ben kimseye bu kadar artı oy vermiyorum aq.
bir fotoğraf paylaşım uygulaması.
Alışveriş ve reklam sitesine dönüşmüş durumda şu anda.

Saygılar sunuyorum azizim…
en çok zaman geçirilen uygulama. Ben çok seviyorum.
3 yıllık bir aradan sonra aynı hesabımda bir fotoğrafımı bugün paylaştım.
evet, hesabımın eski olduğu doğrudur.
görsel
doğru sayfaları takip ederseniz ufkunuzu genişletiyor. ama çoğu insan beğeni ve dm peşinde.
sol frame'de görünce "yine mi çöktü ulan" dedim. ayrıca bazı kızların sanalda badgirl tikky pelinsu gerçekte kibariye olduğu yer. ama artık tiktok kadar popüler değildir. o bahsettiklerim tiktok'a geçtiler galiba bu yüzden. ama gerçekte doğal hali güzel olanlara rastlamaya başladım son günlerde. artık facebook'la aynı kaderi paylaşıyor gibi zaten aynı şirketin. dayılar amcalar teyzeler falan. gerçi onlar tiktokta daha fazlalar.
güncel Önemli Başlıklar