bugün

entry'ler (10114)

stephenson 2 18

çapı 3.000.000.000 (üçmilyar) km olan yıldız. bu da çevresini 9.424.777.960.76 km yapar. bu mesafeyi saatte maksimum 2.332,8 km hızla kat eden bir f16 uçağı ile aşmaya çalıştığımızda 467,60 yıla tekabül eder.

kurtlar vadisi bedir

palanın bir avuç mermiden kurtardığı kahramandır. kalp krizi sebebiyle rahmetli olmuştur. birşey dikkatimi çekti. bu kurtlar vadisi oyuncuları öyle uzun yaşamıyor. baykal saran istemi betil nihat nikerel osman wöber. bi altan akışık la zafer ergin 80i devirebildi sanırsam.

starbucksta kız zıplatan izmirlinin şikayeti

bir hbbia hikayesi esintisi var sanırım.

tünelde ferrari ile saatte 370 km hız yapmak

şimdi bu adam geberse üzüleceğim tek şey tünelin zedelenen bariyerleri olurdu. bu gibi tipler toplum zararlısı. bunlar keyif için 370 km hız da yaparlar keyif için adam da keserler.

dinlerin yok olması gerekliliği

şimdi eski sevgili cinayeti var diye sevgililiği de yasaklayacağız. alkollü araç kullananlar kaza yapıyor diye alkolü de mi yasaklayacağız. ulan ne kadar cahil boş beyinlisiniz bu kadar. birşeyi yasak veya yasal kılmak size mi kaldı.

kırmızı etin 1 kilosuyla 1 kilo börek alınabiliyor

valla ben birçok şeyin fiyatını etin fiyatıyla kıyaslıyorum artık. gerçekten de et birçok şeye göre ucuz kaldı. peynir bile eti geçti. ulan ezine peynirle antrikotun fiyatı aynı. sabahları peynir yiyeceğime antrikot yerim daha iyi.

cin hastanesi açmak isteyen konyalı üfürükçü

sigortayla anlaşması olacak mıymış.

elon musk ın çok çekici olması

bu adam var ya. bu adamın altından fadıl akgündüz gibi birşey çıkacak bence. hiç güven telkin etmiyor bana. dolandırıcı gibi geliyor. bi bil gates e bakıyom bi buna bakıyom bi steve jobs a bakıyom. lan adamda hiç iş adamı ceo profili yok. halen kebapçı işleten gelen giden müşterilere "buyur abim" çeken sonradan görme esnaf aurası var.

andımızı kim kaldırdı

kaldırsan nolur kaldırmasan nolur anasını satayım. sanki çok lazımdı. ulan el kadar talebelere her hafta bayrak töreni yaptırmak nedir, askerde bu kadar tören yapmıyorduk anasını satayım.

izmir metrosu için 3 bin tl ödenek ayrılması

kusura bakma da kooooskoca laik atatürkçü izmir büyükşehir belediyesi ne bok yiyor. ulan akpli bursa büyükşehir belediyesi bile timsah arena stadı için 200 bin tl gibi bir para aldı 400 milyonluk stad için. kendimi bildim bileli izmirde metro sorunu var.

sevmediğin kadınla sevişmek

aman nolacak sevişe sevişe onu da seversin.

uzun süre sevişmeyen kadın gerginliği

demir gibi gergin oluyorlar hem de. hele bir de hiç sevişmeden 40ı devirdilerse iyice şirazeden çıkıyorlar.

bir kadını seks yaparak aşık etmek

bu konuda her türlü genellemeye karşıyım. bir kadını seks yaparak kendinize aşık edebilir misiniz bilmem ama seks yapmazsanız başınız büyük belaya girer. uzun süre sevişmeyen kadın gerginliği diye birşey var duymadınız mı?

evinde robot süpürge ve air fryer olmayan insan

hanım istedi diye aldım. ha bana sorsan robot süpürgeyi yine alırdım. ama airfreyer bence fuzuli.

kombini aç yada siktir ol git bu apartmandan

valla ben de sıcağa gelemeyenlerdenim. tenime azıcık güneş değsin havale geçirecek gibi olurum. kolay kolay ben de açmam. cimriliğimden falan da değil hani.

bir de adama "bu son uyarı ikinci bir uyarı olmayacak" notu düşmüşler. tehdite bak amk. olmadı adamın yatağına at kafası koysaydınız. napacaksınız lan adam kombiyi açmazsa. apartman yönetimi olarak toplanıp kınayacak mısınız, ya da çarmıha mı gereceksiniz.

üniversitede sevgilisi ile aynı evde yaşayan kız

eskiden bıcır bıcır olan yerleri artık lambır lumbur olmuştur.

savunma hakkı kutsaldır

götümle gülüyorum bu lafa. avukatlar da biliyor adamın suçlu olduğunu. ama adamın cezası düşsün diye hile hurda öğretiyorlar.
https://www.ensonhaber.co...nik-hakim-karsisina-cikti
al, bunun neyini savunacaksın. kızın yüzüne kezzap dökmüş, sonra da çıkıp "zarar vereceğini bilmiyordum" demiş. *madem zararsız içeydin ya. sulu şaka olsun diye dökmedin ya yüzüne.

29 ekim 2023 mehdi nin topkapı ya çıkması

hayır yanlışın var. 29 ekim 2023'te lozan ın gizli maddeleri açıklanacak. mehdi 1 kasımda ortaya çıkacak.

ekrem imamoğlu nun umre ye gitmesi

adam hem dindar hem laik hem milliyetçi hem kürtçü hem demokrat hem komünist. daha ne istiyorsunuz. % 1in üzerinde çoğunluğu sağlayan tüm siyasi ideolojileri temsil ediyor işte ne güzel.
*

habakkuk

kız mıymış dediniz.