bugün
Fotoğraf'a da müzik eklenebilen uygulama. Sarrrrdı, sarıyo.
Sevmem, kullanmam da.
şu sıralar nefret ettiğim bir site haline geldi. sosyal medya ile pek işim olmaz bir hesabım vardı öyle ahım şahım paylaşımlar falan yapmam ama hikayelere falan bakarım. geçen gün telefon numarası istedi. verdim numaramı neyse kod geldi girdik falan çalışıyordu. dünden beri "uygulamada profilini doğrula" tarzında saçma sapan bir yazı çıkıyor ekranda. ne yaptıysam hesabıma giriş yapamıyorum. uygulamada açtım yine olmadı. ben kimsenin yorumuna karşılık vermem, kimseye mesaj yazmam hatta kimsenin fotoğrafını dahi beğenmem neden böyle yaptılar anlamış değilim. nefret ettim instagram denen saçmalıktan.
Bana kullanma ehli verilmemesi gereken plartform. Bağımlılık yapıyor ezik hayatımda tüm gün orda takılıyorum. Sonrada 31 çektikten sonra olan gelen pişmanlık gibi hissettiriyor. Mk.
yani yine çöktü mü?
Hiçbir zaman ısınamadığım platform.

Eskiden burda erkek adam instagram kullanmaz uludağ sözlük kullanır diye entry girerdim. Hey gidi günler..
From meta olarak değiştirildi.
ismimden başka hiçbir şeyin olmadığı bir hesabım var. iki eski arkadaşla mesajlaşıyorum bir tek. O da onlarla o mal yerden başka bir yerde mesajlaşmadığım için.

Onları da silerdim de aslında kıyamıyorum işte. Öyle de boktan bir mecra.
yakında kullanmayı bırakacağım platform.
kullanmayan mı var ? her şey bir yana cidden yakn zamanda bu siktiğimin uygulamasıyla ilişiğimi kesmeyi düşünüyorum. yakın zamanlarda aktif olarak gözükeceğim tek sosyal mecra uludağ olacak.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.