bugün

eski bir manken.
şu anda yeni aktüel dergisinde burçlarla ilgili yazılar yazan kişi.
bir ara kurtlar vadis'nde de rol almış oyuncu.
yayınımıza bir çağrışım ile devam ediyoruz unutanlar adına ; foolish casanova
zamanında uc hurel klibinde oynamıs * guzel kız.
yıllar önce kanal6'da vj'lik yaparken "ben sevilen sunucunuz hande kazanova" demesiyle hafızama kazınan, farklı aralıklarla sunuculuk, mankenlik ve oyunculuk yapmış bir hanımefendi.
kurtlar vadisi'nde 0535 953 62 47 nolu cep telefonunu kullanıyordu.
kendisini astrolog olarak lanse eden kişidir.

ne kadar garip bir ülkede yaşıyoruz ey dostlar.

önce mankenliği dene dikiş tutmasın, sonra vj dj olaylarına karış o da olmasın, büyük bir dizide oyunculuk yap e o da sürmesin...

-hmmm nerede kadro boşluğu var?
-hah tamam ben astrolojiden sorumlu müşteri ilişkileri temsilcisiyim...

şaka gibi yahu. yakında sahte diploma ile kayseride diş çekerken yakalanırsa şaşırılmayacak insandır. tamam anlıyoruz ekmek parası ama azıcık da istikrar be şekerim !
hayranı oldugum, memleketimizin yetiştirdigi fıstık olarak nitelendirebilecegimiz hatunlardan en nadidesi.
erdil yaşaroğlu ile evleneceğini duyan yurdum gençliğini üzüntüye gark ettiren hatun kişidir kendileri. efenim bunun birde zamanında frikikleri vardırki her genç bünye için hormonal depreşimler yapar
an itibariyle geniş aile'de konuk oyuncudur. o nasıl bir seksiliktir? benim gibi mazbut bir insanı bile terbiye sınırlarını zorlamaya itmiştir. ****
burç yorumcusu, astrolog.

tamam ben burçtan murçtan anlamam, söyledikleri ister doğru çıksın ister yanlış çıksın umrumda değil, güzelliği olmasa izlemem de, ama allah için güzel hatundur. *

neyse, ancak söylediklerinde, yazdıklarında bir mantık hatası var, gezegenler üzerinden konuşuyor, neptün şu evreye girmiş, jüpiter geri harekete geçmiş, venüs bilmemkaç derece şu burca gelmiş, bu dediklerine birşey demem ama, zaman zaman pluton gezegeni şuraya girmiş, şu kadar açı yapmış, şu şu burcu etkileyecekmiş dediğine itiraz ederim, çünkü artık plüton gezegen değil, nasa tarafından gezegenliği düşürüldü.

biri şu hatuna ve diğer astrologlara pluton'un artık gezegen olmadığını anlatsın, belki haberleri yoktur. pluton gezegen değil ise beni etkileyemez ki, yok geçen habertürk te fatih altaylı nın teke tek programında bir burç hakkında "pluton un etkisi olabilir" gibisinden laf etti, herhalde haberi yok.
kurtlar vadisi'nde oynadığı rolde de kahve falı bakan oyuncu-astrolog.
bir insan manken olunca birde üstüne kadın olunca, her alanda ahkam kesebileceği ve boy gösterebileceğini kanıtlayan canlı bir örnektir..

yeri gelir oyuncu olur..yeri gelir vj olur...''ya tutarsa'' hesabı ile her alana sıçrar..şimdi de astroloji uzmanı olmuş..biraz kafası bassa siyasete de zıplayacak..hani kendi hesabına göre güzel ve genç ya..ona göre bu yeter yani herşeye..her alanda aktif olabilmesi için yeterli bir meziyet..

bir şekilde önemli mevkilerde bulunan erkeklerin de gönlünü aldığı zaman tamamdır..

şu anda habertürk'de astroloji sayfasında yazıyor ve iddia ediyorum sırf gündemde olabilmek ve ''bedavadan resimlerini gazetede yayınlatabilmek'' için yazıyor..işin uzmanı olduğundan falan değil yani..

şuraya baksanıza..insanın gülesi geliyor..

http://www.haberturk.com/...diziniz-bugun-ne-soyluyor
habertürk gazetesinin internet sitesi bu hatuna çalışıyor. her gün resimleri olmazsa olmaz. tıklıyorum, Yıldızınız bugün ne söylüyor diye sayfa açılıyor. amaç yıldız,burç filan değil hatunun güzel fotolarını yayınlamak. zira öyle olmasa burçlarla ilgili resim koyarlar. ama allahı var güzel hatun.
artık yaşlanmıştır.
bir yaratılış harikası. bu kadın önce vajina olarak doğmuş kolları ve bacakları sonradan çıkmış.
kendisi; çok hoş ve güzel bir diksiyonu olan, eski manken ve geçmişte kurtlar vadisinde rol almış bayan kişidir.
habertürkteki fotosuyla beni benden almış güzel.
Hande Kaşarova soyadı daha çok yakışırdı. O nasıl fala bakmak kardeşim? Fal'a bakılırkenhep mi domalık, hep mi seksi çağırıştıracak posizyonlarda durulur? Sonra da kadını seksi obje oalrak görmeyi bırakın diyorlar. Kadınlar yapıyor bunu, erkeklerinde canına minnet.
güzel kadındır.
hoş bir güzelliği var bu kadının. belki herkes güzel demez ama çekiciliği var işte. mahallenin muhtarları dizisinde de oynamıştı Şirin'in yiğeni rolünde.
kurtlar vadisi nde oynarken aşırı yatma isteği duymuşluğum olan ancak zamanla kendisini tekrar etmeye başlayan seks ateşi.
farklı bir kadın.
güzel kadın.
hem uyumlu hem sakinleştiren bir görüntü ve sesi olan hanım hanımcık bir insan.
habertürk te izliyoruz, şu an.
(bkz: Beslenir ki bu)