1. 1.
  adobe firmasının ürünü olan, genelde fotoğraflar üzerinde değişiklik yapmak için kullanılan program. son sürümü olan photoshop cs 2'deki değişikliklerle birlikte diğer bir sürü amaç için de rahatlıkla kullanabilmektesiniz.
  (bkz: her eve lazım)
  7 ... philemon
 2. 2.
  Her türlü grafik hazırlama işlemlerinde rakipsiz olan ancak web için grafik hazırlamada macromedia fireworks adında bir rakibi olan adobe icadı. (bkz: siz aslında kardeşsiniz)
  5 -2 ... zall
 3. 3.
  action özelliğinin hastası olduğum program. bas actiona ver sigara molanı. mucidinin ellerinden öperem.
  3 ... no leaf clover
 4. 4.
  herhangi bir resim üzerinde hemen her türlü cambazlığı yapmaya yarayan güzide program. ayrıca bunun image ready diye gif resimleri için olan yan programı vardır.
  1 ... kekistanlihobbit
 5. 5.
  en bilinen en kullanışlı en baba fotoeditördür kendileri.
  1 ... kemalettin şentürk
 6. 6.
  şu anda dünyada en cok kullanılan foto-editör programıdır.
  detaylı açıklama:

  http://www.supermp3.org/showthread.php?t=77287
  3 ... aby
 7. 7.
  özellikle cizimleri renklendirmede oldukça başarılı olan bu program genellikle editleme için kullanılır..filtreleri ve mask özelliği ile birçok ilginc calismaya rahatlikla imza atabileceginiz, kimi zaman acaba insan icadı mı dedirten program...
  1 ... halbarad
 8. 8.
  güzelim türkçemize de birçok yeni anlam ve kelime kazandırmış olan programdır.Photoshop olsun olmasın bütün grafik tasarım işlerine "fotoşop" denmeye başlanmıştır ne yazıkki.hatta bu isimden bile çok çabuk sıkılan yurdum insanı "şop" ve "şoplamak" kelimelerini tercih etmeye başlamıştır
  3 ... pislikabidesi
 9. 9.
  bir grafik işleme programıdır. mevcut resim üzerinde değişiklik yapmayı sağlar. sınırlı çizim özelliğine sahiptir. bunun için macromedia freehand, coreldraw gibi vektörel çizim programları tercih edilmelidir.
  1 ... oylumunelumune
 10. 10.
  türkiye şartları altında çoğu kişi tarafından telafüz edilirken başında kırık kelimesi bulunan program.
  ... salca