bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    ilki 1981 yılında çekilmiş unutulmaz steven spielberg serisi..3 film çekilmiş olup harrison ford her birinde başrol oynamıştır..Kutsal hazine avcıları,kamçılı adam ve son macera bu filmlerin isimleridir..Dördüncü filmi 2007 yılında gelecek olan seridir..
    2 ... thoth
  2. 2.
    güzel kızları tavlayan bir kahramandır.amerikan filmlerinde güzel kadınlar tavlanır ama maksimum öpüşülür. o kadardır kahramanların seksi...
    ... karga
  3. 3.
    en karizmatik film kahramanidir.
    1 ... a fine day to exit
  4. 4.
    müziklerini john williams yapmıştır prodüktör de george lucas tır.
    2 ... disco inferno
  5. 5.
    Türk insanına arkeologları sevdiren harrison ford'un başrol oynadığı film serisi...
    2 ... the godfather
  6. 6.
    yeni nesil çaylaktır.*
    ... akrep
  7. 7.
    harrison fordabimizin en yakısıklı zamanların da cevirdigi,bizlerin ortaokul caglarına denk gelen efsanevi fantastik-macera filmi.
    (bkz: kamcılı adam)
    ... karpuzkabugu
  8. 8.
    indiana jones filmlerinin kronolojik sıralamı şöyledir:
    (bkz: indiana jones and the temple of doom)1935
    (bkz: raiders of the lost ark)1936
    (bkz: indiana jones and the last crusade)1938
    ... indiana_jones
  9. 9.
    sonuncusunun 2008 yazında gösterime gireceği george lucas tarafından duyurulmuş seri. spielberg, lucas ve harrison ford tekrar bir araya gelecekmiş, bu seri için son defa olmak üzere.
    ... kenjin
  10. 10.
    vaktiyle oynamaya doyamadigim commodore 64 oyunu. tum parkurlari astiginizda size boyle profesorluk mu ne garip bi unvan veriyodu. ben de ogunmek gibi olmasin ama bidik yasima ragmen bu zorlu* oyunu bitirmeyi basarmis.. aileme kivanc kaynagi olmustum. butun aile oturur benim oyunumu izlerlerdi.. komik zamanlarmis. gidin baska seyle eglenin di mi.. seksenler iste ne yaparsiniz..
    o degil de benim aklimi hala o unvan kurcalar. hayir ne alaka.. ya bu oyunu yapanin biraz kafasi karisikmis.. yada ben su aralar akademik islere fazla daldim. narrative'imde enteresan oynamalar yapiyorum.
    ... confusedy