1. 1.
  tepe nautilus carrefour'da bulunan, siparişlerin cep bilgisayarıyla alındığı, ucuz diye gidilen, fakat gelen incecik * döneri yedikten sonra, "lanet olsun bir daha buraya gelirsem" şeklinde tepki verilesi, iskender yaptığını düşünen mekan.

  not: hd, high definition anlamına geliyormuş. *
  11 -3 ... trinfr
 2. 2.
  carrefour dışında cevahir ve metrocityde de bulunan,1kişilik iskenderi*1ytl farkla 1.5,1.5 iskenderi de yine 1 ytL farkla duble yapabileceğiniz,onuda bol tereyağıyla süsleyip gönül rahatlığıyla evinize dönüp bayılabileceğiniz iskenderci..Salata,turşu,patates gibi ekstralardan isteyip yine gönül rahatlığıyla yanında gelen kazığı eve götürebileceğiniz,lezzetli,servisi hızlı mekan..
  4 ... eric cantona
 3. 3.
  eski orman bakanı ve adana milletvekili halit dağlı'nın sahibi olduğu restaurant.
  5 ... grup vitamin
 4. 4.
  iskender'in üstüne tereyağını tencereden direk döken garsonları olan ve iskenderi hiç lezzetli olmayan restaurant.
  4 -2 ... fibonacci
 5. 5.
  10 ytlye iki porsiyon idare eder iskender yiyebileceğiniz mekandır.
  ... zaknafien
 6. 6.
  ayrica fiyat konusunda bir standarda sahip degildir.zira olivium daki metrocity ve cevahire nazaran daha ucuzdur.iskenderi guzel olmasina ragmen tereyagini dokus sekilleri beni hep korkutmustur.sakinan goze cop batar derler dogruymus gecen uzerime damlatti tereyagini hayvan garson
  5 ... ayseciginalpellayadoyduguan
 7. 7.
  Ankamall şubesindeki garsonları tam anlamıyla kazma olan restaurant.

  Nadir gittiğim bir yer olmasına karşılık, her gidişimde çeşitli sebeplerle müşterileri sinir eder ve sabrı tükenenlerle atışmaktan da çekinmez bu garson bozuntuları. Ayrıca mekanda masalar arası mesafeler çok dardır, her geçişlerinde sandalyenize * çarparlar. Asabi ve ukala yaratıklardır bu hd garsonları ayrıca; o garip yerde sinir olma pahasına yemek yeme zahmetine katlanmışsınızdır, ödediğiniz hesap dolaylı da olsa onlara gidecektir, para kazanacaklardır sayenizde *, hesabı istersiniz ama hesapla birlikte fiş getirmediklerini görürsünüz, fiş getirmelerini istersiniz * bu sefer de söylenmelere maruz kalırsınız. Tüm bunların üzerine, fişinizi alıp bir daha gelmemek üzere mekanı terk eder ve rahat bir nefes alırsınız. Bu esnada keşke sözlükte, Ankamall'daki hd yerine doğru dürüst bir iskenderci açılsın kampanyası başlasa diye düşünürsünüz *.
  8 ... entropi
 8. 7.
  olivium'da da mevcuttur bir şubeleri. gitmeyin, paranıza, midenize yazık derim...
  1 ... cryptic
 9. 8.
  Eski adıyla Migros Alışveriş Merkezi, yeni adıyla Ankamall Şubesi'nde bir kereye mahsus olmak üzere yemek yedigim, garsonları oldukça ukala olan, yemek yiyebilecek masa bulabilmek için sıra beklendiği *, iskenderi orta düzey bir lezzete sahip restorant.
  2 ... ariza neo
 10. 9.
  lezzeti tavanda değil oturma odasında * olan * kebabçı *.
  4 -1 ... cryptic