bugün

Arkadaşlar, akrabalar ve sosyal çevre baz alınarak üzerinde araştırma yapılmış bir uygulama.

"Paylaştığın postu 20 kişi beğenir.
Aynı fotoğrafı hikayende paylaşırsın 200 kişi izler.
Hikayeden çıkarılacak ders:
Çoğu insan seni sevmez ama seni izler."

görsel
Kullanmıyorum ama az önce kardesimden bir bakayım dedim.

Siz manyak mısınız? Neden yaşadığınız her duyguyu videoya çekiyorsunuz deli misiniz siz?.. neden soyunup kıyafet giyinip millete soruyorsunuz? Kendi kararlarınız ve özeliniz nerede?.. neden herkes aynı tip? Neden herkesin giyinişi aynı? Ve neden herkesin ağzında cümlesinin başında, ortasında ve sonunda ingilizce kelimeleri var?

Bu kadar yozlaştığımızın farkında değildim.

Ayrıca ek olarak şunu söylemek istiyorum.. bütün hanım ablalarımız şundan bahsediyor: paralı erkek alıp hayatı gül gibi yaşamak vb.. hayatını sadece paraya adayan, erkeği bir banka olarak gören bütün kadınlardan nefret ediyorum! Arkadaşlar: ben bu duyguyu hiç tatmadım ama şunun farkındayım, sevgi dedigimiz şey, parayla ölçülmez, mekanla ölçülmez.. paran olmadığı zaman bir yemeği birlikte yemekte aşktır.. paran olmadığı zaman bir bankta oturup sadece başını omuzuna koymakta aşktır.. paraya bu kadar değer vermeyin lan! Çok üzülüyorum bu halinize.
işim için açtım bir instagram sayfası. arada keşfetme bakıyorum. resmen et pazarı. bizim yerli kızlar yabancı kızlardan aşağı değil. göstermedik yerlerini bırakmıyorlar. ınstagram'da çok takipçi edinirlerse para kazanıyorlar sanırım. herkes çalışmadan, bedenleri ile para kazanma derdinde.
insanların yediklerini, içtiklerini paylaştıkları; çağın deliliği.
iki sevgilinin ayrılmasına neden olabilen bir uygulama. hiç unutmam bir keresinden sanal seks yaparken sevgilim yakalamıştı beni. şifrem vardı kızda... asıl acı olan ise kızın dayısı ile yapıyor olmam. elveda lucia...
On kere sildim, on kere yükledim. Bazen kedi videoları çok rahatlatıcı olabiliyor. Bazen de ne olursa olsun insanın o içindeki sıkıntı bir türlü gitmiyor. Twitter desen tam entel dantel yeri oldu. Ne bileyim, bilemedim işte
instagram şifresiz araçlar web sitesi üzerinden Instagram fotoğraf veya videolarınıza şifre girmeden sadece link girerek instagram takipçi, beğeni, reels izleme aracı, tiktok takipçi hilesi, izlenme hilesi ve daha birçok sosyal medya aracının hizmetlerine hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Kimilerinin 31 çekmek için kullandığı söylenen uygulama.
Mesaj kısmı MSN’e dönmüş uygulama.
(bkz: et pazarı).
Gerekmedikçe kullanmadığım canım sıkıldığında öylesine göz attığım bir uygulama.
biriniz de kullanıcı adını yazmamış, ayıp...
inşallah benim hesabımı askıya alıp kapatır da kurtulurum bu saçma bağımlılıktan. Yoksa kendimin bırakacağı irade yok bende.
Patladı galiba. Evet.
Arkadaşlara reels göndermelik uygulama hâline gelmiştir.
benim eski hesabımı askıya almış uygulamadır ve telefon numarası eski olduğu için eski hesabımdan giriş yapamıyorum.
hesabımı askıya alarak iki saniyeliğine kalp krizi geçirmeme neden olan lanet uygulama. neyse ki düzeldi sonradan.
Bomboş bi yer. Tek iyi yanı güzel stalk yapılıyor çoğu şey öğrenilebiliyor.
Kullanmadığım uygulama. Nolmuş ghost hesapların fişini mi çekmişler?
ben ve çevremde bir sıkıntı olmayan uygulama.
14.aya giriyor kurtuluşum.
242 bin takipçili eğlence paylaşım hesabım dakikalar içinde 235 bin kişiye düştü. allah belanı versin instagram.
Ben de dahil pek çok kişinin hesabını askıya alan uygulama. Hadi diğerleri saçma sapan stalk uygulamaları falan kullanmıştır bir ihtimal. Benim ne suçum var? Sevgilimin istemediği kişileri takipten çıktığım, instagram beylerin kulağına mı gitti acaba *
Canım sevgilimin , " falanı engeller misin aşkım" " filanı niye takip ediyorsun sevgilim?" cümlelerini kurmasına neden olan bir uygulamadır.

