bugün

Bu akşam bizden ağzını açana-hele ki golden sonra- daha lafı bitmeden sarıyı yapıştırıyor amaç belli tabi. Bu adama rağmen bu maç 11-11 e biterse mucize olur.
fenerbahçe aleyhine kullandığı tek bir takdiri olmadı. faul bile olmayan pozisyonda 2 galatasaraylı oyuncuya sarı kart verdi. fenere zkik zkik uyduruktan fauller vererek galatasaray'ı durduruyor.
Bu akşam baktı ne yaparsa, ne kadar zorlarsa zorlasın bu kazma fener gol mol atamayacak, bari son 20 dk adam gibi maç yöneteyim de düdüği astırmasınlar diye orta takdire dönen hakemdir.
gs-ts maçının hakemi. fener maçındaki performansı ortada. tüm şartlar aleyhimize olacağı için pazar günü sahada 12 kişiyle mücadele edeceğiz.
Var uyarmasa gözünün önünde olan şu net pozisyonu bile es geçecekti, öyle bir hakem.

görsel
daha maça 2 gün varken algılara başladılar ahahaha.

gs'nin kadrolu tetikçisi halil umut meler, gs'yi üzmez. handikaplı gs kazanır. gs'ye penaltı ve trabzon'un kırmızısı şimdiden hayırlı olsun.
gs trabzon maçına atanan hakem. umarım çatır çutur doğrar bu yosmaları ama pek sanmıyorum.
galatasaray'ı doğrasın diye doğurduklarını düşürdüğüm hakem. yazık anasına babasına.
Ligin en şaibelilerinden, Fenerbahçe holiganı hakem.
Fetösaraylılar algıya çok erken başlamış bugün. Adamın yönettiği derbi maçlarda galibiyetimiz yok amk ne fenerlisinden bahsediyorsun.
verdiği penaltıya bakın. hahahaha.
Akıl almaz bir penaltı kararı vermiştir. Arda'nın sarı kart görmesi gerekirdi.
Ulan içeride müdahale oluyor adam düşerken çizgi dışına çıkıyor her türlü penaltı olur çünkü müdahale içeride yapılıyor. Amma ağladınız tinersporlular.
Ne biçim hakem lan bu…arda ya vermesi gereken sarı kartı vermeyip penaltı veriyor, net penaltı pozisyonunds osayi ye sarı çıkartıyor.
görsel