bugün

entry'ler (672)

komşudan gelen garip sesler

Biri kapıyı kitlemiş, odada tepiniyor. Diğeri kapıda sakince aç kapıyı diyor. Çocuk ağlıyor. Biz dinliyoruz.

sevilmeyen yazarı asitte eritmek

(bkz: breaking bad)

demolay neye inanıyor açıklasın

demolay neye inanıyor bilmem ama, hakkında o kadar çok başlık var ki... ben artık kendisine inanıyorum.

yazarların şu an dinlediği şarkılar

https://tavanarasi.mixlr.com/events/1767173. erkin koray-öyle bir geçer zaman ki

uludağ sözlük bitmiş

o eski şaşaalı günlerinden eser kalmamış eski sözlük.

eskilerden kim kaldı

Kalmadım sandığım ama bi anda kendimi bulduğum. *

dexter new blood

Dexterın bir gün devamı çekilecek diye tam on yıldır bekliyorum yahu! Sonra geldi beklediğimiz son sezon… Uzun bir süre izlemeye cesaret edemedim, ta ki iki gün önceye kadar.

--spoiler--

Adaletli bir son oldu belki ama bildiğimiz dexter’a yakıştıramadım da… Son ana kadar, Harrison’ın babasının elinden tutmasını bekledim. Dexter’ın akan kanının değil de, hayal ettiği ailenin sıcaklığını hissetmek istedim. Olmadı be Dexter...

--spoiler--
Şimdi mecbur Dexter’a baştan başlayacağım.

dertleşmek isteyen yazarlar

an itibari ile anlatmak istiyorum.

mcdonald s

http://dailybuzzlive.com/...d-mcdonalds-meat-factory/

http://portakalmakinesi.c...cdonaldsta-insan-eti.html

eğer doğruysa gece gece midemi bulandırandır.

türk kahvesinin yanına en çok yakışan şey

çifte kavrulmuş lokum. ötesi yok.

ehliyet kursunda verilen kitap

okuduğu herşeyi tam okuyan insanın, yine tamamen okuduğu kitaptır. *

uludağ sözlük ikinci kelimelik turnuvası

bi de ben o zaman.

ağza sinek kaçması

geçen gün ortaokul arkadaşımla karşılaştım, tabi yıllardır görüşmüyoruz, acaba o da beni tanıdı mı derken, selamlaşıp derin
bir muhabbete daldık yolun ortasında, tabi benim ağzım beş karış açık ebelek ebelek konuşuyorum yine. konudan konuya
atlayıp geçen kaç yılın özetini çıkarırken ben , absans nöbete girmiş gibi kaldım bi an, nefesim kesildi. algılıyamadım,
çoçuğun yüzüne boş boş bakıyorum. bir öksürdüm, meğersem sinek kaçmış ağzıma, bi de ben bunu farketmemişim, arkadaşta
girerken farketmiş, çaktırmıyor. öyle de salak bir durum. neyse efenim içine sıçılan muhabbetimiz bu şekilde son buldu.
çocuk bir de kendimi az da olsa iyi hisseeyim diye, çoçukken benim de ağzıma kaçmıştı demez mi? ben eşşek kadar oldum hala
kaçıyor arkadaş.

tanım: bildiğin dosdoğru sineğin ağza girmesi.

sözlük yazarlarının en son dinlediği şarkı

mabel matiz-filler ve çimen

otobüsün ön kapısından inen tip

bunların inecegi yere daha yakın olsun diye ön kapıdan inen formuda mevcuttur. **

babayla birlikte ayakkabı almaya gitmek

eline ne alsan pahalıdır, ve biri zevksizse o muhakkak sensindir.**

kernel amadeus

özledim..

iğrenç espri yaptığı halde herkesi güldüren insan

iğrenç espriler sanki daha fazla gülümseme olu$turuyor yüzde, belki bir sırıtma.. hatta iğrenç espriler daha çok sevildiği halde bazı hanım kısmısı ayy iğrenç, kusacam diyor aslında bu daha tuhaf.

norm ender

cezanın gömdüğü mikrofonları çıkarmasıyla takdirimi kazanmı$ rapçi.

gece 1 de sözlükte takılan kız

gece 2 oldu, o kız hala burada. belki böyle aptal ba$lıklara gülüyordur.