Bu adam dese ki instagram ı tamamen sil. Hiç düşünmeden silerim. O derece değersiz bir platform gözümde.
Kuşkusuz Somalili korsanların attığı durumları izlemek için kullandığım uygulama. Sakın küçümsemeyin, harika maceralar var.
insanı tembelleştiren sosyal medya. Uzun zamandır reels videolarını bir açıyorum. Bazen saatlerce video izliyorum. işin kötü tarafı bazen on saniyelik videolar bile uzun geliyor izleyemiyorum. Bunun bağımlısı olduğumdan beri sekiz on bölümlük diziler bile çok uzun geliyor. Atlaya atlaya izlemeye başladım. Tahammülüm yok uzun uzadıya dizi veya film izlemeye. işin en kötü tarafı zaten az okuyan biriydim artık hiç okuyamıyorum. On sayfadan fazla okuma yapamıyorum. Bilmiyorum yakın zamanda sanırım sileceğim.
evde giremiyorum. internet felç. mobil veriyi açmam gerekiyor. yakın zamanda turk.net'e geçmezsem faturam bayağı kalın gelecek bu ay.
takipci, begeni, izlenme gibi hizmetler satinl alarak rahatlikla sayfanizi buyutebileceginiz mecra.
ilgilenenleri suraya alalim: https://fenoinsta.com/
günlük kazancı 2.928.976 dolar olan sosyal ağ.
Beni bu aralar kötü etkilediğini ve çok vakit geçirdiğimi fark ettiğim uygulama. Bugünden itibaren bir haftalık bir instagram detoksu yapmaya karar verdim ve instagramı sildim. Son zamanlarda Günde yaklaşık 2 3 saatimi harcıyormuşum. Şimdi bu saatlerde Kitaplara daha çok vakit ayırmayı düşünüyorum. Bakalım bir hafta dayanabilecek miyim.. Bağımlılık seviyesinde insanlar için Göründüğü gibi kolay bir durum değil bu. Dalga geçmeyin lütfensjdjf.
Çin, Rusya ve iran'da yasaklı olan site.
boş ama hoş.
koca bir boş.
benim eski hesabımı askıya almış olan bir uygulama yani eski hesabıma erişemiyorum.
hem e-ticaret, hem özel hayat paylaşma, hem anı biriktirme yeri olan sosyal medya mecrasıdır.
neredeyse hem e-ticaret, hem pr, hem anı biriktirme yeri olan sosyal medya mecrasıdır.
https://takipcilerisatinal.com
meşhur olmanın en kolay yollarından biri. gerçek yerli/yabancı takipçi satın alarak fame olmak içten bile değil. düzenli bir şekilde sayfanızı beslediğinizde sonuç alabilirsiniz. fenoinsta gibi sitelerden her türlü instagram hizmeti alabilirsiniz.
instagram ile insanlar kendilerini ifade edebilir, değer verdikleri herkese daha yakın hissedebilir ve bir tutkuyu yaşama dönüştürebilir.

(bkz: https://about.facebook.com/technologies/instagram/)
facebook satın aldıktan sonra bir başka yöne evrilen uygulama. kurucuları aldığı paraya bakmıştır elbet ama acaba uygulamalarının dönüştüğü halinden memnun mudur?
Meme ve göt pazarı.
istekram demesi daha zevklidir.
Iyice got pazarina donen uygulama. Bi de ben biraz baktim ya artik kesfetim kari kiz doldu.
başkalarının hayatından kendine pay biçme yanılgısının çokça yaşandığı yer.
bol fotoğraf, bol işe yaramaz sayılabilecek eziğin ''olmasa da olur'' diyebileceğimiz sürüyle işe yaramazın da barındığı sosyal medya ağı.
evli insanların boşu boşuna işgal ettiği platform.
Instagram sıklıkla kullanılan bir sosyal medya platformu olduğu için taslak kaydetme özelliği de bulunuyor. Taslak kaydetme özelliği ile birlikte pek çok kişi taslakları kaydederek, hesabında bulunduruyor. Kimi zaman da bazı kişiler Bu taslakları silmeyi tercih ettiğinde nasıl silecekleri konusunda bilgi sahibi olmak isteyebilir. Böyle zamanlarda ise Instagram taslak nasıl silinir konusu oldukça merak edilir. Instagram’da üst kısımda bulunan artı işaretine tıkladıktan sonra buradaki düzenle butonundan istenilen taslağın silinmesi mümkündür. Oldukça kolay ve pratik bir işlem olduğu için kolaylıkla Instagram üzerinden taslakları silmek mümkündür. Bu yüzden de Instagram taslak silme konusu oldukça kolay bir işlemdir. Aynı zamanda düzenli kısmından yine taslakları kaydetmek de mümkündür.

https://teknolog.net/
Kullanmadığım ve hayatım boyunca esiri olmayacağım saçma uygulama.
Resmen bağımlısıyım. Telefonu kapıyorum açıyorum. Elim ilk Instagrama gidiyor.
bozuldu galiba, haftalar öncesinin paylaşımlarını gösteriyor anasayfada...
kusura bakmasınlar ama bazı kullanıcıların banlandığı uygulamadır.
istemiyorlar seni anla artık.