bugün

hicbir ise yaramayan birisidir.
Gezegen veya yıldız ismi gibi soyadı var. Sanki astrolog olmak icin doğmuş gibi..
deli hikmet'in paraya sıkıştığı dönemde hiç düşünmeden çıkarıp 9 bin lira veren kadındır. 2005 yılında 9 bini küçük görmeyin.
(bkz: aşkına eşkıya)
Dizi yıldızı astrolog.
Özhakiki hande kazanova ve canan çavan benim.
bir dönem kurtlar vadisinded3 oynamış güzel oyuncu,manken.

hatta it erdalin sevgilisi falandi.
kurtlar vadisindeki en güzel kadındı.
kimse kusura bakmasın.
Astrologtur afedersin.
çıplak ayaklarına masaj yapma fantezim olan ünlü hanımlar arasındadır.
45 yaşındaymış
görsel
Bir kariyer faciası. Boş işten en boş işe.
Modellikten astrologluğa geçiş yapmış hala genç ve güzel kadın.
azeri miymiş!!

görsel
(bkz: azeri kadınlar).
güzel ve çekici burçcu kadın. yaşı 43 filan ama 25lik kızlar gibi gösteriyor. mahallenin muhtarlarında şirinin yiğeni rolünü oynamıştı.
feci tatlı bir kadın ya. doksanlı yılların sonlarında genç tv'de vj'lik yapardı yanlış hatırlamıyorsam.
bu kadını ben ilk kez mahallenin muhtarlarında görmüştüm. şimdi habertürk gazetesinde burç yorumluyor. yalnız kadının fiziksel görüntüsünde en ufak bir değişiklik yok. 43 yaşındaymış. sanırım kendine iyi bakıyor.

http://www.haberturk.com/...i-burclari-neler-bekliyor
her sabah twitterda fotoğrafını görmekten bıktığım karı.

habertürk'ü takip etmeyin arkadaşlar.

görsel
çok güzel kadın gerçekten.

görsel
kurtlar vadisi'nde gayet profesyonelce bir performans ortaya koymasına rağmen nedense oyunculuk kariyeri pek bi ilerlememiştir. astrologtan daha çok para kazanıyorsa demek..
burç yorumcusu güzel kadın. mahallenin muhtarları ve kurtlar vadisi dizisinde oynamıştı.
işi gücü saglam biri olsaydım benim olurdun hande..

gözlerin gözlerime..
şaka gibi bir soyadına sahip izmirli eski manken şimdilerin astroloji uzmanı bla bla abla.
bir zamanlar kurtlar vadisinde oynayan esmer güzeli hatun.