bugün

entry'ler (665)

çalışmadan yaşamak

(bkz: aylak adam) *

natürel müzik merkezi

Her Adanalı müzikseverin yolu bir gün natürel müzik merkezinden geçecektir.

acunn com

Yarım saat sonra maç özeti iddası ile yayına çıkan, an itibari hala manisaspor -galatasaray maçının özetini vermeyen sitedir.

hem kürt hem alevi hem dersimli olmak

kimilerine göre ösöteki olmaktır. akli selim insan için ise bir farkı olmaz.

(bkz: ösöteki olmak)

31 ekim 2009 digiturk faciası

an itibari ile sadece sesler gelmiştir ve elemanlar 10 dakikadır konuşmaktadırlar.

Konuşmadan akılda kalan bazı satır başları

- Oğuz abi yayın yok..

- Ne diyelim izleyicelere .. Ya genel arıza diyelim.. şirkete laf gelmesin.

- Şurdan bir döner yuvarlarız.

- Bolca esneme sesleri

- bu da meslek hayatımızda bir anı olur..

ibne olmadan önceki karar anı

+ gülüm, fatmam bulamadın mı hala g-noktamı ? ıahhh.. ıyyggg
- ....
+ ahhh.. hadi ama ...niye olmuyor?
- sanırım tek parmak yetmiyor haydarım.. *

msn avatarına playboy tavşanı koyan liseli mahluk

burhan çaçanın şarkı ile etkileyemedigi liselileri etkilemek için yeni yöntemidir. aman ha dır!

(bkz: liseli)

liseyi bitirir bitirmez evlenen kız

derslerinde başarısız olan, sürekli sınıfta kalarak, evde kalma yaşına gelmiş kız olabilir.

(bkz: evde kalma yaşı)*

bülent uygun

bugune kadarki en tahmin edilmez başarısı* "birçok kişinin bir anadolu kulubunun şampiyonlar ligi elemesi oynarken rezil olmasına uzulmemesidir".

ademle havvanın ilk muhabbetleri

havva: cok sıkıldım ademim
adem: dunyada sadece ikimizin oldugunu bilmiyormus gibi yapıp ucuncu kişilerle ilgili deyimleri sıra ile sıralayarak eglendirim seni havvam
havva: bilmem ki o da baydı be ademim.
adem: o zaman cinsel içerikli bişiler olsun havvam
havva: cııkk.. o da baydı be ademim
adem: elmalı, kandırmalı falan ?
havva: yaratıcı olamıyorsun degil mi ?
adem: hmm..Hepsini karıştırsam ?
havva: Bilmem dene bakim
adem: Havvam, cinsel hayatımızdaki rutinlikten sıkıldım ben. Gruba mı girsek ?ehehe
havva: hayır adem!
adem: bi elma versem? eheh

bugün sözlükte bi bok yok

2 arkadas tek bilgisayar mucadelesi..

- :sozlukcu
+ :msn de kız bekleyen afacan

+ olum kalk da içimsu meseneye gelmiştir. iki yazım lan.. gorsen bi içim su
- du olum bi sozluge bakim
+ baslatma sozlugune bee. ne sik anlıyorsan sozlukten. bok var sanki
- yok lan.
+ ne yok?
- bugun sozlukte bi bok yok. keşke olsa
+ bok mu ?
- evet
+ genelde olur mu ?
- yani
+ kalkmıyor musun şimdi?
- boka baglı
+ e yokmus.
- her an olabilir.

3d versiyonuyla eski halini aratan oyunlar

(bkz: z)
(bkz: z the steel soldiers)

hangi dayim esprisi

- bıdı bıdı bıdı
+ bu konu ile ilgili dayının bir deyimi var oglum.
- hangi deyim?
+ anandayım..hehe hoho heh... ama bu yaptığın ibnelik!

microprocessor

(bkz: mikroişlemci)

en karizmatik isme sahip futbolcu

(bkz: bixente lizerazu)

bülent uygun

Ulan çok değil daha 2 hafta önce Youla'sız Batuhan'sız eskisehirspor'un elinden hakem hatası ile zor kurtuldugun mactan sonraki acıklamaların, galatasaray kupa macında umit karan atılana kadar top yapamayan takımının umit'in sacma sapan atılısı ile galip gelmesinden sonraki pişkin tavrın goz onundeyken, sacma sapan tavırlara girmen ve artizlik yapman ne ayak bülocan demek istedigim stajerdir.

Bir de gecen acıklama yapmıs benim her verdigim demec motivasyon amaclıdır bıdı bıdı... bilerek soyluyoruz minvalinde. Caycı ismaile selam olsun.

güzel ve seksi arasındaki fark

ben guzele guzel demem guzel benim olmadıkcadır..
ama her sekil seksi seksidir. gitmesek de gormesek de * o seksiler bizim seksilerimizdir. *

gebesilik

bir rivayete gore 11. yy da catalhoyuklu**mustafa, namı diğer gebeş mustafa tarafından insanlıga duyurulan dindir efendim. Gebeş mustafa cocuklugundan beri zekası, adaleti ve ilerigoruslulugu ile catalhoyukte nam salmıs ve akranlarından farklı bir profil sergilemiştir. Kimilerine gore tam namı gebeş gotlu mustafa olan bu bilgenin kudretinin, zekasından ziyade kaba etinin devasalıgından ileri geldigine inanılmaktadır. Gebes gotlu mustafa dinini yaygınlaştırdıktan sonra kompleklerinden olsa gerek cok sey borclu oldugu kaba eti ile hitabı yasaklatmıs ve sadece gebes olarak anılmak istemiştir.

Bizanslıların muteakip yıllarda catalhoyugu işgal etmesi karsısında kurtulmak için peygmamberlerinden medet uman gebeşistler peygaberlerinin bizans ordusuna dogru ossurmasının bi işe yaramadıgını gorduklerinde bazı kaynaklara gore hayalkırıklıgı ile terki cihan eylemişler; bazılarına gore ise işgalci ordu tarafından kılıçtan gecirilmişler ve soyları tukenmiştir. Gebes mustafa ne yazıkki esir dusmustur . oglancı bizans padisahının bir numaralı mesgalesi olduguna dair hos olmayan soylentiler olsa da bu konu hakkında kesin bir bilgi yoktur.

kaynak: gotum ..*
ve 21. yy'da efsane kullerinden dogmaktadır...

öpüşmesini bilmeyen erkekler

yeşilçam camiası içinde kadir inanır'dır.** Kadir abiyi pek severiz, sayarız, o bizim deli kadirimizdir, uleynndir,adanalı kemalimizdir ... fakat hala her opusme sahnesinde aktristin suratını yiyecek diye korkmaktayızdır. hee yese ona da eywallah. Lakin yiyecek gibi yapıp, opusme bittikten sonra aktristin suratının yerinde olması kadirizm imajına terstir. Kadir abi nettir ya yer ya yemez ama yer gibi yapmaz uleyynnn!

daha önce 26 erkekle çıkmış kız

tesbihi tamamlamasına yedi erkek kalmıs kızdır. ha gayrettir.